Tattoo Slide 1.0.4

Tattoo Slide to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Tattoo Slide zostało stworzone przez firmę Five International Kft.

Liczba pobrań: 620
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Five International Kft
Rozmiar: 1 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Tattoo Slide to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Tattoo Slide dzięki zaangażowaniu pracowników Five International Kft.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.0.4. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Linux For You oraz BBC History Italia.

Ocena:
Twoja ocena: