The Economist on iPhone (Europe) 2.2

The Economist on iPhone (Europe) to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. The Economist on iPhone (Europe) powstało w studiu firmy The Economist.

Liczba pobrań: 817
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
The Economist
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

The Economist on iPhone (Europe) to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z The Economist on iPhone (Europe) dzięki zaangażowaniu pracowników The Economist.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.2 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Astronomy Magazine oraz Foto-Kurier.

Ocena:
Twoja ocena: