The Independent 1.1

The Independent to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Za stworzenie The Independent odpowiedzialna jest firma Independent Digital News & Media Limited.

Liczba pobrań: 453
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Independent Digital News & Media Limited
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

The Independent to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. The Independent może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Independent Digital News & Media Limited

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Futbol Live - Tygodnik Kibica oraz DIE WELT.

Ocena:
Twoja ocena: