The Red Bulletin - français 1.2.23

The Red Bulletin - français to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. The Red Bulletin - français zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Red Bull.

Liczba pobrań: 436
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Red Bull
Rozmiar: 9 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

The Red Bulletin - français to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Za stworzenie The Red Bulletin - français odpowiedzialna jest firma Red Bull.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 1.2.23. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Barbie Magazine - South Africa Interactive oraz Beautiful Kitchens Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: