The World of Interiors 2.5.8

The World of Interiors to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. The World of Interiors zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Condé Nast Digital Britain.

Liczba pobrań: 804
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Condé Nast Digital Britain
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

The World of Interiors to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. The World of Interiors to aplikacja wprowadzona na rynek przez Condé Nast Digital Britain

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.5.8 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Z naszej bazy polecamy także mbw! By Mercedes-Benz oraz GQ Style UK.

Ocena:
Twoja ocena: