ThinkCentre M80 BIOS UEFI BIOS Setting Tool 9GKT33A

ThinkCentre M80 BIOS UEFI BIOS Setting Tool 9GKT33A to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Liczba pobrań: 396
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ThinkCentre M80 BIOS UEFI BIOS Setting Tool 9GKT33A jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

ThinkCentre M80 BIOS UEFI BIOS Setting Tool 9GKT33A jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby ECS H61H2-M16 (V1.0) Realtek LAN Driver 7.48.823.2011 for Window czy TP-LINK TL-WA500G Access Point Firmware V1_090608. Programiści Lenovo zadbali, by ThinkCentre M80 BIOS UEFI BIOS Setting Tool 9GKT33A były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: