Thumb Keyboard (Phone/Tablet) 4.5.3.00.142

Thumb Keyboard (Phone/Tablet) to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zarządzanie projektami. Użytkownicy mogą korzystać z Thumb Keyboard (Phone/Tablet) dzięki zaangażowaniu pracowników Beansoft.

Liczba pobrań: 503
Cena/licencja: 9,65 zł
Producent/dystrybutor
Beansoft
Rozmiar: 8 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Thumb Keyboard (Phone/Tablet) to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Zarządzanie projektami. Thumb Keyboard (Phone/Tablet) zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Beansoft.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 4.5.3.00.142. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa

Osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu zapraszamy na stronę androidlife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić ezPDF Reader PDF Annotate Form oraz Modern Combat 3: Fallen Nation.

Ocena:
Twoja ocena: