Toshiba Satellite A350 Bluetooth Monitor 4.02 for Vista

Toshiba Satellite A350 Bluetooth Monitor 4.02 for Vista jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Toshiba.

Liczba pobrań: 321
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Toshiba
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite A350 Bluetooth Monitor 4.02 for Vista jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Toshiba.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite P300D Alps Touchpad Driver 7.100.302.8.1 for V i HP HDX X16-1012TX Premium Notebook IDT HD Audio Driver 6.10.6225. Programiści Toshiba zadbali, by Toshiba Satellite A350 Bluetooth Monitor 4.02 for Vista były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: