Toshiba Satellite A500 Synaptics Touchpad Driver 12.2.11.0 for V

Toshiba Satellite A500 Synaptics Touchpad Driver 12.2.11.0 for V jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Synaptics.

Liczba pobrań: 901
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Synaptics
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite A500 Synaptics Touchpad Driver 12.2.11.0 for V to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Synaptics.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ColorPlus PDF Printer Driver i ColorPlus PDF Printer Driver. Toshiba Satellite A500 Synaptics Touchpad Driver 12.2.11.0 for V poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Toshiba Satellite A500 Synaptics Touchpad Driver 12.2.11.0 for V