Toshiba Satellite A665 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.2.0

Toshiba Satellite A665 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.2.0 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Liczba pobrań: 501
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite A665 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.2.0 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Toshiba Satellite A665 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.2.0, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asrock H77M-ITX Realtek LAN Driver 5790 for XP czy Lenovo ThinkStation M55e Lite-On SOHC-4836V Firmware SUK5 for XP. Kod programu Toshiba Satellite A665 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.2.0 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: