Toshiba Satellite L350 HDD/SSD Alert Utility 3.1.0.0 for Windows

Toshiba Satellite L350 HDD/SSD Alert Utility 3.1.0.0 for Windows to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Toshiba.

Liczba pobrań: 332
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Toshiba
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L350 HDD/SSD Alert Utility 3.1.0.0 for Windows jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Toshiba.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite A665 Atheros Bluetooth Filter Driver 1.0.4 for i Samsung NP700Z5AH Series 7 Notebook Sound Driver 5.10.0.6468 for. Toshiba Satellite L350 HDD/SSD Alert Utility 3.1.0.0 for Windows poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: