Toshiba Satellite L350 Intel Matrix Storage Management Utility 8

Toshiba Satellite L350 Intel Matrix Storage Management Utility 8 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Liczba pobrań: 170
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L350 Intel Matrix Storage Management Utility 8 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite A350D TS-L633A ODD Firmware TO03 i Asus P8Z68 DELUXE/GEN3 Lucid Virtu Utility 1.2.112.20176. Toshiba Satellite L350 Intel Matrix Storage Management Utility 8 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Toshiba Satellite L350 Intel Matrix Storage Management Utility 8