Toshiba Satellite L350 Synaptics Touchpad Driver 11.2.4.0 for Vi

Toshiba Satellite L350 Synaptics Touchpad Driver 11.2.4.0 for Vi to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Synaptics.

Liczba pobrań: 314
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Synaptics
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L350 Synaptics Touchpad Driver 11.2.4.0 for Vi to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Synaptics.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite Pro P300D Hotkey Utilities for Display Devices i Lenovo ThinkCentre M58 Intel Management Engine Firmware Update T. Toshiba Satellite L350 Synaptics Touchpad Driver 11.2.4.0 for Vi to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: