Toshiba Satellite L350D Synaptics Touchpad Driver 13.2.6.1 for W

Toshiba Satellite L350D Synaptics Touchpad Driver 13.2.6.1 for W są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Synaptics.

Liczba pobrań: 300
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Synaptics
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L350D Synaptics Touchpad Driver 13.2.6.1 for W jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Synaptics.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Toshiba Satellite L350D Synaptics Touchpad Driver 13.2.6.1 for W to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Asus P8Z77-V LE PLUS Bupdater BIOS Flash Utility 1.30, czy Toshiba Satellite C640 Virtual Sound Driver 1.0.2.5. Aplikacja Toshiba Satellite L350D Synaptics Touchpad Driver 13.2.6.1 for W może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: