Toshiba Satellite L735 Sleep Utility 1.4.2.8 for Windows 7

Toshiba Satellite L735 Sleep Utility 1.4.2.8 for Windows 7 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Toshiba.

Liczba pobrań: 253
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Toshiba
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L735 Sleep Utility 1.4.2.8 for Windows 7 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Toshiba.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Toshiba Satellite L735 Sleep Utility 1.4.2.8 for Windows 7, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Toshiba Satellite L735 Intel PROSet/Wireless Software 14.0.2.0.1 lub Asus Maximus V Formula Intel Management Engine Interface 8.1.0.1. Programiści Toshiba zadbali, by Toshiba Satellite L735 Sleep Utility 1.4.2.8 for Windows 7 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: