Toshiba Satellite L870 Media Controller Utility 1.0.87.5 for Win

Toshiba Satellite L870 Media Controller Utility 1.0.87.5 for Win to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Toshiba.

Liczba pobrań: 279
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Toshiba
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L870 Media Controller Utility 1.0.87.5 for Win są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Toshiba.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gateway 7330 Broadcom WLAN Driver 4.100.15.5 i Gigabyte GA-H77N-WIFI (rev. 1.0) Intel Display Driver 6.14.10.54. Toshiba Satellite L870 Media Controller Utility 1.0.87.5 for Win to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: