Toshiba Satellite L875D Intel PROSet/Wireless WiMAX Software 7.1

Toshiba Satellite L875D Intel PROSet/Wireless WiMAX Software 7.1 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Liczba pobrań: 317
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L875D Intel PROSet/Wireless WiMAX Software 7.1 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Toshiba Satellite L875D Intel PROSet/Wireless WiMAX Software 7.1 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gigabyte GA-C807N (rev. 1.0) Realtek HD Audio Driver 2.70, czy Lenovo ThinkPad Edge E420s Intel MEI Driver 7.1.21.1134 for Wind. Toshiba Satellite L875D Intel PROSet/Wireless WiMAX Software 7.1 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: