Toshiba Satellite P850 Atheros Bluetooth Driver 1.0.13 for Windo

Toshiba Satellite P850 Atheros Bluetooth Driver 1.0.13 for Windo jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Atheros.

Liczba pobrań: 233
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Atheros
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite P850 Atheros Bluetooth Driver 1.0.13 for Windo to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Atheros.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Toshiba Satellite P850 Atheros Bluetooth Driver 1.0.13 for Windo jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby ASRock H61M-VS3 Intel RST Driver 11.2.0.1006 for XP/Vista czy ASRock H61M-VG3 Intel Smart Connect Driver 2.0.1083.0 for Window. Kod programu Toshiba Satellite P850 Atheros Bluetooth Driver 1.0.13 for Windo został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: