Toshiba Satellite R830 Intel Wireless Display 2.0.29T2 for Windo

Toshiba Satellite R830 Intel Wireless Display 2.0.29T2 for Windo są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Liczba pobrań: 271
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite R830 Intel Wireless Display 2.0.29T2 for Windo jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ASRock IMB-147 Series Intel Display Driver 8.0.0.1.1082 for Wind i ZyXEL OMNI 56K DUO EE Modem Firmware Update Utility 1.0.0.1. Programiści INTEL zadbali, by Toshiba Satellite R830 Intel Wireless Display 2.0.29T2 for Windo były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: