Toshiba Satellite R930 Synaptics Touchpad Driver 15.3.27.1 for W

Toshiba Satellite R930 Synaptics Touchpad Driver 15.3.27.1 for W jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Synaptics.

Liczba pobrań: 312
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Synaptics
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite R930 Synaptics Touchpad Driver 15.3.27.1 for W są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Synaptics.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkPad Edge E420s Integrated Camera Driver 3.4.7.2 for i Dell Alienware Aurora Seagate ST32000641AS Firmware CC44 for Win. Aplikacja Toshiba Satellite R930 Synaptics Touchpad Driver 15.3.27.1 for W może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: