Transmute Pro 2.09

Narzędzie umożliwiające konwersję pliku z zakładkami pomiędzy formatami częściej stosowanych przeglądarek internetowych. Program jest prosty w obsłudze i obsługuje Chrome, Firefoksa, Internet Explorera, Operę, Safari, Chromium oraz Flocka.

Liczba pobrań: 611
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Darq Software
Rozmiar: 3.99 MB

Nazwa pliku: TransmuteProSetup.zip

[inne wersje programu Transmute Pro 2.09]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Transmute to narzędzie, które umożliwia konwersję pliku z zakładkami pomiędzy formatami częściej stosowanych przeglądarek internetowych. Program jest prosty w obsłudze i obsługuje Chrome, Firefoksa, Internet Explorera, Operę, Safari, Chromium oraz Flocka.

Transmute Pro posiada rozbudowane możliwości konfiguracji oraz wiele dodatkowych narzędzi nie posiadanych przez wersją darmową. Wśród dodatkowych należy wymienić backup wszystkich posiadanych zakładek, możlwiość sortowania oraz zakładania profili, eliminację duplikatów a także wspracie techniczne udostępniane za pomocą lini poleceń.

Dodatkową zaletą Transmute Pro jak i wersji darmowej jest opcja łączenia plików z zakładkami – eliminuje to konieczność aktualizowania listy ulubionych witryn, jeśli użytkownik korzystał z więcej niż jednej przeglądarki jednocześnie.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Transmute