Trends - Design ideas and inspiration 2.5.3

Trends - Design ideas and inspiration to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Multimedia. Trends - Design ideas and inspiration to aplikacja wprowadzona na rynek przez Pixel Mags

Liczba pobrań: 669
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Pixel Mags
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Trends - Design ideas and inspiration to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Trends - Design ideas and inspiration powstało w studiu firmy Pixel Mags.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.5.3 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Watch Journal Magazine oraz Total Guitar: Europe’s best selling guitar magazine with tab and.

Ocena:
Twoja ocena: