Triathlon Plus: the sports magazine for tri fanatics 3.1.8

Triathlon Plus: the sports magazine for tri fanatics to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Triathlon Plus: the sports magazine for tri fanatics dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc.

Liczba pobrań: 654
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 31 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Triathlon Plus: the sports magazine for tri fanatics to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Triathlon Plus: the sports magazine for tri fanatics zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Future plc.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 3.1.8 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Metal Hammer: The Heavy Metal Bible oraz Cats Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: