TRVL 3.1

TRVL to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Nawigacja GPS. TRVL zostało stworzone przez firmę Picture Contact BV.

Liczba pobrań: 1241
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Picture Contact BV
Rozmiar: 12 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

TRVL to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS. Za stworzenie TRVL odpowiedzialna jest firma Picture Contact BV.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 3.1. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić The Official Ferrari Magazine oraz Climb Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: