UK: National Geographic Traveller 2.5.9

UK: National Geographic Traveller to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Nawigacja GPS. Użytkownicy mogą korzystać z UK: National Geographic Traveller dzięki zaangażowaniu pracowników Absolute Publishing Limited.

Liczba pobrań: 1957
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Absolute Publishing Limited
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

UK: National Geographic Traveller to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Nawigacja GPS. UK: National Geographic Traveller zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Absolute Publishing Limited.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.5.9 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Pilot Magazine oraz Light It Digital Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: