vCommunicator 0.5.15

vCommunicator to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. vCommunicator zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Maciej Komur.

Liczba pobrań: 3000
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
Maciej Komur
Rozmiar: 83 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

vCommunicator to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z vCommunicator dzięki zaangażowaniu pracowników Maciej Komur.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 0.5.15. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Icon 7 oraz BIG! caller ID Pro Klucz.

Ocena:
Twoja ocena: