Web Designer 2.5.5

Web Designer to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Multimedia. Web Designer to aplikacja wprowadzona na rynek przez Imagine Publishing

Liczba pobrań: 515
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Imagine Publishing
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Web Designer to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Za stworzenie Web Designer odpowiedzialna jest firma Imagine Publishing.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.5.5. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić The Economist on iPad (Europe) oraz ARTLINK.

Ocena:
Twoja ocena: