WiFi Remote Access 1.0w

WiFi Remote Access to program pozwalający na przeglądanie zawartości palmofonu z poziomu przeglądarki internetowej bez potrzeby instalacji dodatkowej aplikacji na komputerze stacjonarnym.

Liczba pobrań: 710
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
julien-manici.com
Rozmiar: 961 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Ta bezpłatna aplikacja umożliwia na łatwe eksplorowanie zasobów naszego urządzenia. Wystarczy uruchomić WiFi Remote Access na swoim PDA bądź palmofonie, włączyć obsługę WiFi i w przeglądarce internetowej na komputerze stacjonarnym lub notebooku wpisać numer IP komórki. Numer ten wyświetla się w interfejsie aplikacji przez cały czas jej działania.

Możemy przeglądać zdjęcia, słuchać muzyki bezpośrednio z palmofonu w interfejsie przeglądarki webowej. Program pozwala również wysyłać pliki z komputera na palmofon. Zaawansowanym użytkownikom zapewne spodoba się zawarty w programie edytor rejestru pozwalający na optymalizację Windows Mobile.

Do poprawnego działania i połączenia z palmofonem zalecana jest przeglądarka internetowa Internet Explorer 6 lub nowsza. Chociaż również pod Firefoxem, Operą czy Chromem również działa poprawnie. WiFi Remote Access dostępny jest w 9 językach, w tym również po polsku.

Obsługiwane urządzenia:

Windows Mobile 6.x

Ocena:
Twoja ocena: