Windows 8 : The Official Magazine 2.2.5

Windows 8 : The Official Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Windows 8 : The Official Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Future plc

Liczba pobrań: 609
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 23 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Windows 8 : The Official Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Windows 8 : The Official Magazine powstało w studiu firmy Future plc.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.2.5. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić connect oraz e!stilo.

Ocena:
Twoja ocena: