Windows Live Family Safety 16.4.3505

Windows Live Family Safety to zaawansowane narzędzie kontroli rodzicielskiej. Dzięki niemu uchronimy dzieci przed zagrożeniami z sieci.

Liczba pobrań: 923
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Microsoft Corp
Rozmiar: 225.43 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Windows Live Family Safety to program przeznaczony do kontroli rodzicielskiej. Dzięki niemu możesz decydować o tym, jak Twoje dzieci poznają Internet. Możesz ograniczać wyniki wyszukiwania, monitorować, blokować witryny sieci Web lub zezwalać na dostęp do nich, a także decydować, z kim dzieci mogą się kontaktować w usługach Messenger lub Hotmail. Jeśli każde dziecko loguje się do komputera za pomocą własnego konta systemu Windows, mają one własne ustawienia i dla każdego dziecka będziesz otrzymywać różne raporty i filtry.

Windows Live Family Safety to także filtrowanie zawartości sieci - pomaga chronić dzieci przez zawartością online, do której nie powinny mieć dostępu, za pomocą indywidualnych ustawień dla każdego dziecka. Usługa SafeSearch oferuje dodatkową ochronę, blokując wyniki wyszukiwania w popularnych wyszukiwarkach. Aaplikacja tworzy szczegółowy raport aktywności, który zawiera informacje o tym, kiedy i jakie witryny internetowe odwiedzało (lub próbowało odwiedzać) dziecko. Dodatkowo zarządzanie kontaktami pozwala dokładnie określać, z kim dzieci mogą się komunikować w usługach Messenger i Hotmail.

UWAGA

Instalator oferuje zainstalowanie wszystkich programów z pakietu Windows Live. Możemy odznaczyć te, których nie chcemy.

Do działania aplikacji wymagany jest identyfikator Windows Live ID.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Windows Live Family Safety