Wygodna lista zakupów Listonic 0.3.0.1

Wygodna lista zakupów Listonic to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Download. Wygodna lista zakupów Listonic powstało w studiu firmy Listonic Sp. z o.o..

Liczba pobrań: 872
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
Listonic Sp. z o.o.
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wygodna lista zakupów Listonic to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Download. Użytkownicy mogą korzystać z Wygodna lista zakupów Listonic dzięki zaangażowaniu pracowników Listonic Sp. z o.o..

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu Android w wersji 0.3.0.1. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić GO SMS Pro Polish language oraz PicsPlay Pro - FX Photo Editor.

Ocena:
Twoja ocena: