Wzmacniacz sygnału sieci 1.0

Wzmacniacz sygnału sieci to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Wzmacniacz sygnału sieci zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Baca Studio.

Liczba pobrań: 1640
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
Baca Studio
Rozmiar: 52 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wzmacniacz sygnału sieci to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Wzmacniacz sygnału sieci zostało stworzone przez firmę Baca Studio.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 1.0. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Fast Reboot Pro oraz tvn player.

Ocena:
Twoja ocena: