Yahoo! Messenger 11.5.0.228

Yahoo! Messenger to komunikator internetowy oferujący nie tylko rozmowy. Możemy tu między innymi pograć w mini gry, czy też stworzyć własnego awatara.

Liczba pobrań: 1111
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Yahoo! Inc.
Rozmiar: 440 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Yahoo! Messenger to komunikator internetowy firmowany przez jeden z najpopularniejszych amerykańskich portali Yahoo! Aplikacja posiada wszystkie cechy niezbędne dla dobrego komunikatora: rozmowy tekstowe i głosowe, listy kontaktów (synchronizowane z Yahoo! Adress Book) oraz bogaty zbiór emotikonów i dodatków. Dodatkowo każdy użytkownik może zagrać ze znajomymi w mini gry oferowane przez portal Yahoo!, stworzyć własnego awatara (rysunkowego, wirtualnego człowieka, który będzie najlepiej reprezentował użytkownika w kontaktach z innymi) oraz korzystać z Audibles (mówiące rysunkowe postacie).

Yahoo! Messenger w wydaniu 11 to także możliwość wstawianie do komunikatora zdjęć (metodą przeciągnij i upuść), możliwość stworzenia własnej stacji radiowej, a także wymiany plików z innymi użytkownikami. Nowe wydanie to ulepszenie elementów związanych z bezpieczeństwem oraz możliwość własnej konfiguracji listy kontaktów.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Yahoo! Messenger

Windows: