Fast DV.go!

FAST DV.go! to prosta karta kontrolera magistrali IEEE-1394, wyposażona w trzy złącza Firewire do komunikacji z urządzeniami DV.

FAST DV.go! to prosta karta kontrolera magistrali IEEE-1394, wyposażona w trzy złącza Firewire do komunikacji z urządzeniami DV.

Wszystkie funkcje związane z montażem wideo realizowane są programowo, a karta służy jedynie jako interfejs między oprogramowaniem a kamerą DV. Karta spełnia wszystkie wymogi standardu DV, zapewniając transmisję 25-30 klatek na sekundę w pełnych rozdzielczościach 720x576 (PAL) oraz 720x480 (NTSC).

Zobacz również:

Obsługiwane formaty dźwięku to 12/16 bitów przy 32/44.1/48 kHz, jednak dotyczy to jedynie transmisji, ponieważ na karcie nie ma układów audio (jest to standardowe rozwiązanie stosowane w kartach DV). Dane z kamery DV, po przesłaniu do PC i rozkodowaniu, odtwarzane są poprzez standardowe mechanizmy Windows (karta dźwiękowa, sterowniki DirectShow).

Kliknij, aby powiększyćW skład zestawu FAST DV.go! wchodzi też specjalna wersja programu do edycji wideo Ulead Video Studio 4.0 SE Basic. Ten popularny i szeroko wykorzystywany program działa doskonale na wszystkich etapach: od sterowania kamerą i zgrywania materiału, poprzez montaż, dodawanie przejść, efektów, dźwięku i muzyki, nakładanie napisów, aż do zapisania materiału z powrotem na taśmie DV, wysłania na serwer WWW lub do pliku w jednym z wielu formatów filmowych.

Fast DV.go!

Rodzaj: karta wideo#####

Producent: FAST Multimedia####

Informacje: Positive Charge, www.positivecharge.com.pl #

Cena: 749 zł######