Towarzystwo Wzajemnej Adoracji

A może ''Związek Erotomanów Gawędziarzy'' czy też ''Stowarzyszenie Internetowych Zboczeńców''? Praktycznie wszystkie te określenia pasują do najpopularniejszej (i praktycznie jedynej) w Polsce grupy usenetowej, poświęconej tematyce seksu i erotyki - PL.SOC.SEKS.

A może ''Związek Erotomanów Gawędziarzy'' czy też ''Stowarzyszenie Internetowych Zboczeńców''? Praktycznie wszystkie te określenia pasują do najpopularniejszej (i praktycznie jedynej) w Polsce grupy usenetowej, poświęconej tematyce seksu i erotyki - PL.SOC.SEKS.

Kliknij, aby powiększyćJak już zapewne czytaliście w artykule, opisującym technologię Usenetu - grupa dyskusyjna to takie miejsce, gdzie każdy użytkownik Internetu może wypowiedzieć własne zdanie na dany temat lub też przeczytać opinie innych. W przypadku PL.SOC.SEKS nie są to tylko opinie - tu można podzielić się problemami osobistymi (dzięki anonimowości Internetu nikt nie musi wiedzieć kim naprawdę jest osoba pisząca w grupie), szukać wsparcia w trudnych chwilach, poflirtować, poznać nowe osoby, dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o ludziach i o tym, co robią, kiedy wskakują co wieczór pod kołdrę. A przy tym nie kosztuje to tak dużo, jak IRC, wiadomości bowiem można pobrać z serwera raz dziennie, a trwa to jedynie kilka minut.

Zobacz również:

Kliknij, aby powiększyćOsoby, które nie zaglądały na PL.SOC.SEKS przez ponad pół roku, teraz mogą zostać przyjemnie zaskoczone. Jeszcze niedawno grupa była pełna dziecinnych wybryków, niesmacznych zdjęć, nietolerancji, złośliwości i innych negatywnych zjawisk zalewających - przez brak kontroli dostępu - cały Usenet. Nie wiadomo jak i dlaczego, ale sytuacja ta diametralnie zmieniła się. Obecnie swobodnie wypowiadają się tu także geje i biseksualiści, brak kultury i osobiste utarczki należą do rzadkości, słowem - panuje "pozytywny klimat". Zawartość tematyczna grupy jest różnorodna - od bardzo lekkich, żartobliwych pogaduszek z podtekstem erotycznym ("wirtualne podrywanie"), poprzez dyskusje na czysto teoretyczne tematy (ostatnio popularnymi tematami był seks analny, zdrada małżeńska, prostytucja, urozmaicenie seksu w stałym związku), aż do porad przy bardzo osobistych problemach (np. "Jestem nieśmiały, a bardzo podoba mi się jedna dziewczyna - co mam zrobić?"). Słowem - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Kilka miesięcy temu, w celu usunięcia z grupy ogłoszeń towarzyskich i flirtów, powołano grupę PL.SOC.SEKS.TOWARZYSKIE. W rzeczywistości jednak nowa grupa nie spowodowała większej zmiany tematyki PL.SOC.SEKS, a wiele osób pisze listy do obu jednocześnie.

Kliknij, aby powiększyćPod koniec sierpnia w pubie Harenda w Warszawie odbyło się spotkanie czytelników PL.SOC.SEKS, na które przybyło kilkadziesiąt osób z całej Polski. Tam po raz pierwszy poznaliśmy się osobiście. Fakt, że taka tyle ludzi przebyło po kilkaset kilometrów samochodami, pociągami, a nawet samolotami, po to tylko by przez parę godzin pośmiać się razem i wypić piwo, świadczy, że PL.SOC.SEKS dla wielu z nas nie jest tylko kolejnym miejscem do poczytania "wypocin o seksie".

Praktycznie każda obecna na PL.SOC.SEKS dama posiada własny "fanklub" utworzony przez panów z PL.SOC.SEKS. Adresy stron klubowych oraz innych stron osobistych poświęconych tematyce związanej z grupą znajdziecie poniżej.

Fanklub Nóżek Klaudynki - http://www.kki.net.pl/igor/ (w trakcie likwidacji)

Fanklub Wdzięków Lolity - http://www.kki.net.pl/tonid/lolita.html

Fanklub Wdzięków Karioki - http://www.kki.net.pl/krzycho/karioka.htm

Fanklub Anety - http://www.webmedia.pl/dan103/fanclub/

Strona Klubowa Violi - http://www.kki.net.pl/peka/

Archiwa PL.SOC.SEKS - http://www.geocities.com/TimesSquare/Arcade/1101/

Nieoficjalna strona PL.SOC.SEKS - http://free.polbox.pl/m/mutator2/seks.htm

Inna nieoficjalna strona PL.SOC.SEKS - http://free.polbox.pl/s/seks/

Zdjęcia ze spotkania w Harendzie - http://www.kki.net.pl/jardo2/ , http://www.wbp.com.pl/piwo/