Kody, Triki, Podpowiedzi

W tym dziale GameStara podajemy tajne kody i podpowiedzi do najnowszych gier. Znajdziesz tutaj także poradniki. które pomogą ci przebrnąć przez przez zawiłości rozgrywki, podpowiedzą najkrótszą drogę i pomogą rozprawić się z najgroźniejszymi wrogami.

W tym dziale GameStara podajemy tajne kody i podpowiedzi do najnowszych gier. Znajdziesz tutaj także poradniki. które pomogą ci przebrnąć przez przez zawiłości rozgrywki, podpowiedzą najkrótszą drogę i pomogą rozprawić się z najgroźniejszymi wrogami.

Grand Theft Auto III

W trakcie gry wstukaj z klawiatury jeden z kodów podanych w tabeli. Sztuczki można także wpisywać po wciśnięciu klawisza [Esc].

Zobacz również:

Uwaga Przed zastosowaniem kodów warto zapisać grę, bo efekty niektórych sztuczek są trwałe. Usuwa je dopiero rozpoczęcie nowej gry lub wczytanie wcześniejszej rozgrywki.

Kliknij, aby powiększyć

Unreal 2

PODPOWIEDŹ 1. Jeżeli zmienisz coś w konfiguracji i nie będziesz potrafił tego odwrócić, uruchom grę z parametrem -firstrun (np. C:\Unreal2\ system\unreal2.exe -firstrun). Gra ponownie sprawdzi, co potrafi twoja maszyna, i dostosuje do niej ustawienia.

PodpowiedŹ 2. Jeżeli używasz karty graficznej opartej na chipsecie GeForce i postacie gubią tekstury albo masz inne problemy z wyświetlaniem grafiki, sprawdź, czy nie używasz sterowników - detonatorów w wersji 40.xx. Jeżeli tak, to zamień na nowsze albo starsze. Sprawdziliśmy - pomaga.

S.W.I.N.I.A.

Ze wsparciem kodów świńskie imperium błyskawicznie rośnie w siłę. Zające są zazdrosne.Kliknij, aby powiększyćZe wsparciem kodów świńskie imperium błyskawicznie rośnie w siłę. Zające są zazdrosne.Uwaga Żeby ułatwić sobie zmagania w trakcie zabawy, naciśnij [Shift] i [Enter]. Następnie w oknie konsoli, która się pojawi wpisz jeden z kodów podanych w poniższej tabeli.

Kliknij, aby powiększyć

Neverwinter Nights

Kliknij, aby powiększyćW trakcie rozgrywki naciskasz [~] i aktywujesz kody hasłem DebugMode 1. Teraz ponownie naciskasz [~] i wpisujesz kod z poniższej tabeli.

Uwaga 1. Wpisując kod, zwracaj uwagę na duże i małe litery.

Uwaga 2. W wypadku wielu kodów u góry ekranu ukazuje się napis "Uaktywniono tryb celowania", a kursor zmienia kształt. Klikasz wtedy bohatera, którego kod ma dotyczyć.

Uwaga 3. Chcąc obejrzeć rozbudowaną listę kodów, naciskasz [~], a następnie [Tab]. Listę przewijasz, naciskając [Tab].

Uwaga 4. Podgląd pułapek włączysz, wpisując kod DebugMode 0.

Uwaga 5. Wiele kodów działa tylko do czasu opuszczenia bieżącej lokacji.

Robin Hood: Legenda Sherwood

Doświadczeni bohaterowie bez trudu rozprawią się z ludźmi szeryfa.Kliknij, aby powiększyćDoświadczeni bohaterowie bez trudu rozprawią się z ludźmi szeryfa.PODPOWIEDŹ 1. W trakcie rozgrywki wybierasz jednego z bohaterów i ustawiasz kursor na ikonie skradania (lewy dolny róg ekranu). Teraz naciskasz [F11]. Przy ciemnym ekranie konsoli wpisujesz jeden z kodów podanych w tabeli. Wracasz do gry, naciskając [Enter].

Uwaga W obozowisku Robin Hooda działają tylko kody dodające nowy ekwipunek.

PODPOWIEDŹ 2. Po misji, w której bronisz zamku Derby, następuje przydługi ciąg leśnych zasadzek. Jeśli nie masz ochoty hasać po lesie, wpisz kilkanaście razy kod cash. Dzięki temu szybko zbierzesz okup za króla Ryszarda i po zorganizowaniu przynajmniej jednej zasadzki zyskasz bilet wstępu na turniej łuczniczy.

Oto kody ułatwiające łupienie ludzi szeryfa:

PODPOWIEDŹ 3. Podczas treningu skup się na wybranych bohaterach - niech osiągną maksymalny poziom wyszkolenia. Jeśli to możliwe, często posyłaj na różne szkolenia samego Robin Hooda.

PODPOWIEDŹ 4. Nie opłaca się regenerować sił przy stole biesiadnym ani piec pieczeni. Kieruj kompanów do przygotowywania ziół. W ten sposób uzdrowisz więcej rannych.

Kliknij, aby powiększyć

Virtua Tennis

PODPOWIEDŹ Jeżeli znudziła ci się muzyka, której słuchasz w trakcie gry, zaglądasz do podkatalogu SOUNDDA\MUSIC (w katalogu, w którym zainstalowałeś Virtua Tennis). Tu twórcy ukryli ścieżki dźwiękowe odtwarzane w trakcie zabawy. Zamieniasz źródłowe pliki, kopiując w ich miejsce własne utwory muzyczne w formacie MP3. Nazwa pliku wskazuje, kiedy jest odtwarzany.

Uwaga Przed wstawieniem własnych utworów zapisz oryginalne pliki jako kopię zapasową na wypadek, gdybyś znów chciał posłuchać starych szlagierów.