Kody i Triki, Podpowiedzi

W tym dziale GameStara podajemy tajne kody i podpowiedzi do najnowszych gier. Znajdziesz tutaj także poradniki, które pomogą ci przebrnąć przez zawiłości rozgrywki, podpowiedzą najkrótszą drogę i pomogą rozprawić się z najgroźniejszymi wrogami.

W tym dziale GameStara podajemy tajne kody i podpowiedzi do najnowszych gier. Znajdziesz tutaj także poradniki, które pomogą ci przebrnąć przez zawiłości rozgrywki, podpowiedzą najkrótszą drogę i pomogą rozprawić się z najgroźniejszymi wrogami.

Enclave

Enclave: Ciężki krasnolud najlepiej radzi sobie ze zmasowanym atakiem wroga, zwłaszcza wtedy gdy wspomożemy go kodem na nieśmiertelność.Kliknij, aby powiększyćEnclave: Ciężki krasnolud najlepiej radzi sobie ze zmasowanym atakiem wroga, zwłaszcza wtedy gdy wspomożemy go kodem na nieśmiertelność.PODPOWIEDŹ 1. To, którą postacią należy grać, zależy od tego, z jaką misją przyjdzie ci się zmierzyć. Jeśli masz kłopot z ukończeniem któregoś etapu, spróbuj zagrać innym bohaterem lub zmień dobór ekwipunku. Najbardziej uniwersalną postacią strony dobra jest druidka.

Zobacz również:

PODPOWIEDŹ 2. By uruchomić tajne sztuczki, otwórz za pomocą notatnika plik environment.cfg znajdujący się w katalogu z grą. W ostatniej linii pliku dopisz CON_ENABLE=1. Teraz uruchom grę i wciśnij podczas rozgrywki klawisz ~ (tyldy). W oknie konsoli wpisz kod z poniższej tabelki. By wyłączyć dany kod, aktywuj go powtórnie.

PODPOWIEDŹ 3. By zakończyć misję sukcesem, uaktywnij kody, tak jak to opisano w powyższej podpowiedzi, a następnie wpisz w oknie konsoli hasło cg_menu cheatmenu.

Teraz masz dostęp do panelu ułatwień, wśród których jest między innymi opcja natychmiastowego ukończenia aktualnego etapu przygody. Tak przeskakujesz dalej.

Kliknij, aby powiększyć

Star Trek Elite Force II

PODPOWIEDŹ 1. Uruchom grę z parametrem +set developer 1. Po uruchomieniu gry wciśnij~ (tyldę), a następnie klawisz s, tak by ukazało się menu. W czasie gry ponownie wciśnij ~ i w oknie konsoli wpisz kod z poniższej tabelki.

PODPOWIEDŹ 2. By przywołać dowolnego wroga lub towarzysza, korzystając z opisanych wyżej zasad, wpisz kod spawn (ścieżka i nazwa modelu). Listę dostępnych modeli przywołujesz z kolei hasłem modellist. Na przykład, by wezwać kobietę Borga, wpisujesz: spawn models/char/borg_drone-female3.tik.

Kliknij, aby powiększyć

GTA 3: Vice City

W trakcie gry wstukaj z klawiatury wybrany kod z tabeli obok.

Kliknij, aby powiększyć

Red Faction 2

Red Faction 2: Brak sztuczki dającej nieśmiertelność, ale kod regenerujący zdrowie zmniejsza stres towarzyszący spotkaniom z siłami wroga.Kliknij, aby powiększyćRed Faction 2: Brak sztuczki dającej nieśmiertelność, ale kod regenerujący zdrowie zmniejsza stres towarzyszący spotkaniom z siłami wroga.Wejdź do menu EXTRAS/CHEATS i wpisz w okienku szyfr z poniższej tabeli. Zatwierdź go, wciskając e. Jeśli zrobiłeś to poprawnie, na liście ukaże się nazwa wybranej sztuczki. Teraz możesz w dowolnym momencie włączać ją i wyłączać, zaznaczając gwiazdkę widniejącą przy nazwie danej sztuczki. Dostęp do menu kodów masz również w trakcie rozgrywki.

UWAGA: Nie wszystkie kody mają swe pozycje w menu sztuczek. Tak jest na przykład z wyborem etapu gry.

Kliknij, aby powiększyć