Vivanco Component

Vivanco to producent akcesoriów audio-wideo, którego katalog wymiarami przypomina niejedną encyklopedię.

Vivanco to producent akcesoriów audio-wideo, którego katalog wymiarami przypomina niejedną encyklopedię.

Kliknij, aby powiększyćZ flagowej serii, którą nazwano Home Theatre, wybraliśmy przewód komponentowy, który z pewnością zainteresuje posiadaczy projektorów. Nie tylko oni powinni jednak zwrócić na niego uwagę, bo potrójny kabel RCA nadaje się także jako interkonekt do analogowych połączeń audio.

Zobacz również:

Mimo niskiej ceny, kabel sprawia dobre wrażenie. Jego rdzeń jest wykonany z miedzi beztlenowej, która oprócz koszulki PCV jest dwukrotnie ekranowana. Wtyki są solidne, wykonane całkowicie z metalu. Wewnętrzny kołnierz złączy dla polepszenia kontaktu pokryto 24-karatowym złotem. Jako przewód komponentowy Vivanco sprawuje się przyzwoicie. W swojej cenie pozwala na uzyskanie całkiem ostrego i detalicznego obrazu. Kolory są dobrze nasycone, zdecydowanie lepiej niż w przypadku użycia cienkich bezfirmowych kabelków.

Warto także zwrócić uwagę na automatyczne zwiększenie głębi czerni, jaką projektor może reprodukować. W aplikacjach audio przewód wypada słabiej. Brzmienie jest wyostrzone na górze, a bas nieco przesadnie wyeksponowany.

Informacje

Typ potrójny kabel RCA

Cena 55 zł

Dystrybutor Vivanco Poland, http://www.vivanco.pl

Długość 0.5 m

Złącza metalowe, pozłacane wtyki