Nexus W-FORCE

Coraz większą uwagę użytkownicy domowych pecetów przykładają nie tylko do wydajności, ale również wyglądu swoich komputerów.

Coraz większą uwagę użytkownicy domowych pecetów przykładają nie tylko do wydajności, ale również wyglądu swoich komputerów.

Nexus  W-FORCEKliknij, aby powiększyćNexus W-FORCENa rynku pojawiły się przerobione obudowy z wyciętymi oknami czy przeróżne gadżety, dzięki którym można nadać swojej maszynie oryginalne cechy. Panel Vantec Nexus W-FORCE pomoże ci nie tylko uatrakcyjnić obudowę, ale również znacznie zwiększyć jej funkcjonalność (bezpośredni dostęp do portów USB i FireWire, regulacja prędkości wentylatora, czujniki temperatury). Panel montuje się z przodu obudowy, w 5,25-calowej kieszeni. Ponieważ wyposażono go w wyprowadzenia dwóch portów USB i jednego portu FireWire, możesz wygodnie podłączać dodatkowe urządzenia, nie zaglądając na tył komputera. Pokrętłem regulacji prędkości (w zakresie od 7 do 12 V) zmniejszysz lub zwiększysz napięcie, ustawiając prędkość wentylatora chłodzącego np. procesor. W ten sposób wpływasz również na poziom hałasu, generowanego przez wentylator. Panel dzięki wyświetlaczowi LCD pełni również funkcję czytnika temperatury i informuje na bieżąco o temperaturze maksymalnie trzech miejsc. Oczywiście w komplecie znajdują się odpowiednie czujniki temperatury, które możesz umieścić w dowolnym miejscu obudowy. Przykleja się je do poszczególnych elementów - najlepiej procesora, twardego dysku oraz wnętrza obudowy.

Zobacz również:

Rodzaj panel do obudowy

Producent Vantec

Informacje 4Max

tel. (32) 2025301

http://www.4max.com.pl

Cena 247 zł