Podpowiedzi, Kody i Triki

W tym dziale GameStara podajemy tajne kody i podpowiedzi do najnowszych gier. Znajdziesz tutaj także poradniki, które pomogą ci przebrnąć przez zawiłości rozgrywki, podpowiedzą najkrótszą drogę i pomogą rozprawić się z najgroźniejszymi wrogami.

W tym dziale GameStara podajemy tajne kody i podpowiedzi do najnowszych gier. Znajdziesz tutaj także poradniki, które pomogą ci przebrnąć przez zawiłości rozgrywki, podpowiedzą najkrótszą drogę i pomogą rozprawić się z najgroźniejszymi wrogami.

Elder Scrolls III: Bloodmoon

Ten miły człowiek, a właściwie Khjalit zawiezie cię łodzią do krainy wilkołaków.Kliknij, aby powiększyćTen miły człowiek, a właściwie Khjalit zawiezie cię łodzią do krainy wilkołaków.PODPOWIEDŹ 1. Na Solsheim - wyspę wprowadzoną przez dodatek, zawiezie cię S'virr, którego łódź czeka na przystani w Khuul. Na wyspę możesz również płynąć wpław, ale licz się z licznymi potworami, które będą napastować cię w drodze.

Zobacz również:

PODPOWIEDŹ 2. By szybko przenieść się do Khuul, w trakcie gry wciśnij klawisz [~] i w oknie konsoli wpisz COC khuul.

PODPOWIEDŹ 3. By otrzymać pierścień zmiany w wilkołaka, w trakcie gry wciśnij klawisz [~] i w oknie konsoli wpisz player-> additem bm_ring_hircine 1

Star Trek: Elite Force II

Uruchom grę z parametrem +set ui_console 1 +sv_cheats 1. W trakcie gry wciśnij klawisz tyldy [~] i wpisz kod z poniższej tabelki. Zatwierdź go, wciskając Enter.

Star Trek: kodyKliknij, aby powiększyćStar Trek: kody

Piraci z Karaibów

Z przyspieszeniem czasu nie uciekniesz szybkiemu wrogowi, ale pływanie po morzu już się nie dłuży.Kliknij, aby powiększyćZ przyspieszeniem czasu nie uciekniesz szybkiemu wrogowi, ale pływanie po morzu już się nie dłuży.PODPOWIEDŹ 1. Nawet statki tego samego typu różnią się między sobą parametrami. Wartości niektórych współczynników odbiegają od średniej nawet o 10 procent. Dokładnie przyglądaj się zatem cechom: wyporności, ładowności, szybkości, zwrotności i pojemności załogi nabywanego okrętu. (Wartości średnie umieszczono w tabeli na następnej stronie).

PODPOWIEDŹ 2. Marynarze, których werbujesz w karczmach, są generowani losowo. Zmienne są ich parametry i umiejętności. Jeśli nie chcesz stracić pieniędzy, zapisz grę przed zawarciem kontraktu. Dopiero po zwerbowaniu możesz bowiem poznać cechy oficera.

PODPOWIEDŹ 3. Najszybciej wzbogacisz się na łupieniu okrętów. Nawet za najmniejszy okręt dostaniesz więcej pieniędzy niż za kilka kursów handlowych. Sprzedajesz nie tylko zdobyty w abordażu okręt, ale również zagrabione towary.

PODPOWIEDŹ 4. Jeśli chcesz wzbogacić się na klasycznym handlu, szkól umiejętności kupieckie. W przeciwnym razie nie znajdziesz żadnej dochodowej trasy morskiej.

PODPOWIEDŹ 5. Na każdej wyspie są trzy towary czarnorynkowe, na handlu którymi zarabiasz najlepiej. Sprzedajesz je po prostu lokalnym szmuglerom. Ich przedstawiciela zastaniesz w tawernie. Po nawiązaniu kontaktu zgłaszasz się z towarem w wyznaczone miejsce. Licz się jednak z interwencją straży i ciężką bitwą z żołnierzami.

Zestawienie średnich parametrów okrętów w Piratach z KaraibówKliknij, aby powiększyćZestawienie średnich parametrów okrętów w Piratach z KaraibówPODPOWIEDŹ 6. Gdy na mapie goni cię wrogi okręt, wykonaj gwałtowny zwrot w bok i odczekaj na zniknięcie ikony walki. Szybko wciśnij spację, by przejść do widoku morza. Teraz spokojnie wróć do mapy. Ocean jest pusty. Po prześladowcach nie ma ani śladu.

PODPOWIEDŹ 7. Przy walce na morzu wciskasz * na klawiaturze numerycznej, aby dwukrotnie przyspieszyć akcję. Chcesz szybciej? Przejdź do folderu Program/interface w katalogu z grą. Edytuj plik interface.c. Znajdź zapis if(bArcadeMode) return 2.0;. Zamień dwójkę na dowolną liczbę, na przykład na 10. Zapisz zmiany i oglądaj błyskawiczne bitwy.

Chrome

PODPOWIEDŹ 1. W trakcie gry wciśnij klawisz ~, by wywołać okno konsoli. Wpisz w nim jeden z kodów podanych w tabelce powyżej i zatwierdź go Enterem. Zwracaj uwagę na duże i małe litery!

PODPOWIEDŹ 12. Program ma opcję automatycznego poprawiania wpisanego kodu (nie trzeba wtedy zwracać uwagi na duże i małe litery). By skorzystać z tej opcji, w linii z wpisanym kodem dopisz znaki (. - na przykład Cheat.GodMode(. Po wciśnięciu Entera pisownia zostaje poprawiona.

Chrome: kodyKliknij, aby powiększyćChrome: kody

Midnight Club 2

Wejdź do opcji Cheat Codes i potem wpisz jeden z kodów umieszczonych w tabelce obok.

Midnight Club 2: kodyKliknij, aby powiększyćMidnight Club 2: kody