Konsola w kieszeni

Sony Playstation Portable. Chcąc w czasie podróży obejrzeć film, posłuchać muzyki, czy zagrać w grę, nie musisz już brać laptopa. Wystarczy PSP, czyli najnowsza - tym razem miniaturowa - konsola Sony.

Sony Playstation Portable. Chcąc w czasie podróży obejrzeć film, posłuchać muzyki, czy zagrać w grę, nie musisz już brać laptopa. Wystarczy PSP, czyli najnowsza - tym razem miniaturowa - konsola Sony.

Kliknij, aby powiększyćPSP jest centrum multimedialnym umożliwiającym oglądanie filmów, przeglądanie zdjęć, odtwarzanie muzyki oraz granie. Wysokiej jakości panoramiczny, 4-calowy wyświetlacz zapewnia doskonały obraz, a całe urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby było jak najbardziej ergonomiczne i proste w obsłudze.

Zobacz również:

Kliknij, aby powiększyćFilmy oraz gry uruchamiane są z małych płyt UMD, stworzonych specjalnie na potrzeby konsoli. Inne dane, czyli zdjęcia, obrazki czy pliki muzyczne, kopiuje się do konsoli poprzez karty pamięci Memory Stick Duo PRO lub z komputera przez USB.

Gry na PSP oszałamiają! W chwili europejskiej premiery dostępnych było 16 tytułów, ale z tygodnia na tydzień ich liczba rośnie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: strzelaniny, bijatyki, wyścigówki, gry akcji i FPP. Nie zapomniano także o miłośnikach wytężania szarych komórek - Lumines jest grą logiczną i co ciekawe znajduje się w czołówce najlepiej sprzedających się tytułów.

Kliknij, aby powiększyćKliknij, aby powiększyć

Sony cały czas rozwija możliwości konsolki. W Europie jest już dostępna wersja z oprogramowaniem dającym urządzeniu możliwość łączenia się z Internetem poprzez bezprzewodową sieć. Firma pracuje także nad bateriami o zwiększonym czasie pracy, ponieważ standardowa umożliwia tylko 6 godz. grania lub 2,5 godz. odtwarzania filmu.

Gry oraz filmy umieszczone są na małych, ale pojemnych płytach UMD.Kliknij, aby powiększyćGry oraz filmy umieszczone są na małych, ale pojemnych płytach UMD.Własne pliki można wgrywać na karty pamięć o pojemności nawet 2 GB.Kliknij, aby powiększyćWłasne pliki można wgrywać na karty pamięć o pojemności nawet 2 GB.
PSP można podłączyć do komputera za pomocą złącza USB.Kliknij, aby powiększyćPSP można podłączyć do komputera za pomocą złącza USB.Kółko poniżej strzałek kierunkowych jest analogowym kontrolerem wykorzystywanym w grach.Kliknij, aby powiększyćKółko poniżej strzałek kierunkowych jest analogowym kontrolerem wykorzystywanym w grach.

Cena ok. 1100 zł

http://www.sony.pl