Najlepsze programy do odtwarzania filmów

Jaki powinien być dobry program do odtwarzania filmów na komputerze? Przede wszystkim musi umożliwić komfortowe i bezproblemowe oglądanie, zapewnić użytkownikowi możliwość konfiguracji do indywidualnych potrzeb oraz przede wszystkim otworzyć każdy film - innym słowem radzić sobie z różnymi formatami plików czy filmami DVD. Przedstawiamy wybór najlepszych naszym zdaniem aplikacji dla Windows, dzięki którym twój komputer zamieni się w salę kinową.

Kodeki do pobrania

Większość wymienionych w tekście programów samodzielnie pobierze niezbędne do odtworzenia danego filmu kodeki. Zdarzyć się jednak może, że program nie poradzi sobie z wyszukaniem odpowiedniego filtra. Warto wtedy po prostu zainstalować jeden z poniższych pakietów:

DivX

FFDShow

K-Lite

Win7Codecs

Vista Codec Package

XP Codec Pack

Programów do odtwarzania multimediów znajdziesz w sieci bez liku - jednak niewiele z nich nadaje się do wygodnego oglądania wszystkich rodzajów filmów. Oczywiście, możesz wykorzystywać "gołego" Windows media Playera - jednak po co, skoro błyskawicznie zainstalujesz program, który nie tylko pozwoli ci błyskawicznie pobrać napisy, umożliwi wygodną obsługę filmu na płycie DVD, przekonwertować film do innego formatu czy sam zainstaluje niezbędne kodeki.

Przedstawiamy najlepsze bezpłatne programy tego typu. Część z nich korzysta z silnika Windows Media Player, dlatego warto zadbać by także posiadany przez ciebie odtwarzacz Microsoftu zainstalowany był w najnowszej wersji. Zobacz też ramkę "kodeki do pobrania" - proponowane przez nas pakiety powinny rozwiązać każdy problem związany z niemożnością odtworzenia jakiegoś pliku wideo.

Zobacz również:

AllPlayer

ALLPlayer to jeden z najlepszych polskich odtwarzaczy filmów Kliknij, aby powiększyćALLPlayer to jeden z najlepszych polskich odtwarzaczy filmów AllPlayer to znany i popularny odtwarzacz filmów. Nic dziwnego, ten polski program zaskakuje bogactwem opcji i powinien spełnić wymagania największych kinomanów. Odtwarza filmy zapisane w wielu formatach, w tym także DVD, obraz z kamer Internetowych lub DV. Program umożliwia także podgląd niedociągniętych plików filmowych.

Oczywiście program potrafi wyświetlać napisy zsynchronizowane z odtwarzanym obrazem, a funkcja "IQ Text" (inteligentne napisy) zapewnia, że zawsze zdążymy przeczytać wszystkie teksty (zdarza się, iż napisy są zbyt "gęsto" uporządkowane). Program sam analizuje długość napisu, by później regulować czas jego wyświetlenia. Kolejną zaletą programu jest możliwość dołączenia do pliku AVI menu (nie w osobnym pliku, ale w pliku AVI z filmem) takiego, jak w filmach DVD.

KMPlayer

KMPlayer to doskonały odtwarzacz plików multimedialnych, potrafiący nie tylko odtwarzacz pliki we wszystkich popularnych formatach. Umożliwia łatwe wyświetlanie napisów oraz ustawianie specjalnych efektów dla oglądanego materiału (zarówno dla ścieżki audio jak i wideo). KMPlayer umożliwia też wybranie ulubionych fragmentów odtwarzanego filmu, tak, aby można było potem szybko do nich wrócić. Na duża pochwałę zasługuje tez liczba dostępnych skórek i dodatków. Program pozwala tez na bezproblemowe zainstalowanie zewnętrznych filtrów audio i wideo. Dodatkową zaletą KMPlayera są olbrzymie możliwości konfiguracyjne.

BESTplayer

BESTplayer nie tylko sam pobierze napisy ale tez wyświetli szczegółowe informacje na temat filmuKliknij, aby powiększyćBESTplayer nie tylko sam pobierze napisy ale tez wyświetli szczegółowe informacje na temat filmu Jeden z najlepszych polskich programów do odtwarzania filmów. Dzięki niewielkim wymaganiom sprzętowym, prostej obsłudze i rozbudowanym opcjom świetnie nadaje się jako podstawowy program do oglądania wideo. Aplikacja nie wymaga instalacji, w związku z czym doskonale nadaje się do wykorzystania np. na kluczu USB. Do najważniejszych funkcji aplikacji należą: odtwarzanie napisów, lista odtwarzania, możliwość synchronizacji tekstu i obrazu, edycja napisów, automatyczny PanScan i skróty klawiaturowe.

Wersja 2.105 samodzielnie pobiera napisy, wyświetla okładkę filmu oraz dodatkowe informacje pobrane z internetowej bazy filmowej. Dodatkowo oferuje obsługę lektora oraz zaawansowane narzędzia synchronizacji obrazu i napisów.

94 komentarze

Dodaj komentarz

~siesio

09-02-2015 10:43

Najlepsze to:REAL PLAYER,ALL PLAYER,ALL SHOW.Mają kodeki do filmów.A do muzyki to WINAMP.

KingSON

11-06-2014 14:47

Najlepszy program do odtwarzania filmów? A L L P L A Y E R PO Pierwsze Odtwarza wszystkie filmy - jeszcze mnie nie zawiódł na żadnym formacie. PO Drugie Sam pobiera napisy - dopasowane idealnie. PO Trzecie Darmowe (celowo podkreślam) filmy VOD - sprawdźcie sami (z najnowszym ALLPLayerem 5.9 - "Pobierz) PO Czwarte Telewizja online - całkowite zaskoczenie po instalacji - mam nową ikonę na pulpicie ! (o...jest i ikona do filmów VOD...nie muszę szukać za każdym razem) Kanały pogrupowane w wygodne pakiety - próbuję najmniejszy - TVP1, TVP2, Stopklatka TV, Cartoon Network, National Geographic... - działa ! PO Piąte Radio...ponoć było od dawna a jakoś się nie natknąłem - pomogła ikona na pulpicie, świetny pomysł - RMF już leci Szósty + PILOT !!! mam pilota do ALLPLayera w telefonie - musi być z Androidem i najlepiej przez WiFi - wtedy i można palcem po ekranie sterować nawet kursorem myszki. Do tego klawiatura ekranowa i przesyłanie plików komputer-telefon. No nieźle Wesoły PO Siódme i ostatnie Android player - odtwarzacz filmów na telefen lub tablet - bo przecież coraz częściej oglądam filmy w drodze. Ba! nawet pobieram coś z sieci żeby zaraz obejrzeć, a mobilna wersja odtwarzacza też mi dopasuje i wyświetli polskie napisy. Wiem - same Ochy i Achy, ale sorry - ten program jest naprawdę świetny !

ELW

01-06-2014 14:02

MPC HC albo zielony ekran albo na trybie pełnoekranowym obraz i dźwięk się zacina (DVD).Wszystko ok dopóki nie przełączysz na pełny ekran. Ogółem 99,99% programów to wielkie gówno!

sass

02-03-2014 16:10

K-lite jest lepszy

tojasne

02-02-2014 06:05

Nie ma sensu używać żadnego innego odtwarzacza oprócz MediaPlayerClassic. Odtwarza wszystko, jeśli masz tylko zainstalowane kodeki. Inne programy, to zamulacze komputera, a największe badziewie, to AllPlayer. Najlepszy zestaw kodeków, to FFDShow, zawiera absolutnie wszystko, co trzeba, a nawet więcej bez zamulania systemu.

serafin

12-11-2012 16:17

VISTA CODEC PACK lub K-Lite Kodec Pack i WMP odtworzy ci wszystko.

PETER

06-06-2012 03:23

JAKI PROGRAM OTWIERA WSZYSTKIEIE FORMATY ????????

nick...

11-06-2012 21:52

VLC Player

nick...

29-12-2012 14:31

Do czasu używałem subedit... do czasu kiedy usłyszałęm o VLC :D

PWTER

06-06-2012 03:16

JAKI PROGRAM OTWIERA WSZYSTKIE ???

maQwa

17-05-2012 14:40

Mi najbardziej odpowiada media player classic. Prosty i lekki, czego chcieć więcej http://www.pobieralnia.org/plik-3628-media-player-classic-home-cinema.html

crazyJ

09-03-2012 12:01

vlc rulles!!!!!!

Gościu

16-11-2012 02:05

to ustaw w nim napisy na czarnym tle pod filmem

kicia

06-02-2012 17:18

Jaki mam program zainstalowac do odtwazania filmow ostatnio mialam Megaplayer ale teraz jest platny niewim co mam robic....wyczytalam wasze komentarze i niestety mam problem jaki mam wybrac...prosze o pomoc...

maciex

29-01-2012 14:16

dobry też jest VLC ale nie pamięta ustawień (korektora graficznego na przykład) a to duża wada ustawianie przy każdym filmie.pozatym bardzo OK

maciex

29-01-2012 14:13

Jak dla mnie nie ma lepszego od KMPlayer. Testowałem już wiele playerów do HD ale ten jest niezastąpiony (przy ustawieniu na jakośc wymiata). Co do Splash to jakośc wideo jest super (taka sama jak w kmplayer po dobrej konfiguracji) ale za to dzwięk nie ma dużej konfiguracji (brak korektora i innych filtrów) więc znów przewaga kmplayera. Pozatym KM można używac do divx,rmvb itp.... P.S. polecam w kmplayer włączyc sobie w WIDEO(ZAAWANSOWANE)-USTAWIENI JAKOSC 3GHZ-różnica jest ogromna w stosunku do standardowego ustawienia

nick...

31-03-2012 17:16

ale ma też wade. Przy filmach w formacie .rmvb podczas np przewijania filmu obraz z dzwiekiem przestaje się pokrywać. Gdy ogladamy film od początku do końca to jest ok a gdy zaczniemy skakac do jakiś miejsc w filmie to obraz nie będzie sie pokrywał z dzwiękiem :)

nick...

29-12-2012 13:54

[..YouTube ..] Czy mogę zwrf3cić się do rady? Jestem niezdecydowany, czy do zaupku podstawą do płynu kompaktowe lub barwione długotrwały makijaż Cinecitte0. Moja skf3ra jest mieszana, tendencję do stawania się świadomym w t, w zasadzie bez skazy, ma? il fondotinta mi piace quando ha una buona comprenza, Czuję się inaczej nagi .Co wykazały, to nie znajdziesz go

sieka

07-11-2011 09:45

podajcie jakis link do odtwarzania filmow mp4 :D

Lektor

05-04-2012 11:23

quicktime

nick...

19-02-2013 00:57

Szanowny Panie,Odpowiem tylko na jedno zdanie, bo na wiceej nie mam czasu. Pisze Pan: Jarek dobrze wie, dlaczego wydano wyrok na Lecha , ale nie może o tym głośno mf3wić . To spytam się:1. Czy Pan jest na ty z panem Jarosławem Kaczyńskim?2. Skąd Pan wie (po czym Pan poznaje), że Jarek dobrze wie ?3. Skąd Jarek dobrze wie (po czym poznaje, że jest tak, nie inaczej)?4. Wyroki wydają sądy lub w sensie przenośnym mafie i gangi. Jaką konkretną instytucję miał Pan na myśli, mf3wiąc o wyroku ?5. Czy Pan rf3wnież dobrze wie dlaczego wydano wyrok ?6. Dlaczego pan Jarosław Kaczyński nie może jak Pan twierdzi głośno mf3wić o mordercach własnego brata?7. Jeśli pan Jarosław istotnie dobrze wie , kto wydał wyrok na jego brata dlaczego nie powiadomił prokuratury o tym przestępstwie? (mimo iż jest to jego obywatelski konstytucyjny obowiązek)Stanisław Remuszko

nick...

22-02-2013 03:08

QIDx35 mtfyluhcayqn

anonim

23-09-2011 21:33

A na WindowZ jaki program jest dobry ma ktos ?

paula

12-07-2011 22:51

dlaczego mi skacze obraz

nick...

27-12-2012 00:15

Widziałem witryny i filmy, Bardzo mi się pbodoało.Jestem po prostu zbliża się do świata profesjonalnych makijaż, bo jestem uczestniczę w zajęciach, aby kwalifikować się jako kosmetyczka.Obecnie poszukujemy profesjonalnych sztuczek, jest nieco ", że w sieci w moim mieście, bo nie znalazłem wielkiego wyboru.Wiedziałem, że linie tak, że używasz takich, Cinecitta Studios.Moje pytanie jest: paleta końcf3wek makijażu, że?Po prostu zobaczyłem w Internecie w Cinecitta, ale są rf3żne rodzaje fundacji są nieco "mylić!!Chciałbym dotyczące fundacji, aby mf3c lepiej ukryć niedoskonałości, ale ktf3re pasują do potrzeb rf3żnych klientf3w.Z gf3ry dziękujęTiziana

HDboy

26-11-2009 13:30

dla mnie tylko Splash player do HD. szybki ladny uzywa DXVA. I zdecydowanie najlepsza jaksoc video, szczegolnie z przeplotem jak jest.

nick...

24-07-2011 12:03

a ten Splash player mozna w nim dodawać napisy

michal0310

03-01-2012 01:54

Napisy można, ale ten player (chociaż fajny) nie ma pojęcia o istnieniu formatu rmvb...

Ghost

12-01-2012 11:54

Przecież napisane jest wcześnie, że jest to odtwarzacz do filmów HD. Czy widziałeś kiedyś rmvb w HD?

~JA

24-11-2009 15:46

Dziobas najlepszy

Marucins

22-11-2009 12:59

Dawno temu SubEdit po czym KMPlayer. Po przesiadce na inne OS wybrałem VLC. Ale pod Winde polecam KMPlayer.

krzysiekj

21-11-2009 18:43

Koala Film Player. Trochę starawy, ale w połączeniu z ffdshow odtworzy każdy film, a możliwości dopasowania do własnych potrzeb ma bardzo duże włączając w to zapamiętywanie miejsca w którym przerwaliśmy oglądanie, czy obsługę z pilota.

akindu

18-11-2009 19:45

Najlepsze według mnie to zestaw filtrów ffdshow plus BSplayer.

sloniopp

18-11-2009 17:50

Media Player Clasic Home Cinema + DivX w najnowszej odłsonie (ma x264 i matroksa spliter) + AC3Filter + VobSub do napisów. Taki zestaw załatwia 90% filmów. A jak ktoś potrzebje więcej to, można dowolną paczkę z kodekami odpalić i sobie doinstalowć braki.

RaM

18-11-2009 16:52

Khemmm... Widzę tu błąd. Wszak Kmplayer to Mplayer plus nakładka...(GUI) mamy też gmplayer i całą masę innych nakładek, jednak baza to Mplayer...

nick...

29-12-2012 10:12

I have the latest cutteube (0.9.11-2) installed on my N900, as well as all the python* dependencies mentioned by Manik on December 8. It's able to play videos, but when I try to download something I get a pop-up saying that the video has been added to your download queue . When I go back to the application's home screen and select Downloads, the download shows as paused . When I select resume all downloads , the status changes from paused to queued .Hmm. As I was typing this, I tried it again, and the video actually started downloading, but the one I'm actually trying to download is still queued and showing 0% progress.1. When I select Download , why is the download initially paused, so I have to go back to the download page to resume it? It should just start downloading immediately.2. Why do some videos stay in the queued state indefinitely?

xxxx

18-11-2009 13:53

Mam pytanie dotyczące playera Splash. Też oglądam praktycznie tylko HD zakodowane jako mkv i mam pytanie - czy Splash obsługuje wmuksowane napisy srt i ssa (z formatowaniem tekstu) oraz wyostrzanie obrazu? Interesuje mnie też wydajność dekodowania, zwłaszcza jeżeli chodzi o filmy w rozdzielczości 1080p. Z tymi wszystkimi rzeczami VLC radził sobie całkiem nieźle.

bastek

18-11-2009 11:24

cinemaplayer

rmk

18-11-2009 08:25

ja używam allplayera. Problemów z kodekami nie mam bo instaluje k-lite mega codeck pack i wszystkie filmy działają

Kobretti

17-11-2009 22:51

Totem

lelumm

17-11-2009 22:27

best player

Mars

17-11-2009 18:49

Od kilku lat nie spotkałem odtwarzacza lepszego od SubEdit Player. Odtwarza wszystkie formaty, do których zainstalowano kodeki w systemie. Dzięki przemyślanym skrótom klawiaturowym pozwala precyzyjnie kontrolować odtwarzanie, np. przesuwać film ze skokiem zgrubnym (dokładnie o 1 min) lub precyzyjnym (dokładnie o 5s; oba skoki do zdefiniowania), zmieniać głośność 0-100% ze skokiem 10% (nie to co nieporęczne suwaki w innych odtwarzaczach), skalować obraz 25-250%, obsługuje napisy z osobnych plików, można ustalić położenie i wielkość napisów. Oprócz tego można tworzyć własne napisy lub edytować istniejące z użyciem wielu automatycznych funkcji.

B_u_b_a

17-11-2009 18:33

E.M. Total Video Player i Media Player Classic :)

nick...

26-12-2012 17:10

Zdecydowanie byłoby łatwiej gdybyśmy trafili gdzieś na początku meczu. Getafe musiałoby się breazidj otworzyć, a nie przez cały mecz stawiać autobus. Faktem jest, że Barcelona rozegrała słaby mecz. W obecnym sezonie słabo idzie nam na wyjeździe. Miejmy nadzieję, ze to się szybko zmieni i piłkarze będą breazidj zmotywowani do dalszej walki. 0 0

nick...

29-12-2012 10:01

[..YouTube ..] Czy mogę zwrf3cić się do rady? Jestem niezdecydowany, czy do zaupku podstawą do płynu kompaktowe lub barwione długotrwały makijaż Cinecitte0. Moja skf3ra jest mieszana, tendencję do stawania się świadomym w t, w zasadzie bez skazy, ale lubię go, gdy fundacja ma dobry comprenza, Czuję się inaczej nagi .Quello che hai indicato tu non? lo trovo

african

17-11-2009 18:24

Ja uzywam do filmow HD plejera Splash. Najlepszy player i zdecydowanie najlepsza jakosc obrazu. Wszystkie vlc dziobasu itd ida do smieci porownujac jakosc obrazu. Do innych video choc raczej nei ogladam nic poza hd to czasem vlc.

robin78

17-11-2009 17:50

no dziobas player(odtwarza dużą ilość rozszerzeń,znajdzie napisy,doda efekty itp.)

maroko

17-11-2009 14:48

Niby taki dobry ten allplayer a prostego RMVB nie potrafi otworzyć...i od razu łączy się z internetem i krzyczy o przelewik...dziękuję wolę wszystkoodtwarzającego Dziobas''a(bez opłat)!

nick...

27-12-2012 04:31

That's really tihnking of the highest order

Janosik

17-11-2009 13:11

Mplayer czy jego nakładka smplayer tak zachwalana wykłada się jednak dość często pod kubuntu 9.04 zamieniłem na koffeine i jestem zadowolony. Co do windowsa xp x64 preferuje best player lub windows media player z ffdshow odtwarza napisy i działa dobrze. Pozdrawiam emocjonujących się "profesjonalistów"

ciastek

17-11-2009 10:32

wyłącznie BESTPLAYER od dziesięciu lat

max

17-11-2009 10:08

no i wszystko się zgadza, bo ramoles (dr z kropką klamp) to najwiekszy lamus w okolicy.

~Gość

17-11-2009 08:38

neuview?przeciez to samo robią filtry z ffdshow....ba nawet więcej bo masz 100% kontrole nad procesami postprocesingu i innymi...... bestplayer to śmieciarz nie program - skoro nie trzeba go instalować to jakim prawem robi smietnik w rejestrze? allplayer to przeładowany syf a juz te napiprojekt to tylko wkurza i dobiera do kitu napisy - pół biedy jak sie rozjeżdżają...najczęsciej są od innego filmu.... klamp real player?najwiekszy spamiasty program na rynku?zdechł już dawno - teraz tylko banda lamusów korzysta z rmvb i realplayera...wstyd

~Gość

17-11-2009 04:42

Neuview Media Player - Polepsza jakość obrazu! Przetestujcie, wpiszcie w google: Neuview peb

Zombie

17-11-2009 00:46

Stary dobry Cinema Player

wojtAS

16-11-2009 23:46

do dziadostwo: jeśli wg Ciebie Best player nie zaśmieca systemu to wejdź sobie w regedit -> edycja -> znajdz i wpisz "best player" a potem to ciągle F3 czyli znajdz następny.....

nick...

27-12-2012 15:14

Posted on Marsz do wypożyczalni po Riddickowe kino, Cubi! Szczegf3lnie Pitch Black, bo Kroniki to już inna mańka zupełnie( choć ja jestem odadynm fanem obu produkcji). Plus przyjemna animacja Dark Fury. Cieszy zapowiedź kolejnego filmu i powrotu do mniejszego niż przy Kronikach budżetu, bo Twohy( twf3rca postaci Riddicka i reżyser) lepiej sobie radzi, ogarniając mniejsze pieniążki.W nową grę jeszcze nie grałem, czekam aż cena spadnie. Jak tylko to się stanie- ruszam na łowy( na pierwszym X spędziłem z Riddickiem kupę czasu).

kwelsme

16-11-2009 23:45

smplayer... ;)

O

16-11-2009 23:20

DZIOBAS PLAYER RULEZZZ!!!! :)

dr Klamp

16-11-2009 23:09

Tylko Real Player polecam... j Jak zawsze nieuki i pseudo redaktorki z pcworld nie maja pojęcia o takim player i co to za player :D

nick...

21-02-2013 11:43

Dit is inderdaad zwaar balen. Jij zit nog in dagen te teelln, ik al in maanden. Ben met de elfde bezig. Heeft er alle schijn van dat ze met mij een nieuwe weg willen inslaan. Noemen ze ook wel een Tense-behandeling. Om uitval en pijnklachten tegen te gaan. En dat NA een hernia-operatie. Je hebt gelijk door te stellen dat het allemaal zo nutteloos en zinloos lijkt wat je overdag doet. Dat opgesloten gevoel. Ik ken het.. Maar wat voor keus heb je. Steeds maar weer te horen dat je de moed niet moet opgeven.. Zelfs dat begint afgezaagd te klinken.

geyb

16-11-2009 23:06

totem [linux]

dziadostwo

16-11-2009 22:58

alplayer to najgorsze gów...no miesza ostroi w systemie !!Najlepszy jest własnie best player nie trzeba go instalować i zasmiecać systemu drugi to VLC !!! Najlepszy jest reszta to chłam i jeszce jedno zaden z wymienionych nierobi konwersji do innych formatów tak jak wtytule autor obiecywał widac pcworld schodzi na psy

pixi

16-11-2009 21:32

Co do Allplayera - odradzam każdemu. Forum ostro moderowane, całkowity zakaz używania nazw alternatywnych programów i hurraoptymizm (zgłoszenie problemu z AllConvert - 2 miesiące cisza - i odpowiedź "już niedługo nowy ALLConverter pozbawiony takich problemów"). Miałem 2 tygodnie testów AllConvertera (z wujkiem google) - czas stracony, a w 2h rozwiązałem problem instalując alternatywy (dwie na próbę z kilkunastu).

sorand

16-11-2009 21:17

AllPlayer, Windows Maedia Plyer oraz VLC a czasami to i Winamp. ;) do "Rafa". Piszesz, że nie ma Sub-Edita? Czytaj uważnie, jest w ankiecie...

nick...

19-02-2013 07:47

I dont know anything about Hleb and that's a bad sign I guess you knew loads about Toure, Anelka, Senderos, Clichy, Fabregas, Ljungberg berofe they signed didn't you? Nah thought not!There is no point speculating. The papers just throw names intothe hat everyday in the hope that 1 out iof the 50 will be right. Arsenal do it by the book and are generally not linked with a plyer when we sign him.SWP may love to play for us bid if we bid c2a310m and Chelsea bid c2a315m then Man City will accept the Chelsea bid. Our only hope is IF; 1. We want to sign him, 2. He wants to join us.Only that way will he stay at Man City instead of joining the Russian Mafia and join us should we make a bid.

nick...

21-02-2013 14:37

he wanted to keep him), so it was not a case of wegenr wanting him to leave. Hleb plays the same position for his country that Edu did for us but Hleb can also play left wing as he does for his club, I cannot see however that wegenr wants another player for the left wing which leads me to believe he would be a replacement for Edu, you say we have enough cover there but wegenr likes tall players in the centre of midfield as he has said again & again, neither cesc or flamini are tall. so I think he does want cover there. Would love to see SWP on the right wing though.

~Gość

16-11-2009 21:16

Nie wiem czemu na tej liście nie ma Media Player Clasic. Jest to moim zdaniem drugi po Best Playerze najlepszy odtwarzacz jaki można znaleźć obecnie.

nick...

19-02-2013 21:44

[..YouTube ..] Czy mogę zwrf3cić się do rady? Sono indecisa se artcisqaue il fondotinta color up compatto o il fluido a lunga tenuta della Cinecitte0 make up. Moja skf3ra jest mieszana, tendencję do stawania się świadomym w t, w zasadzie bez skazy, ale lubię go, gdy fundacja ma dobry comprenza, Czuję się inaczej nagi .Co wykazały, to nie znajdziesz go

Dżyszla

16-11-2009 20:32

I Bez MPC-HC? Porażka artykuł

wojtAS

16-11-2009 19:31

GOM player bardzo fajny program. Używa własnych kodeków i nie trzeba nic instalować. Działa w Win7 Pro 64bit bez problemów. All PLayer niby to samo ale trzeba płacić za ściagniecie kodeków a potem kod warty 5zl wazny jest tylko przez miesiac :( Best Player niby się nie instaluje ale wystarczy szybki wgląd do rejestru i widać ile śmieci zostawia. A że nie da sie odinstalowac to potem te śmieci zostaja. BestPlayer na minus

~Gość

16-11-2009 18:47

dv odpali nawet 300 mhz celeron więc się nie podniecaj....allplayer juz dawno przestałbyc godny uwagi... a subedit kolego rafa to przedewszystkim edytor napisów a nie odtwarzacz

nick...

27-12-2012 14:38

[..YouTube ..] Czy mogę zwrf3cić się do rady? Jestem niezdecydowany, czy do zaupku podstawą do płynu kompaktowe lub barwione długotrwały makijaż Cinecitte0. Moja skf3ra jest mieszana, tendencję do stawania się świadomym w t, w zasadzie bez skazy, ale lubię go, gdy fundacja ma dobry comprenza, Czuję się inaczej nagi .Quello che hai? indicato tu non lo trovo

~Gość

16-11-2009 18:38

IP: 89.78.78.21 - może dlatego, że KM player jest najlepszy? lekki, nawet na starym kompie z celeronem 800mhz, 256mb spokojnie wyświetla filmy dvd na projektorze w szkole. odtwarza każdy plik multimedialny, nawet te których inne nie chcą wziąć poprostu wymiata

wojtAS

16-11-2009 18:28

GOM player bardzo fajny program. Używa własnych kodeków i nie trzeba nic instalować. Działa w Win7 Pro 64bit bez problemów. All PLayer niby to samo ale trzeba płacić za ściagniecie kodeków a potem kod warty 5zl wazny jest tylko przez miesiac :( Best Player niby się nie instaluje ale wystarczy szybki wgląd do rejestru i widać ile śmieci zostawia. A że nie da sie odinstalowac to potem te śmieci zostaja. BestPlayer--

nick...

26-12-2012 20:54

Widziałem witryny i filmy, Bardzo mi się pdbooało.Jestem po prostu zbliża się do świata profesjonalnych makijaż ..Chciałbym dotyczące fundacji, aby mf3c lepiej ukryć niedoskonałości, ale ktf3re pasują do potrzeb rf3żnych klientf3w.Z gf3ry dziękujęTizianaTiziana Cara, I zapraszamy zarf3wno effettotrucco zarf3wno w świecie makijażu!Przykro mi, że jesteś trochę zmieszany, ale rozumiem, Dlatego produkty Cinecitta' , KENT Studios są bardzo popularne, ponieważ stanowią dla ekspertf3w, najlepszy kompromis pomiędzy jakością i ceną!I rf3wnież z funduszy kompaktowy Kryolan i muszę powiedzieć, że zakres kolorf3w jest bardzo szeroki, a jakość jest bardzo dobra, ale są droższe linie ww make-up.Z czasem nauczysz się mieszać rf3żne odcienie fundacji więc kolory trzeba uzyskać Twoich potrzeb.Wracając do żądania, Polecam palety kolorf3w do; tego produktu można rf3wnież zdefiniować szminki i jest to produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego (zwykły konsument, nie wiedząc, jak można użyć maski).Pozwf3lcie mi wyjaśnić, w jaki sposf3b mogę użyć:Podnosi kolorach chcesz, miscelali wraz z łopatką (można znaleźć w sklepach plastycznych) na gładkiej powierzchni (szkło) lub na dłoni, funduszu rf3wnież dodać płyn (Nie mogę bez # 9 Kent).Po utworzeniu odpowiedniego koloru dla klientf3w, prelevane jednej strony z trf3jkątnym gąbki WET z wodą, i stosować na twarz do własnych potrzeb i wiedzy.Co, jeśli chcesz delikatny efekt, tylko rub lub masażu produktu na twarz gąbką, ale jeśli chcesz bardziej nieprzejrzysty, zawsze z tego samego typu po prostu wytrzeć gąbką.Pamiętaj, że zawsze lepiej jest się trochę w czasie, zamiast produktu za dużo, a następnie uzupełnić i rozjaśnić.Do palety kolorf3w są sprzedawane zarf3wno w 9 lub indywidualnie w słoiku.Przypominam, że jeśli kiedyś będę chciał uczestniczyć w naszych kursach, można skorzystać z rabatu 50% Produkt Cinecitta, STUDIO'S ,KENT filmf3w.Mam nadzieję, że do zapoznania się z pomocy państwa, ciaooooo

nick...

19-02-2013 17:08

Karolina! Wspf3łpraca z Tobą to czysta pnrzjemyość, a efekty tak mnie zaskoczyły, że sama nie mogę uwierzyć w to co widzę =)Chyba Twf3j aparat wyłapuje same korzystne cechy i je ukazuje. Sama nie wiem? Mam nadzieję, że ta nie była nasza ostatnia sesja, bo takie fotografie są cudowną pamiątką. Dziękuję =)

nick...

21-02-2013 13:12

I am amazed how much you can write about prtins. Ia0love black and white photography, especially portraits and Ia0like to frame them colorfully, as aa0contrast. However, Ia0was so far not aware on the importance of the printing technique. Thanks for sharing your knowledge and insight!

gross

16-11-2009 17:22

dziobas rar player ;)

aix

16-11-2009 16:19

smplayer i mplayer

adf

16-11-2009 16:17

mplayer

maroko

16-11-2009 15:29

Dziobas RAR Player RULE!!! :) Od lat używam i nigdy mnie nie zawiódł...!

max

16-11-2009 14:40

W ankiecie jest KMPlayer, a nie ma mplayera. Dlaczego? popieram kainitę, opisano cuda wianki, a najważniejszych programów nie.

nick...

27-12-2012 03:39

[..YouTube ..] cześć, che bellissimo video, molto prsnoosiefale vorrei sapere che fondotinta potresti consigliare per una pelle secca e non pif9 giovane. Mi piacerebbe coprente perche8 ho un pf2 di macchie, ma non mi piace l'effetto maschera e quelli compatti credo mi secchino ulteriormente la pelle Mi serve per un'occasione importante Cosa usi per creare i chiaroscuri? Inoltre per polvere di riso intendi l'amido? Quante domande, vero? Comunque grazie!

nick...

29-12-2012 11:23

[..YouTube ..] Czy mogę zwrf3cić się do rady? Jestem niezdecydowany, czy do zapuku podstawą do płynu kompaktowe lub barwione długotrwały makijaż Cinecitte0. Moja skf3ra jest mieszana, tendencję do stawania się świadomym w t, w zasadzie bez skazy, ale lubię go, gdy fundacja ma dobry comprenza, altrimenti? mi sento nagi .Co wykazały, to nie znajdziesz go

rafa

16-11-2009 14:27

czemu nie ma SubEdit-a??? jest najlepszy do odtwarzania filmów

kainita

16-11-2009 14:12

dlaczego brak mpc i/lub mpc-hc (choć już w ankiecie mpc już jest), a są opisane jakieś niszowe wynalazki

Ganesia

16-11-2009 14:08

Szkoda, że w ankiecie można wybrać tylko jeden odtwarzacz, bo ja używam dwóch: KMPlayer i VLC media player :)

emdzin

16-11-2009 13:22

Corel WinDVD 9. Jest Świetny :-)

~Gość

16-11-2009 13:09

nie zaśmiecam sobie systemu - Używam Windows Media Player z zestawem najlepszych obecnie na świecie kodeków Vista Codecs - jako jedyne w pełni wspierają DXVA - wspomaganie odtwarzania przez karty graficzne

Max

16-11-2009 13:06

Splash Lite.

~Gość

16-11-2009 12:51

mplayer

phi

16-11-2009 11:36

Płytka z filmami i Cinemiksem (komputer startuje z CD/DVD i odtwarza wszystko, nie trzeba odpalać systemu operacyjnego). Totem albo mplayer pod Linuksem.

bubzon

16-11-2009 11:26

Oczywiście Dziobas Player!!!!