PC World
niedziela 1 sierpnia 2010

Aktualności: Sprzęt

Nowe modele z serii Exilim na łódzkich targach

.. / Sprzęt: Aparaty cyfrowe

Piotr Perka
19 marca 2010 12:24

Na XIII Targach Foto, które już za tydzień rozpoczną się w Łodzi, firma Casio przedstawi nowe aparaty ze swojej serii Exilim. Zaprezentowane zostaną modele Zoom, High Speed oraz EX-H15.


Bezpłatne bilety na Targi FILM WIDEO FOTO 2010 w Łodzi
Dla czytelników pcworld.pl mamy za darmo 100 biletów upoważniających do wejścia na teren hal wystawienniczych w jednym z 3 dni, w których odbędzie się impreza (także pierwszego dnia przewidzianego dla osób z branży).

Jak otrzymać bezpłatny bilet na targi FILM VIDEO FOTO 2010?

Wystarczy
wypełnić formularz
rejestracyjny oraz krótką ankietę na naszej stronie.

Polecamy

Zobacz także

Zwiedzający targi będą mogli obejrzeć aparat Exilim EX-H15, który jest bezpośrednim następcą modelu EX-H10. Casio EX-H15 to nie tylko nowy design, ale również nowy procesor obrazu. Aparat wyróżnia się także bardzo wydajną baterią, dzięki której użytkownik może wykonać nawet do 1000 zdjęć.

Na stoisku Casio będzie można też obejrzeć aparat EX-Z330, jak też zapoznać się z modelami EX-Z2000 oraz EX-Z550, wyposażonymi w funkcję Dynamic Photo oraz tryb Make-Up.

W trakcie łódzkich targów odbędzie się również premiera matrycy High Sensivity CMOS Sensor, którą opracowano z myślą o wykonywaniu zdjęć w trudnych warunkach. Umożliwia robienie zdjęć ruchomym obiektom, przy jednoczesnym zachowaniu ostrości oraz głębi kolorów. Matrycę zastosowano m.in. w modelu EX-FH100, wyposażonym w szerokokątny obiektyw.

Podczas targów będzie można nie tylko zapoznać się z nowymi modelami aparatów, ale także wygrać jeden z nich. Firma Casio przygotowała bowiem konkurs, którego zwycięzca otrzyma aparat EX-Z330. Konkurs będzie odbywać się codziennie.

Aparaty z serii Exilim po raz pierwszy pojawiły się rynku w 2002 r. Samą nazwę linii produktów - Exilim, która oznacza "Niezwykle smukły", utworzono z połączenia łacińskiego "EXIMIUS" - niezwykły oraz angielskiego "SLIM" - smukły.

Patronat medialny nad tegorocznymi targami objął PC World.

Wystaw ocenę: 
 Średnia ocena: 
(Głosów: )

Komentarze

Redakcja PC World nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ta wiadomość nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

AUKCJE

Ladowarka samochodowa GoClever 4384 FM 4330A 4381A

Kup Teraz: 29,99 zł
Ilość przedmiotów: 8
Liczba ofert: 0
Data zakończenia: 2010-08-12 18:17:00
Lokalizacja: KRAKÓW - Poczta Główna