Neonet - najlepsze promocje

Jak często polujecie na sprzęt objęty promocjami w hipermarketach ze sprzętem? Z jakich serwisów i usług korzystacie, by znaleźć najciekawszą ofertę?

Porównywarki cen to nie jedyne źródło informacji o najniższych cenach produktów. W poszukiwaniach sprzętu elektronicznego warto od czasu do czasu bezpośrednio zajrzeć na stronę sieci handlowej, tym bardziej, że wiele z nich utrzymuje stałe rubryki promocyjne.

Promocje w Neonet

W serwisie internetowym neonet.pl funkcjonuje np. podstrona Promocje w Neonet. Jest to zbiorczy katalog produktów, które sieć w danym momencie objęła obniżkami cen. Może być ich nawet kilkadziesiąt.

Zobacz również:

Podstrona z promocyjną ofertą sieci NeonetKliknij, aby powiększyćPodstrona z promocyjną ofertą sieci Neonet

Produkty można rzecz jasna porównywać - wystarczy zaznaczyć pole wyboru znajdujące się pod skróconym opisem urządzenia. Jednocześnie można porównać ze sobą maksymalnie cztery produkty.

Jeśli użytkownik poszukuje urządzeń konkretnego producenta, może skorzystać z szybkich linków, upraszczających proces selekcji poprzez filtrowanie odpowiednich słów kluczowych, np. "promocje PANASONIC", "promocje NOKIA", itp. Odnośniki prowadzą do stosownych podstron, zestawiających przecenione produkty danej marki.

Objęte promocją produkty można ze sobą porównywaćKliknij, aby powiększyćObjęte promocją produkty można ze sobą porównywać

Nieco kłopotliwe wydaje się, że informacja o kliknięciu dowolnego z tych linków jest zapisywana w pliku cookie tworzonym przez witrynę neonet.pl. Od tej chwili wybieranie adresu www.neonet.pl/promocje.html będzie nas bowiem prowadzić na stronę promocji konkretnej marki, którą przeglądaliśmy jako ostatnią. Pliki cookie wygasają jednak wraz z zamknięciem okna przeglądarki.

Sklep czy porównywarka?

Jak dowiodły przeprowadzone przez redakcję PC Worlda analizy wyprzedaży, korzystanie z serwisów sieci handlowych ze sprzętem bywa bardziej opłacalne. Porównywarki cen (np. Skąpiec czy Ceneo) nie zawsze wskazują obowiązującą w danym sklepie cenę produktu, a sklepy internetowe często oferują rabaty stałym klientom.

Jak często polujecie na promocje w hipermarketach ze sprzętem? Zapraszamy do udziału w ankiecie i czekamy na wasze komentarze.

3 komentarze

Dodaj komentarz

~sl_d

21-06-2011 22:10

Jest taka sieć, nie dla idiotów. Wiele razy korzystałem w momencie, gdy była akcja sprzedaży "bez VAT-u". Wtedy niektóre ceny przebijają najtańsze oferty zbierane z całej Polski. Nie ma mowy o jakichś wyprzedażowych końcówkach serii, oferowane jest absolutnie wszystko, od nowinek po starocie. Jedyny kłopot jest taki, że owe akcje bywają tylko kilka razy w roku.

~man

21-06-2011 22:01

Calkiem ciekawie przedstawione, jednak zastanawia mnie to ile idg dostało za reklamę od sieci Neonet ;p

jotgie

21-06-2011 16:43

Rzadko korzystam z promocji. Najczęściej są to towary "zanikające" na rynku - wyprzedaże lub końcówki serii. Bardzo rzadko się trafia naprawdę dobry towar.