Pozew zbiorowy przeciwko Eller Service s.c - właścicielowi pobieraczek.pl

Czujesz się oszukany przez serwis Pobieraczek.pl? Od ok. 2 tygodni trwa "nabór" chętnych do złożenia pozwu zbiorowego przeciwko firmie Eller Service s.c.

Pobieraczek.pl - jak to się zaczęło...

Pobieraczek.pl zachęcał (i zachęca) do darmowego pobierania plików.

10 DNI POBIERANIA ZA DARMO !
Doznaj rozkoszy najszybszego pobierania.
Ogromne zasoby filmów, gier, programów, muzyki oraz treści erotycznych czekają na Ciebie!


- taki napis witał w okresie rozwoju "pobieraczkowej afery" internautów po wejściu na stronę serwisu.

Oczywiście skuszeni tak korzystną ofertą internauci chętnie rejestrowali się w serwisie. Jakież jednak było ich ogromne zdziwienie, gdy po jakimś czasie otrzymywali pisma od właściciela Pobieraczka - firmy Eller Service s.c. - wzywające do zapłacenia abonamentu za korzystanie z usługi.

Zobacz również:

Okazało się bowiem, że akceptacja regulaminu serwisu była przez firmę interpretowana jako równoznaczna z zamówieniem płatnej usługi.

Oczywiście wiele osób, które skorzystały z oferty serwisu, poczuło się oszukanych twierdząc, że celowo zostały wprowadzone w błąd. Pierwsze pełne oburzenia wpisy na ten temat pojawiły się w kwietniu 2009 roku na Forum IDG, natomiast skargi na działania Eller Service trafiły nawet do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, który nałożył na firmę karę pieniężną oraz nakazał wprowadzenie zmian do systemu działania okresu testowego.

Firma Eller Service odwołała się jednak od decyzji UOKiK do Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Formalna organizacja pozwu zbiorowego rozpoczęta

Niektórzy internauci, którzy uważają się za pokrzywdzonych przez właściciela Pobieraczka postanowili jednak dalej walczyć na drodze sądowej. W związku z tym założyli portal pozywamy-zbiorowo.pl rozpoczynając organizację pozwu zbiorowego. Hubert Osiński, redaktor naczelny pozywamy-zbiorowo.pl i organizator (a także poszkodowany przez Pobieraczka) pozwu podkreśla, że aby do niego doszło, musi się zorganizować grupa składająca się minimum ze 100 osób.

Pamiętaj!
Jeśli nie dołączysz do grupy a ew. my wygramy to "Ty" wciąż masz zobowiązanie względem pobieraczka, to zobowiązanie nie zostanie anulowane z tyt. wygranej sprawy w której Ty nie wziąłeś udziału.
Tak samo jest z karą UOKiK-u. Bez względu czy Eller Service ją zapłaci czy nie to nie ma dla Ciebie znaczenia! ale może mieć!
Może mieć wtedy kiedy dołączysz do grupy, kiedy Urząd nakłada karę na firmę przeciwko której będziemy walczyć w sądzie to wtedy nasze szanse na wygraną rosną wielokrotnie!
Więc przemyśl, widzowie nie dzierżą pucharu!
Grupa min. 100 osób MUSI być zamknięta do 30 Listopada 2011.
Co w praktyce oznacza, że setna osoba musi dokonać wpłaty/przelewu ok. 20 Listopada 2011.
Oglądasz się na innych? Inni oglądają się na Ciebie - czy wyjdzie coś z tego?
Wiele osób podnosi wielkie larum, żale, płacze, strach czym przy tym są poniższe kwoty?
Czy lepiej podarować spokojną przyszłość i wpłacone kwoty Eller Service ??


Od ok. 2 tygodni trwa formalny "nabór" uczestników, którzy chcąc przystąpić do pozwu zbiorowego muszą przesłać pocztą na adres portalu poprawnie i czytelnie wypełnione dokumenty. Dodatkowym elementem niezbędnym do uczestnictwa w pozwie jest także poniesienie przez pokrzywdzonych przez Pobieraczka pewnych kosztów, które zawierają:

1. Koszt zastępstwa sądowego (Prawnik)
2. Koszt 2% wpisu sądowego
3. Koszt potencjalnego odwołania od decyzji sądu, stwierdzającej że wnoszona sprawa nie może być rozpatrywana w trybie pozwu zbiorowego.

Na wstępie, chcę zaznaczyć że niestety ale są koszty uczestnictwa w grupie.
Wydaje mi się jednak, że warto spróbować dać zasłużoną nauczkę, dla zasady - bo nawet te koszty związane ze sprawą (o których poniżej) nie są porażające.
Nie może być tak, że sprzedaje nam się coś a “My" nawet nie wiemy że coś kupiliśmy/kupujemy.
Z braku innych skutecznych metod, bądź wyczerpania istniejących to nowa metoda na “pozyskiwanie klientów" stosowana już nie tylko przez przedmiotową Eller Service ale przez coraz szersze grono firm, w tym tych znanych.


Poszkodowani zostali podzieleni na kilka grup, za udział w których w zależności od roszczeń (udział trzeba zdeklarować wyłącznie w jednej) będą musieli zapłacić 32,40 zł lub (maksymalnie) 32,40 zł i 2 USD.

Hubert Osiński zwraca również uwagę na fakt, że samo wniesienie pozwu zbiorowego nie gwarantuje wygranej.

Wynik może być różny, w tym również i przegrana. Oczywiście, gdybyśmy nie wierzyli w pewne przesłanki nie organizowałbym pozwu zbiorowego przeciwko Eller Service.
Nie mniej dla jasności, muszę to zaznaczyć.
W przypadku przegranej koszty wpisu sądowego i związane z obsługą prawną nie będą zwrócone!
Ponadto przegrana rodzić może konieczność zwrócenia pewnych kosztów poniesionych przez przeciwnika (w tym zwłaszcza określonych przez rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości kosztów ustanowienia przez niego swojego adwokata) - których potencjalną wysokość mogę oszacować dopiero to ustaleniu, ile osób bierze udział w pozwie.
Każdy z was dobrowolnie podejmuję decyzję.


Wnoszących pozew ma reprezentować adwokat Tomasz Lustyk.

Jednocześnie, deklaruję za adwokatem Tomaszem Lustykiem, który będzie reprezentował nasze interesy/grupę w procesie przeciwko Eller Service s.c. że jeśli kwota wynagrodzenia dla prawnika w przypadku wygranej sprawy zasądzona i ściągnięta od Eller Service przekroczy 10 000,00 zł wtedy 25% nadwyżki zostanie przekazane Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Jeżeli jesteś zainteresowany możliwością utarcia nosa właścicielowi Pobieraczka zajrzyj na stronę www.pozywamy-zbiorowo.pl. Po zarejestrowaniu znajdziesz tam więcej szczegółów dotyczących sprawy oraz pobierzesz odpowiednio przygotowane dokumenty.

506 komentarze

Dodaj swój

sdf

14-12-2013 17:29

Firmy typu pobieraczek beda działać bo są na rękę państwu. Ściągają kasę z naiwnych ludzi a potem skradzone pieniądze sa zmieniane na karę grzywny które ładnie wpływa do budżetu państwa, piorąc przy okazji dodatkowe procenty, które trafiają do kieszeni urzędników...

sdf

14-12-2013 17:28

Firmy typu pobieraczek beda działać bo są na rękę państwu. Ściągają kasę z naiwnych ludzi a potem skradzone pieniądze sa zmieniane na karę grzywny które ładnie wpływa do budżetu państwa, piorąc przy okazji dodatkowe procenty, które trafiają do kieszeni urzędników...

Paula

21-05-2013 21:42

Ja też dostałam takie pismo i nie zapłace ale do pozwu zbiorowego chetnie nie przyłacze

gosiak1988

08-05-2013 12:23

witam dostałam również takie maila do zapłaty z chęcią tez sie przyłącze do zbiorowego pozwu i w sumie nie wiem czy opłacic im czy nie ? niech ktos pomoże

mirek

20-05-2013 15:30

a nad czym sie zastanawiasz, oczywiście ze nie płacic, wierz mi jakby mogli cie zwindykowac to będąc takimi hienami juz dawno zrobiliby Ci sprawe a nie przysyłali jakieś "przedsądowe" ostrzeżenia. spodziewaj sie jeszcze maili z innymi groźnymi słowami: sygnatura, sprawa, komornik, bik. Jak ktoś mało może to dużo krzyczy i tak właśnie jest z nimi

XXX

19-06-2013 11:43

Jak dołączyć do pozwu ?? napisz na emaila sick1213@poczta.fm

gosiak1988

08-05-2013 12:23

witam dostałam również takie maila do zapłaty z chęcią tez sie przyłącze do zbiorowego pozwu i w sumie nie wiem czy opłacic im czy nie ? niech ktos pomoże

Piotr

08-05-2013 09:17

Ja też dostałem tego maila, i dla świętego spokoju zapłąciłem. Niestety. Czy nie ma policjji, sądów- żeby jakoś tę sprawę załatwić?? pomóżcie

alice

25-04-2013 17:51

ja dziś od nich dostałam taki list z nie moim IP oraz do zapłaty 94.80zł za rok 2012 za lipiec...i co mama robić?

tosia

07-05-2013 17:53

Ja zapłaciłam 94,80. Miałam już dość tych e-maili....pewnie jestem naiwna,że to się skończy;-(

nico

29-04-2013 15:10

ja dziś otrzymałem maila oraz info o błędnych danych adrsowych i straszą odpowiedzialnoscią karną A kto z was wpłacił, ja nawet z tego nie korzystałem. pomóżcie

nick...

30-04-2013 08:41

Kliknij, żeby dodać komentarz

mieduza3

12-04-2013 12:02

Ja też chcę dołączyć nie mam już sil

Karina78

23-04-2013 09:27

Dzień Dobry Ja też wczoraj dostałam przedsądowe wezwanie do zapłaty. Co z tym zrobić?

jo

10-04-2013 12:23

też dostałem od nich maila.

krzysztof102

11-04-2013 06:00

ja też dostałem pismo z firmy windykacyjnej i dla świetego spokoju przelałem im te kwote le nie woedziałem że oni nie tylko mnie naciagneli więc chetnie przystąpię do pozwu zbiorowego przeciwko tym oszustom tylko nie wiem gdzie zgłosic swój akces do do tego pozwu ,więc proszę o pomoc

JOZEK 15

04-04-2013 21:38

Witam dostalem pismo lecz nigdy nie zaplace za takie naciaganie klijeta najpierw niech t.z pobieraczek wysle orginalne pozwy do zaplaty i orginalne wezwanie z podpisem i pięczecią a teraz niech POCAŁUJE W DUPĘ

Kamila

08-04-2013 16:47

Ja Też bym sie chciała dołączyć tylko nie wiem jak i nie wiem czy to jest za darmo ?

JALKD

03-04-2013 13:08

JA TEZ DOSTALEM JUZ CHYBA 2 PISMO CHCIALEM DO NICH ZADZWNIC I OPIERDOLIC ALE NAWED TEL JUZ SIE BOJA ODBIERAC JAK WLASNIE MOZNA DOLONCZYC

evik

04-04-2013 12:47

Ja również dostałam od nich meila. Chciałabym dołączyć. Jak to zrobić?

monia22

03-04-2013 15:31

ja też dostałam takie pismo na e-mail, na początku chciałam płacić ale widzę że są to oszuści. Poradźcie co robić?

ona

02-04-2013 14:36

jak mozna się dołączyć??

saszka

02-04-2013 17:33

JAK MOŻNA SIĘ DOŁĄCZYC? PROSZĘ O KONTAKT b18.s.piasecka@interia.pl

Kuba

02-04-2013 11:24

Mi również to przyszło ale nic nie będę płacił.

gość

31-03-2013 20:29

Witam serdecznie. Również dostałam powiadomienie na maila z jakiejś niby firmy windykacyjnej. Jak zwykle straszą sądem jeżeli nie zapłacę w ciągu 7dni i jak zwykle również podali błędne IP. Nie mam zamiaru im płacić. Zalogowałam się na tym durnym portalu i nic nie ściągałam, poza tym przed upływem 10dni napisałam im maila z rezygnacją z umowy. Tak więc mogą mnie cmoknąć ćwoki jedne!

nick...

02-04-2013 00:24

Ja również dostałem owego e-maila. Otrzymałem go 26.02.2013 r. i dopiero dzisiaj doczytałem (tj. 2.04.2013r.) mam tylko jedno pytanie. Skoro i tak upłynął już jakiś tam czas to wysłali już to wezwanie do sądu czy nie ??

Agunia

29-03-2013 14:07

Witam. Podobne pismo przyszło na mojego niepełnoletniego syna,co za bzdura!

agata i pawel

28-03-2013 17:24

witam serdecznie wlasnie dzis dostalismy pismo od tych chorych oszustow chcielibysmy sie dolaczyc do pozwu zbiorowego jesli jest to mozliwe

Iza6

27-03-2013 12:34

Ja tez dzisiaj dostalam to smieszne pismo...

nick...

27-03-2013 21:39

ja tez dzis dostałem ... 2 takie pisma 2x po 94.80zł bo logowaem sie z 2 e-maili

margo30

27-03-2013 20:44

ja znowu dostałam wezwanie przedsądowe więć jeśli ponownie będziemy pozywać ich do sądu to jestem za.

osuchpawel@

27-03-2013 16:21

No i ja rowniez, prawde mowiac nje wiem co robic bo mozliwe ze zalozylem tam konto ale na pewno nic nie sciagalem

osuchpawel@

27-03-2013 16:21

No i ja rowniez, prawde mowiac nje wiem co robic bo mozliwe ze zalozylem tam konto ale na pewno nic nie sciagalem

nick...

27-03-2013 16:17

Kliknij, żeby dodać komentarz

forever.

30-03-2013 00:08

Również dostałam to pismo ! po raz kolejny .. straszą sądem, ale też nie pamiętam, żebym cokolwiek stamtąd pobierała ! Chcę dołączyć do pozwu jeśli to możliwe ..

GREGOR

19-03-2013 01:08

jak widać wszyscy maja ten problem jak ja, nie zapłacę im. Jeleni szukają. Niech idą do pracy i niech zarobią normalnie to pogadamy. Banda debili. Jak może ten kraj działać normalnie jak takie dziadostwo nas otacza. Chetnie sie dołącze do pozwu

Kaczy12345

26-03-2013 14:34

Witajcie również dostałem emaile do zapłaty 94,80zł a wogóle nie zgadza się mój adres i IP komputera i adres zamieszkania , idioci a jak dzwoniłem wiele razy to zero odzewu z ich strony.OSZUŚCI szukają jeleni do zapłaty NIE PŁACIĆ. Jestem chętny do pozwu zbiorowego jak by co pisać :))

nick...

20-03-2013 13:56

Dostałam też wezwanie do zapłaty, nigdy nie wysyłali żadnych upomnień,tylko od razu przysłali wezwanie przedsądowne ,nigdy nie wchodziłam na ich stronę a do tego podali mi w wezwaniu IP które się nie zagdza z tym jaki ma mój komputer w pracy, ani komputer w domu.Według radcy prawnego jest to próba wyłudzenia pieniędzy i zastraszenia . Nadmieniam że oba komputery mam conajmniej pięć lat ,a umowę zawarłam ponoć w czerwcu 2012. Ci co dostali wezwania niech sprawdzą czy IP podane w piśmie jest takim samym jakie posiadają,bo ja to zrobiłam.IP w piśmie nie należy do mnie

a ch..j

25-03-2013 16:12

czyli co nie placic tego, zgadza sie? Wydaje mi sie ze nigdy tam nie bylem ale reki nie dam sobie za to uciac.

agata

12-03-2013 18:04

ja tez dzisiaj dostalam wezwanie jakies calkowicie bezsensowne

karteluszka

12-03-2013 15:50

No i znów powtórka widzę z ataku "pobieraczka". W dniu dzisiejszym na moją skrzynkę mailową wpłynęła informacja że oczywiście mam uiścić kwotę 90kilku zł. Zabawne jest że tylko że owo wezwanie dot. mężczyzny (jestem kobietą) umowa z dn. 15.05.2012r z IP które kompletnie mi nic nie mówi poza tym że najwyraźniej dot. woj. kujawsko - pomorskiego w którym nigdy w życiu nie byłam. Dane osobowe też ni jak nie mają się do rzeczywistych - ale w mailu jest za to informacja że podawanie nieprawdziwych lub niekompletnych danych jest karalne... Wybuchnęłam śmiechem, poplułam się kawą i złapałam za telefon. Oczywiście podany numer zajęty przez bite 5 godzin, numer do Elle Service nie odpowiada... no i nawet nie mam z kim podjąć rozmowy :) Pozostaje poczekać aż jakiś nieistniejący osobnik płci męskiej, który podał mojego maila zostanie wpisany do BIG'u (ciekawostka jak mają to zamiar zrobić nie posiadając numeru pesel, bo jak wiemy Jasi Kowalskich na tym świecie sporo) Może gdyby nie moja 100% pewność że na tej stronie w życiu nie byłam być może drżałabym ze strachu ale cóż... można to tylko zbyć milczeniem. Polecam oczywiście wyłudzaczom nie płacić żadnych pieniędzy a nawet jeśli - to będąc pewnym że z takiej usługi się korzysta/korzystało.

kaczorb

06-03-2013 17:57

ja dziś też dostałem wezwanie "przedsądowe". ostro atakują jak widać. ciekawe ile mają nielegalnych oprogramowań na swoim serwarze. może trzeba to zgłosić to się skończą wezwania.

dk

25-02-2013 13:41

ja tez dostalem kilka dni temu wezwanie do zaplaty, dobry rok temu walczylem z nimi i jakis czas byl spokuj az do dzis, brak mozliwosci wyrejstrowania sie , i brak kontaktu telefonicznego mysle ze to wielka sciema.Podam to na policje i zobaczymy co dalej.

Robson

23-02-2013 15:17

No i pobieraczek znów atakuje Ja też dziś dostałem elektroniczny list . Szok że im jeszcze sie chce szukać naiwniaków którzy płacą za to ;)

KARBUR

21-02-2013 13:35

czesc.:) to jest wielka ściema nie przelewajcie im żadnych pieniędzy. Oni nawet nie są wpisani w KRS!!!! sprawdziłąm to. jak zażadałam od nich danych i faktury to na 2 lata miałam spokoj, bo dopiero teraz po takim czasie znów mi wysłali te smieszne wezwanie. jak jest jakiś pozew zbiorowy znów to piszcie pozdr.

mimi85

13-02-2013 20:51

Hej ja również dostałam wezwanie do zapłaty i nie przypominam sobie abym korzystała z ich usług. To jakaś ściema ??

aneta

09-02-2013 10:32

witajcie właśnie dostałam przed sądowe wezwanie od pobieraczka czy pozew zbiorowy nadal trwa chcę dołączyć

Aneta88

29-01-2013 18:51

Mi przyszło przedsądowe wezwanie do zapłaty teraz i mnie starszą wpisem do rejestru, jakieś 600 coś zeta za opłaty :/ no kretyni ...

Iza90

08-02-2013 13:21

Witam,ja również dziś dostałam drogą elektroniczną przedsądowe wezwanie do zapłaty od tej właśnie firmy.Nie zamierzam im nic płacić,to są oszuści.Ostatnie takie wezwanie dostałam około dwóch może trzech lat temu bo niby podpisałam z nimi jakąś umowę,o której ja nic nie wiem-nawet nie skorzystałam z ich usług.Najpierw robią sobie reklamę jacy to oni nie są super i w ogóle,a potem okazuje się,że zaakceptowanie głupiego regulaminu gdzie wyraźnie pisze,że 10 dni jest DARMOWYCH BEZ ŻADNYCH OPŁAT ma ukryte wątki,o których internautom nic nie wiadomo.Straszą niewinnych ludzi by wyłudzić od nich pieniądze i tyle,do czego to ludzie są zdolni żeby zarobić na ludzkiej krzywdzie.Nie damy się i tyle!

Piotrek

05-02-2013 08:58

No tak ja rowniez dostalem to samo co wszystko ja wogole nie kojarze zebym sie logowal do tego ale moze bylo to dawno... Ale nie do tego zmierzam.. Piszecie ze dotarlo ale co dalej ??? wplacac te pieniadze czy temat przyslowiowo"olac" i sie nie przejmowac czy ten sad to prawda i te ich pogruszki o KRD ? i tych kosztach 600pln

gosia

03-02-2013 10:32

30 01 13r do mnie też przyszło pismo o tej samej treści jak do wszystkich ale zastanawia data nadania pisma 28 stycznia 2012 r. Chyba w tym przypadku nie jest to wina poczty tylko oszustów ,którzy nawet nie wiedzą co piszą i liczą na naiwność ludzi. Pozdrawiam

Tm

27-01-2013 20:26

wczoraj przyszlo polecenie zaplaty. Problem w tym ze podalem im falszywe nazwisko i adres. powinienem sie przejmowac? prosze o pomoc!

ryba12

27-01-2013 20:53

hej ja też dostałam wezwanie do zapłaty w kwocie 94,80 (21.01.2013r) i nie wiem co mam z tym robić bo tak jak wszyscy myślałam, że jest to 10 dni darmowych. Poradźcie coś... Nie wiem co robić!

ADWOKAT

26-01-2013 18:38

DO MNIE WYSYLAJA MAILE OD 2LAT..RAZ DOSTALEM LIST Z KWOTA 94ZL ALE DAWNO JUZ GO SPALILEM..NIC IM NIE ZAPLACILEM,NIE PRZEJMUJE SIE PONIEWAZ MOJEGO PODPISU NIE MA POD ZADNA UMOWĄ...PEWNIE BEDA WYSYLAC TE MAILE PRZEZ KOLEJNE 2LATA

natalia

25-01-2013 14:36

Witam wszystkich:) Ja również dostawałam na e-maila zawiadomienia o wpłacie 94,80 zł odpisałam stanowczo, że z mojej strony żadne kieniędzę nie wpłyna na ich konto. po 1 roku dostała dzisiaj pocztą do domu zawiadomienie o wpłacie 94,80. i chcoć bym miała isc do sądu to nie zapłace im za nic, bo nie podpisywałam z nimi żadnej umowy. pozdrawiam

IP

24-01-2013 18:30

Witam. Piszecie wszyscy podnieceni, że nie zgadza wam się adres IP i w większości przypadków zgadzać się nie będzie ponieważ np. Neostrada ma dynamiczny adres IP, który zmienia się za każdym ponownym uruchomieniem modemu. W tym przypadku należałoby zadzwonić do prokuratury jak mniemam w Sopocie i zapytać czy jest tam zgłoszona Sygnatura sprawy: PWE......... jaki rozsyłają w listach. Pozdrawiam.

czarna37

24-01-2013 14:27

Hej.Ja też dostałam zawiadomienie,że mam zapłaci 94,80 zł i nie wiem co mam robic.Dołanczam się do was.

misia

23-01-2013 22:30

witam ja rowniez dostałem pismo od tej firmy i tez mam zapłacic 94.80 nie mam zamiaru złodzieja płacic tez nie zgadza sie IP z moim komputerze a co lepezego moja kolerzanka tez dostała taki list i leprze ze ma takie samo IP jak ja w tym pismie jutro ide do rzecznika spraw konsumeta i nie zostawie tego tak napewno a co do pozwu zbiorowego dołacze sie do was nie dajmy sie naciagac jakims oszusta pozdrawiam

ilona

23-01-2013 13:19

ja też dostałam ,jak przyłączyć się do sporu?

HUBAL

28-01-2013 21:54

JA TEŻ DOSTAŁEM MEILA Z ZAWADOMIENIEM I WEZWANIEM DO ZAPŁATY. MAN ICH W DUPIE NIE ZAPŁACE!!!! NIC NIE PŁAĆCIE TO OSZUŚCI ROZMAWIAŁEM ZE ZNAJOMYM PRAWNIKIEM TO ZWYKŁE WYŁUDZANIE PIENIĘDZY. PROPONUJE ZMIANE ADRESU MEIL

Klaudiusz

22-01-2013 20:53

Ludzie którzy to stworzyli to posrani idioci

Klaudiusz

22-01-2013 20:48

Ta strona już dawno temu nie powinna istnieć, ja też nie pamiętam żebym się rejestrował na takim czymś i to pisze na email którego jeszcze nie miałem kiedy niby podawałem swoje dane.Moja mama prawie mnie udusiła że wchodzę i nie patrze co klikam ale wasze komentarze uspokoiły moją mamę bo to tylko oszuści dzięki :)

Anita

22-01-2013 17:51

W dniu dzisiejszym dostałam "Zawiadomienie o zapłacie w wysokości 94 zł 80 gr." Bardzo się przestraszyłam i jestem do tego jeszcze nieletnia. Bałam się powiedzieć o tym rodzicom ale i tak wyszło że im powiedziałam . Poprosiłam kuzynkę o sprawdzenie tego typu informacji. . Odetchnęłam z ulgą gdy zobaczyłam tą stronę na forum. Nie zgadzały się informacje, błędny adres IP. Każde zawiadomienie o zapłacie powinno być wysłanym listem poleconym z potwierdzeniem odbioru. OSZUŚCI. OSZUKALI MNIE RADZĘ WAM NAJPIERW SPRAWDZIĆ TĄ FIRMĘ . !

woox

22-01-2013 15:10

ja też to dostałem ale podałem nie prawdziwe dane to będe miał problem z podaniem fałszywych danych osobowych tak mi się wydaje

oszukali mnie

18-01-2013 16:02

DZISIAJ DOSTAŁAM LIST! Z POBIERACZKA! chcą ode mnnie wyżulić 94,80 zł a ja nic nie pobierałam! jnawet nie pamiętam takiej strony skoro jest tyle przypadków tego oszustwa również nie zapłacę w poniedziałek moja mama idzie z tą sprawą do MIEJSKIEGO POWIATOWEGO RZECZNIKA KONSUMENTÓW!! wam też to POLECAM! NIE PŁAĆ IM LIST Z PRZEDSĄDOWYM WEZWANIEM POWINIEM BYĆ POLECONY I Z PIECZĄTKĄ miałam zapłacić NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ! WALCZ Z NAMI!

nick...

29-01-2013 11:24

Witam tez dzisiaj wlasnie dostalam jakies pismo do zaplaty nie wiem o co w tym chodzi tak sie wystraszylam ,strasza mnie jakims sadem i zaplata 94,80 zl interesuje mnie jakich porad uzyskala u konsumenta ,bo nie iwem co w tej sprawie robic porosze o kontakt paubie15@wp.pl

woox

22-01-2013 15:26

to skandal

nick...

31-01-2013 22:50

cześc ja dziś otzrymałam pismo do zapłaty i skontaktowalam się z rzecznikiem praw konsumenckich doradził mi abym napisała do nich pismo polecony za potwierdzeniem że nie podpisywałam z nimi umowy itp. tak też uczynilam.

wkurwiona

21-01-2013 16:11

Witam wszystkich. Ja dostaje na maila że mam do zapłaty 94 z groszami za ta glupią strone;/Oni są nienormalni!! za co płacić za to że sie zarejestrowałam może na tej stronie kiedyś?? i sądem mnie straszą że dostanę na adres domu gdzie sie adres zgadza pozew do sądu;/ idioci!!

kiper

21-01-2013 02:35

Żeby było śmiesznie ja nie dostałem listu tylko e-mail dostałem go 14.01.2013 dziś go zauważyłem .Nie mam zamiaru płacić bo adres IP się nie zgadza ,a nawet mam zamiar iść z tym na policje .co sądzicie o tym

pobieraczek jest głupi

18-01-2013 15:41

MNIE TEŻ OSZUKALI !! dzisiaj dostałam list z fałszywym IP komputera nie zaglądałam do tego pobieraczka. List przedsądowy czy jakoś tak nie był przewsłany prawidłowo i brak było pieczątki chcą ode mnie 84,90 zł nie zapłqacę im niech ktoś to zgłosi na policję

zdziwiony

15-01-2013 23:05

Przyłączam się. Dostałem wezwanie do zapłaty, a nawet nie aktywowałem konta-nie wysłałem sms'a, więc nic nie pobrałem.

karolina

18-01-2013 12:27

ja dziś dostałam. i czy rzeczywiście ktoś kiedykolwiek dostał karę?

Agata

16-01-2013 19:12

Witam,też dostałam taki list,to jakieś chore jest.Powiedzcie mi proszę co mam teraz zrobić, bo tam jest napisane że jeżeli nie zapłacę to będzie kara,czy Wy faktycznie dostaliście tą karę? Czy toczy się przeciwko wam jakieś postępowanie karne??proszę o odpowiedz

oburzony

16-01-2013 12:06

Ja Rowniez bym chcial sie dolaczyc do pozwu zdziwilem sie dzis rano jak zobaczylem przed sadowne wezwanie do zaplaty w kwocie 90 pare zl. albo bede wpisany do krajowego rejestru dluznikow...

Karol Baczyński

15-01-2013 14:46

Chciałbym dołączyć do grona pozywającego Eller Service S.C gdyż oszukali mnie jak innych pisząc że mamy do pobrania różne filmy czy też gry z servisu "Pobieraczek" mam do zapłaty 94,80zł z czego jeśli nie dokonam wpłaty będę musiał zapłacić 333,98 zł . Oszustów Trzeba Tępić !!!

KAMA

14-01-2013 13:56

JA TESZ DOSTAŁĄM OD POPIERACZKA PISMO DO ZA PŁATY ALE JA NIC NIE POPIERAŁĄM JAK NIE ZAPŁACE 94 80 GR TO BĘDE MIEC KARE 333.98 A NAWET MOZE WYNIESC 704.98 POMOCY CO MAM Z TY ZROBIC

Tenshi

21-12-2012 18:50

Otrzymałam taki list 14 grudnia i bardzo się cieszę, że postanowiłam to sprawdzić zanim zaczęłam panikować. Tylko na moim liście nie ma adresu IP, o którym wspominacie.

nick...

23-01-2013 13:22

Ja równiez dostałam list do zaplaty 94.80zł i strasza mnie pozwem w sądzie.Tylko że ja juz nawet nie pamietam kiedy sie sie rejestrowalam na tej stronie a jesli juz to chyba nawet nic nie ściągnęłam bo chyba się nie dało .Myśle z tym listem iśc do sądu

jouk

08-01-2013 21:16

To zwykła próba wyłudzenia pieniędzy!!!! Nie dajcie sie oszukać

lili

22-12-2012 18:11

Witam.Ja też dostałam 14 grudnia do zapłaty za cały rok 94,80 zł.Wogóle nie korzystałam z tej strony bo nie wiedziałam jak.Teraz straszą mnie drogą sądową i komornikiem.Co będzie dalej i co robić? Poradzcie proszę.

Maddlen

05-12-2012 20:54

Również otrzymałam taki list 26.11.2012r z wezwaniem do zapłaty. Ale nie zgadza się ani mój aders e-mail ani IP komputera... nie wiem co robic a rodzice mi nie wierza ze nie korzystałam z tej strony. PROSZĘ O POMOC

swistak

04-12-2012 19:16

Witam wszystkich tez otrzymałem od nich takie pismo, problem w tym ze mój adres IP jest zgodny z tym co mi napisali na pismie co o tym myslicie?!

kozi

04-12-2012 14:23

witam ja też dostałem takie pismo 04.12.1012 i nie wiem co robic ??

maja13

04-12-2012 10:05

Właśnie otrzymała moja córka taki list, mam rozumieć, że wy wszyscy mówicie NIE PŁACIĆ !!!! Poczytałam wszystkie informacje i z nich także wynika, że nie zrobią nic tylko straszą.

Zbigu

03-12-2012 11:09

Witam - nie należy - płacić Po otrzymaniu przed-sądowego pisma do zapłaty od tego portalu skontaktowałem się z rzecznikiem praw konsumenta ( mój jest w limanowej). Pani znała sprawę, i powiedziała ze jeśli list nie był listem poleconym( nie podpisujemy jego odbiór u listonosza), to trzeba go wyrzucić do koszta i nie przejmować się tym. Tak też mi poradziła zrobić, jeśli by przyszedł następny. Wiec nie przejmujcie się i nie płaćcie.. pozdrawiam

Zbigu

03-12-2012 11:09

Witam - nie należy - płacić Po otrzymaniu przed-sądowego pisma do zapłaty od tego portalu skontaktowałem się z rzecznikiem praw konsumenta ( mój jest w limanowej). Pani znała sprawę, i powiedziała ze jeśli list nie był listem poleconym( nie podpisujemy jego odbiór u listonosza), to trzeba go wyrzucić do koszta i nie przejmować się tym. Tak też mi poradziła zrobić, jeśli by przyszedł następny. Wiec nie przejmujcie się i nie płaćcie.. pozdrawiam

kpp[qi

01-12-2012 17:48

Mam 13 lat i dzisiaj dostalam takie pismo moi rodzice sa na mnie kompletnie wkurzeni a przeciez ja nic nie zamawiialam nawet nie pamietam czy wogole sie tam rejestrowalam. Adres IP sie nie zgadza. Co mam robic???????

Zbigu

03-12-2012 11:05

Nie należy płacić - wyjaśnienie. Witam wszystkich. Ja tez dostałe w tym tyg list od wyżej wymienionej firmy, z przed sądowym wezwaniem do zapłaty 94 zł. Oczywiście próby telefonicznego kontaktu z tą firma zakończyły się nie powodzeniem. W związku z tym skontaktowałem się z powiatowym rzecznikiem praw konsumenta ( mój jest w Limanowej). Pani rzecznik powiedział mi od razu jak tylko wymieniłem dany serwis, że zna problem. Poradziła, że jeśli list nie był listem poleconym ( nie podpisujemy jego odbioru u listonosza) to można od razu go wyrzucić do kosza. Tak też mi kazała zrobić, jeśli by przyszły następne listy od tego serwisu. Więc nie dajcie się oszukać i nie płaćcie im. Tak działa ten serwis, wysyłają wiadomości i liczą że jakiś odsetek się przestraszy i zapłaci. Najlepiej skontaktować się w takich sprawach z rzecznikami praw konsumentów. pozdrawiam wszystkich

nick...

02-12-2012 18:36

witam ja też dostałam pismo do za płaty ja wszyscy oszukani przez Firmę Eller Service s.c. I też nie mam zamiaru oszustom płacić.Ja jestem za tym aby masowo to zgłosić na policje i nagłośnić to w mediach telewizji i radiu.Aby zostało to uznane za przestępstwo wyłudzania pieniędzy.Oni oszukują bez żadnej konsekwencji prawnej.I nadal czyją się bez karni Nawet dzieci są w to oszustwo zamieszani. jeżeli nie jest za późno do dołączyć chcę do tego pozwu A myślę że sąd załatwi tą sprawę raz na zawsze pozytywnie z tymi oszustami

szaramuszka12

28-11-2012 14:44

siemka mój brat dostał takie samo wezwanie do zapłat dzisiaj zadzwoniłam i chyba miałam szczęście bo nie był zajęty ale po tym jak odezwała się sekretarka czekałam 3 minuty nikt sie nie odzywał w słuchawce.

karolsa

26-11-2012 20:03

WITAM, JESTEM W SZOKU ILE NAS JEST W PODOBNEJ SYTUACJI....JA WCZORAJ DOSTALAM E MAILA Z INFORMACJA O ZAPLACIE ZA CALY ROK. A DLACZEGO MAM PLACIC ZA COS CO WOGOLE NIE BEDE UZYWAC!!! A CO JEST NAJWAZNIEJSZE PRZECIEZ MY IM ZAPLACILISMY ZA SMS 30 ZL TO TAK WYCHODZI, ZE ZA REJESTRACJE TRZEBA ZAPLACIC AZ TYLE ABY PO 10 DNIACH DOSTAC WEZWANIE DO ZAPLATY....JA JESTEM W SZOKU CO ONI ROBIA...I ZAPEWNE WIELA Z NAS TU NIE WIE CO ROBIC W TEJ SYTUACJI:(

nick...

28-11-2012 11:10

Witaj. Ja otrzymałam dziś maila o tej samej treści czyli wezwanie do zapłaty (a pewnie na dniach przyjdzie w formie listownej) ale radzę - NIC NIE PŁAĆCIE! NIE DAJCIE SIĘ ZASTRASZYĆ! Po 1: odsyłam do lektury artykułu http://www.konsument.gov.pl/pl/faq/zapytania-i-skargi-dotyczace-dzialalnosci-portalu-internetowego-www-pobieraczek-pl.html Po 2: najczęściej nie zgadza się podany adres IP z rzeczywistym a więc nic wam nie udowodnią Po 3: z takiej umowy na odległość, czyli nic własnoręcznie nie podpisując można zgodnie z prawem zrezygnować pisemnie w ciągu 3 miesięcy a nie 10 dni (poprzez listowne wysłanie) Po 4: firma nie podaje np w mailach i danych do rzekomej wpłaty swojego adresu (a to już daje do zastanowienia...) Po 5: po sieci krążą przynajmniej 2-3 niby adresy tej firmy tzn Gdański i Sopocki, a to już coś nie tak... Po 6: telefon przez nich podany milczy Po 7: na pismach brak faktycznych pieczątek urzędowych "prawdziwych" i "prawdziwych" podpisów PODSUMOWUJĄC: NIE DAJCIE SIĘ ZASTRASZYĆ FIRMIE KTÓRA PROWADZI NIEUCZCIWE PRAKTYKI KONSUMENCKIE I NACIĄGA KLIENTÓW KORZYSTAJĄCYCH Z INTERNETU. DODATKOWO ROBI TO NP. ZAWIERANIE I ROZWIĄZYWANIE UMÓW - NIEZGODNIE Z PRAWEM. A WIĘC ZGŁASZAJCIE TO DO UOKIK I KORZYSTAJCIE Z ICH RAD, LUB ZWYCZAJNIE NA POLICJĘ ZGŁOŚCIE PRZESTĘPSTWO INTERNETOWE O CHARAKTERZE GOSPODARCZYM (TYLKO ZAOPATRZCIE SIĘ W OTRZYMANE MAILE, EWENTUALNE PISMA I MATERIAŁY O TEJ "PSEUDO UCZCIWEJ" FIRMIE OGÓLNIE DOSTĘPNE W NECIE. JAK TEŻ ZAMIERZAM TAK ZROBIĆ I NIE MAM ZAMIARU NIC PŁACIĆ NIE KORZYSTAJĄC Z TEGO SERWISU!!!!!! NIE DAM SIĘ NACIĄGNĄĆ!!!!!!!!!!!!

jd

23-11-2012 11:57

witam.jestem nastepny w kolejce.ten sam temat do zaplaty i tylko sie zalogowalem i nic nie pobralem.czyli oplata jest raczej za logowanie niz pobieranie.mam zasady nie wspieram pienieznie zlodziejstwa,gdyz wspierajac zlodziejstwo sie rozplemi na nasz ukochany kraj.zastanawiam sie tylko kiedy milosciwie panujaca wladza zajmie sie tym oszustwem na powaznie.

darek

10-01-2013 14:05

Ja NIE PŁACĘ wola nieba .Nie byłem na ich stronie, komornika się nie boje,a 94zł to za mała suma by wpisać nas do rejestru dłużników.Pierwsza moja reakcja to syn się zarejestrował i trzeba zapłacić ale sprawdziłem IP SIĘ nie zgadza .NIE PŁACĘ .

nick...

10-01-2013 14:00

Ja NIE PŁACĘ wola nieba .Nie byłem na ich stronie, komornika się nie boje,a 94zł to za mała suma by wpisać nas do rejestru dłużników.Pierwsza moja reakcja to syn się zarejestrował i trzeba zapłacić ale sprawdziłem IP nie zgadza się syn

Karo

26-11-2012 17:33

ja także dostalam dzisiaj wezwanie do zaplaty,co mam zrobic?? czy moze ktoś powiedzieć, czy płacić to czy nie ? jakie były dalsze losy? z tego co czytam tutaj są to zwykli wyłudzacze.. nie mam zamiaru płacic tych pieniędzy na tej stronie nie byłam moze dłużej niż jedna minutę., co mam zrobić???

AAAAAAA

23-11-2012 18:40

Witam, przychodzę dzisiaj do domu padnięta po całym tygodniu a tu niespodzianka... pisemko z windykackji zawiadamiające o zadłużeniu. Rewelacja. Nikt poza IP RÓWNIEŻ SIĘ NIE ZGADZA!!!. Najlepsze jest to że my z mężem nie mamy czasu na takie głupoty i nic nigdy nie ściągaliśmy a już napewno nie z nieznanych nam portali. Nie można tego tak zostawić, coś trzeba z tym zrobić. a jak faktycznie wniosą sprawę do sądu??? Zastanawiające jest jedno... nie ma żadnego telefonu z kim można było by się skontaktować

ewelina14712

23-11-2012 13:06

witam dzis także otrzymałam takie pismo,tyle ze na ta strone logował sie mój 10letni syn co z tym robic ?

Lulu

22-11-2012 18:45

Nie ma co się poddawać!! ja dzisiaj też dostałam, poszłam do znajomego sędziego i już jestem spokojna!! nie istnieje adres, IP się nie zgadza, druk zapłaty to tania kserówka, w kacelarii Konsens nikt nie pracuje o podanym nazwisku, nr tel sie nie zgadza... próbują zastraszyc, ja czekam, niech mnie do sądu pozwą, chamidła kedne!! powinni tych ludzi zamknąć za kratami.... w grupie siła :)) jeden się podda, to reszta też... trzymajcmy sie swojego :) pozdrawiam

katie

26-11-2012 12:29

Dostałam toakie samo wezwanie. Czyli zignorować i nie płacić? Nie będzie z tego żadnych konsekwencji?

Koniec z Pobieraczkiem.pl

21-11-2012 22:20

Właśnie dostała dzisiaj od nich do zapłaty. Co mam robić płacić.. Boję się ,że będę w Rejestrze Dłużników bądź sprawa trafi do sądu.. Zapłacić te 96 zł.. Bo później może być tylko gorzej..

bankoszczanka

20-11-2012 18:44

Witam Was Ja mam ten sam problem co wy ,nigdzie niew wchodziłam i zadnej umowy nie podpisywałam ,a dzis własnie dostałam list z windykacji na kwote 94,80 zł .IP które podaja jest nie zgodne Wiem że jest to problem i nie jedna osoba boryka się z ta sprawa ,ale ja nie zapłace im za cos z czego nie korzystałam .Zostawiam ta sprawe samej sobie niech sie toczy swoim torem.Pozdrawiam

as..

16-11-2012 16:48

Witajcie! Mnie dopadło to samo ..Nie wiem co myśleć,nic nie ściągałam..nie znam w ogóle tej firmy..Jak sprawdzić swój IP ,czy się zgadza z tym co podają?

mari

16-11-2012 19:02

wejdz w połączenia sieciowe i w zakładkę obsługa tam masz adres IP daj znać czy jest zgodny z tym co Ci napisali

szaza

17-11-2012 22:31

Ja mam ten sam problem ale adres IP kapletnie sie nie zgadza... nie wiem co dalej robic?

xyz..

15-11-2012 16:57

dołanczam się do wszystkich, ponieważ też to dostałam i według mnie to jest śmieszne. Chcą wyzyskac kase od naiwnych ludzi, nie mam zamiaru nic im płacic!!!

mari

16-11-2012 16:24

ja też dostałam takie wezwanie przy czym podałam fałszywe dane nie wiem czy im płacić??? adres IP Którym się ponoć posłużyłam nie jest zgodnym z adresem mojego komputera to dziwne!!!

maxzol

14-11-2012 21:10

wysłałem wypowiedzenie umowy tym złodziejom i okazało się ze firma Eller Service S.C . zmieniła sidzie -moze ktos zna nowy adres?

sn

24-11-2012 23:38

ja im wysłałem na dwa adresy. Podali mi w Urzędzie Ochrony Konsumentów. Nie mam zamiaru im płacić. Nie dopełnili obowiązku pisemnego i termin wydłużył się do 3 m-cy. Ja w tym terminie im przesłałem wypowiedzenie. Mimo to przysłali pismo że nie musza i mam im zapłacić. Byłem u Miejskiego Rzecznika, powiedział żebym się nie przejmował. Ponownie dostałem pismo ale teraz to już im nie odpuszczę. Złożę zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa - zastraszanie, próba wyłudzenia. Poczytaj w internecie np tu: http://www.konsument.gov.pl/pl/faq/zapytania-i-skargi-dotyczace-dzialalnosci-portalu-internetowego-www-pobieraczek-pl.html .

agnieszka

14-11-2012 16:36

tez dostałam taki lisct dzis nie mam pojecia o co chodzi ale ja nie mam zamiaru placic moze mi ktos powiedziec o co chodzi z ta niby firma i tym sadem ??

gam

02-11-2012 22:10

Witam, dziś dostałem powiadomienie, i co zrobię -kompletnie nic!!! Ludzie nie płaćcie nic nie mogą zrobić. list wyslany jak zwykła pocztówka z życzeniami imieninowymi a nie poleconym za potwierdzeniem odbioru. IP wyssane z palca. PODPUCHA działają na ludzkiej nie wiedzy.

jagoodka

05-11-2012 17:01

Witam przchodze dzis do domu po pracy... patrze a tu list. Patrze imie i nazwisko sie nie zgadza (nikt o takim imieniu i nazwisku nie mieszka) adres moj. Otwieram a tu wezwanie do zaplaty na kwote 94.80 z pobieraczka jakiegos. Od razu polecialam na laptopa zagladam na adres IP bo myslalam ze ktos moze sie podlaczyl jakos na lewo ale adres IP calkiem inny. Oczywiscie nie mam zamiaru nic placic. Moje pytanie w zwiazku z ta sprawą... czy mam z tym cos zrobic ? czy jakos zareagowac i im to odeslac, oddzwonic czy cos w tym stylu ??

Dziku

23-10-2012 01:52

Tylko teraz jeszcze jedna sprawa. Czy ten pozew zbiorowy to nie jest kolejna próba wyciągnięcia od nas kasy? 32zł od 100 osób daje 3200zł, a może być i o wiele więcej chętnych do pozwu zbiorowego, mami informację tej treści „Poszkodowani zostali podzieleni na kilka grup”. „Pan Hubert Osiński zwraca również uwagę na fakt, że samo wniesienie pozwu zbiorowego nie gwarantuje wygranej”. No i mogą do tego dojść jeszcze dodatkowe koszty „Ponadto przegrana rodzić może konieczność zwrócenia pewnych kosztów poniesionych przez przeciwnika”. Ja nauczony doświadczeniem wole się dwa racy zastanowić. Może się okazać ze stracimy więcej niż nam się wydaje, bo zarobi i ten przeklęty pobieraczek i kolejna osoba która będzie miała walczyć w naszym imieniu… „W przypadku przegranej koszty wpisu sądowego i związane z obsługą prawną nie będą zwrócone! „ No i teraz KOMU I CZY FAKTYCZNIE UFAĆ ????

nick...

04-12-2012 14:53

masz rację dziku uważam że lepszym rozwiązaniem byłoby złożenie wniosku do prokuratury generalnej o wszcęscie postepowania przeciwko nieuczciwej działalnosci firmy wtedy podpisałoby się pod wnioskiem nie 181 osób a 100 razy więcej a.ser.

siula12

26-10-2012 23:03

Ja również dostała dziś pismo.Nie wiem co mam zrobić.Czy jak zapłacę dadzą mi spokój,czy znowu będę musiała coś płacić. Podobno umowę zawarłam w lutym,a pismo przyszło dopiero dziś.

siula12

26-10-2012 23:03

Ja również dostała dziś pismo.Nie wiem co mam zrobić.Czy jak zapłacę dadzą mi spokój,czy znowu będę musiała coś płacić. Podobno umowę zawarłam w lutym,a pismo przyszło dopiero dziś.

siula12

26-10-2012 23:00

Ja również dostała dziś pismo.Nie wiem co mam zrobić.Czy jak zapłacę dadzą mi spokój,czy znowu będę musiała coś płacić. Podobno umowę zawarłam w lutym,a pismo przyszło dopiero dziś.

nick...

26-10-2012 16:37

Dziku, to nie jest straszenie. Ja dziś dostałam list - wezwanie z biura windykacji prawnej do zapłaty. nie wiem co dalej robić

Dziku

26-10-2012 21:30

Ja niestety dostałem to samo... Też jeszcze nie wiem co robić. Czytałem kilkanaście wypowiedzi na ten temat i mam mętlik w głowie. Męczy mnie też pytanie czy jeśli już wpłacę im te 94zł to się odczepią, a może okaże się, że w umowie był jeszcze jeden kruczek i za kilka miesięcy znów dostane wezwanie do zapłaty. Mnóstwo osób zostało naciągniętych i dalej jest naciąganych. Mimo nałożonych kar na tych oszustów dalej ciągną ten proceder. Po prostu im się to połata. Opłacamy ich kary i dajemy im zarobić sporą kasę, finansujemy im całą tą działalność... Ale tak można tylko w Polsce robić ludzi, ten kto nie ma w tym swojego dobrego interesu nie zajmie się na poważnie rozwiązaniem i ukazaniem za takie praktyki...

Dziku

23-10-2012 01:23

Witam jestem w takiej samej sytuacji. Nic nie ściągałem, jedyne co to się zarejestrowałem. Po kilkunastu dniach dostałem wiadomość, że mam do zapłaty roczny abonament. Tego samego dnia odpisałem na e-maila z żądaniem likwidacji konta i usunięciem moich danych osobowych. Dziś dostałem kolejne pismo gdzie tak jak większość straszą postępowaniem sądowym. To jest jawne oszustwo i próba wyciągnięcia pieniędzy za nic. Ktoś wpadł na pomysł zarobienia kasy. Trzeba jak najszybciej udupić tych cwaniaków. W razie czego proszę o info co dalej z tym tematem się dzieje. d.majchrzak@o2.pl

patryk

19-10-2012 20:24

ja też dzisiaj dostałem , a nic nie ściągałem. myślę że to wielka ściema. próbują wyłudzić kasę bo sami nie potrafią inaczej zarobić

anna

22-10-2012 19:27

witam. ja równiez dostałam dziś pismo wzywające do zapłaty. mało tego straszą mnie sądem i firmą windykacyjną. nie mam zamiaru im nic płacić. zapisywałam się do zbiorowego pozwu kilkukrotnie, odpisywałam na ich maile kilkukrotnie w terminie do 3mcy w którym można z każdej umowy zrezygnować zwłaszcza że nie jest podpisana przez obie strony, więc nie ma podstaw prawnych i żądam usunięcia moich danych z ich bazy. oczywiście na nic to wszystko, naciągacze dalej wysyłali do mnie maile. po ponad roku - czyli dzisiaj wysłali mi pismo i szczerze mówiąc mam ich gdzieś. zrezygnowałam z umowy drogą elektroniczną jak radzili prawnicy i radcy prawni i jak widać oszuści uparcie usiłują wyłudzić ode mnie pieniądze. w sumie byłabym wdzięczna za jakiś prawdziwy adres ich siedziby bo zastanawiam się nad wysłaniem im jakiegoś pisma. tak czy owak nie dajcie się zastraszyć. pozdrawiam.

Pyśka

24-10-2012 09:59

Witam, na stronie UOKiK jest numer infolinii, na którą można zadzwonić i uzyskać poradę, jak się z tego pobieraczkowego interesu wymiksować. Ja, tak jak mi poradzili prawnicy z UOKiK wysłałam za potwierdzeniem nadania i odbioru formularz (do pobrania na stronie - odstąpienie od umowy zawieranej na odległość) do Pobieraczka - a maile ze strony owej firmy trafiają od razu do spamu, ponieważ czytanie tego tylko wprowadza we mnie nieprzyjemne odczucia. Pozdrawiam Paulina

nick...

22-10-2012 13:17

Kolejna firma na wzór AMBER-GOLD, moja koleżanka z pracy również otrzymała podobną przesyłkę i mimo wcześniejszych wpisów o zwrotach korespondencji zalecam pisać pod adres jaki podają, jednak ważne jest aby wysłać za zwrotnym potwierdzeniem odbioru, a potem przechowywać korespondencję. Nawet jeśli wniosą sprawę do sądu co moim zdaniem nigdy się nie zdarzy, to i tak nic nie wskórają, gdyż już na samym początku podali niewłaściwe dane swojej firmy uniemożliwiając tym samym możliwość wyjaśnienia poszczególnych spraw. Według mnie jest to jedna wielka ściema, ot dorwali jakąś bazę danych adresowych i szukają naiwnych, którzy się przestraszą i nie wnikając zapłacą - niech tylko 1000 ludzi z całego kraju ulegnie presji straszenia sądem to pomnożywszy to przez 94,80 mamy blisko 100 000 pln. - niezła sumka. I jeszcze jedno - każde wezwanie aby w sądzie było brane pod uwagę powinno być wysłane za potwierdzeniem odbioru inaczej uważa się że nie zostało dostarczone, a te wysyłane przez w/w nawet nie są listami poleconymi, ponadto żadne z pism nie jest ani ostemplowane ani podpisane - czy to nie daje Wam nic do myślenia ???

Mario

18-10-2012 16:08

ja tez dostałem pismo z karą 94.80 do zapłaty i niewiem co z tym zrobić . Pomóżcie !

Natali

19-10-2012 16:55

ja dzis tak samo jak pozostali dostałam wezwanie do zapłaty na kwotę 98.40 ;/ jakaś kompletna kpina,gdyż nigdy nie korzystałam z tej strony....

Mike

19-10-2012 09:26

A sprawdzaliście czy adres IP, na który sie powołuje zawiadomienie jest zgodny z Waszym kompem ??

Sabinka

18-10-2012 12:41

Ja też dzisiaj dostałam ten list przeraziłam sie. chociaż nawet nie pamiętam ze weszłam kiedykolwiek na tą strone... żal.. pl... nie bede płacić

beata

17-10-2012 19:07

moja mama też dostała takie pismo i ma do zapłacenia taką samą kwotę 94,80 bo mój brat tylko wszedł na tą stronę i trzeba płacić tak samo jak wy dostała groźbę sądową. Co z tym pozwem bo chętnie się do niego dołączy?

1254

16-10-2012 19:35

mie zamiezam za nic placic

nick...

07-11-2012 07:49

Kliknij, żeby dodać komentarz

XXX

15-10-2012 18:24

ja rowniez dostalem to wezwanie do zaplaty i rowniez z cena 94.80 jak inni i nie zamierzam za nic placic. to wszystko jest smieszne.

nick...

15-10-2012 22:05

przeczytałam wyrok sądu sprzed 5 dni - z dn. 10.10.2012, w którym sąd nie uznaje ich za winnych. Co więc dalej, czy płacić?

tt

11-10-2012 14:19

Wczoraj mój syn równierz otrzymał wezwanie do zapłaty na kwotę 94,80 złotych i jest niepełnoletni. A gdy się dzwoni pod podany numer to nikt nie odbiera.

nick...

12-10-2012 20:38

ja chyba zamiast pozwu zaoferowalabym aby maswowo to zglosic na policji,aby zostalo uznane za przestepstwo.oni oszukuja bez zadnych konsekwencji.trzeba z nimi skoczyc raz na zawsze.oczywiscie za nic nie placic.mimo,ze to rzekomo byla transakkcja elektroniczna (bo niektorzy w zyciu na ich strone nie zagladali i nawet nie wiedzieli o nich do czasu listu) oni powinni przestrzegac pewnych procedur i wyslac warunki do odstapienia w razie niesatysfakcji i dla informacji powszechnej.rowniez powinni poinformowac klienta o zmianie adresu,bez tego wyglada na ucieczke.

nick...

11-10-2012 22:50

dostalam emaila od pewnej ososby ktora miala podobna sytuacje i powiedziala,aby nic nie placic,bo to wyludzacze i zglosic to na policje jesli zostalo popelnione przestepstwo powowdem nekania i wyludzania dobr finansowych.prosze sobie poczytac cale forum i tutaj moze pani uzyskac bardzo wartosciowe informacje co do tego co robic.

nick...

11-10-2012 22:13

a czy sie logowal.bo dla mnie to firma obrala inna taktyke, w tej chwili to ze regulamin nie byl jasny jest za malo bo zostali na tym zlapani.teraz wyglada na to ze chca wmowic i zepchnac na ludzi ze podaja niepoprawne dane przy rejestracji.gdzie czesc ludzi tak robi.ja nawet w tym czasie o ktorym mowa w liscie,nie bylam w polsce to jak mogli mnie wytropic po IP??? a po drugie to nawet nie moje IP...niedorzeczne.

nick...

11-10-2012 15:10

ja równiez dostałem dzis takie wezwanie...

marta

08-10-2012 16:00

Kilka dni temu również dostałam wezwanie do zapłaty 94, 80 i groźbą sądową w razie gdybym nie zapłaciła. Moja córka 13 lat nic nie pobierała, tylko z ciekawości otworzyła tego nieszczęsnego Pobieraczka a ja mam niby płacić bo zawarli umowę z nieletnią _ NIC NIE PŁACĘ !!!!!! Z chęcią dołączę do pozwu zbiorowego

nick...

10-10-2012 20:24

nie wiem czemu nie zapisalo mojego komentarza?

nick...

10-10-2012 20:23

czy ktokolwiek sie zarejestrowal do tego pozwu zbiorowego i jakie sa komentarze na tamtej stronie gdzie sie loguje?ja nie wierze w tej chwili zadnej stronie polskiej wiec zanim jakikolwiek podejme krok sie pytam

nick...

10-10-2012 17:15

ja dostalam dzis list wyslany do domu ale ja w nim nie mieszkam od 8 lat juz.imie sie zgadza ale nie adres email.jest kogos innego.ja nawet nie bylam w polsce w tym czasie w ktorym oni mowia usluga zostala pobrana.to jest w listopadzie zeszlego roku,a ponoc znajduja ludzi po IP.ja nie wchodzilam na te strone i nie sciagam zadnych filmow z internetu.nigdy jeszcze nie sciagalam.nie logowalam sie na tej stronie.mam pytanie jak sprawdzic IP.gdzie sie tego szuka.czy to jest moje IP?ja zapsialabym sie do tego pozwu i jakie sa tego koszta?czy ktos probowal sie skontaktowac z firma windykacyjna.ja zadnych listow oznajmujacych nie dostalam.jak jest wogole mozliwe ze maja moje imie.czy maja prawo wgladu do sieci?np facebook albo nasza-klasa?ja sie nigdzie nie logowalam.czy cos sie stanie jesli sie zaplaci?

Agula

10-10-2012 12:05

Proszę o pomoc! Jak dołączyć do pozwu zbiorowego i kto wie jaka jest siedziba Eller Service bo list z Gdańska do mnie wrócił. Pomóżcie....

ewa

10-10-2012 11:56

Witam!! Ja dzisiaj dostałam na e-maila wezwanie przed sądowne, gdzie nawet nie wiem jak to się stało że niby podpisałam z nimi umowę. Mam do zapłaty 94,80 nie zła suma ale widzę że każdy ma inne ceny. Ani żadnego numeru telefonu ani nic nawet człowiek nie ma jak się z nimi z kontaktować. Napisałam żeby mi tę umowę przesłali e-mailem zobaczymy co odpiszą na pewno nic. Jakaś kpina

nick...

02-12-2012 18:15

Kliknij, żeby dodać komentarz

nick...

02-12-2012 18:15

Kliknij, żeby dodać komentarz

nick...

14-01-2013 13:44

O CO CHODZI DOSTAŁAM PISMO POBIERACZEK PL I MAM ZA DO ZAPŁATY 94 80 GR

Agula

04-10-2012 16:56

Podobnie jak u was nie korzystałam z tego serwisu a dostałam wezwanie do zapłaty że niby rok temu z tego serwisu korzystałam o godz 10:37 a to jest niemożliwe bo tego dnia i otej godzinie byłam w pracy. co za oszuści i jeszcze sądem grożą!!!!!!

Ewelina

04-10-2012 16:43

Mam tą samą sytuacje ja dziś dostałam też pismo a tylko tam konto założyłam i nie korzystam i też nie zamierzam płacić za nic

Alicja

03-10-2012 20:15

dołączam się w bólu :-) do pozostałych. Dzisiaj na mój adres przyszło tak jak do Was przedsądowe wezwanie do zapłaty, zaadresowane na fikcyjne nazwisko i adres mailowy. Zgadza sie adres i IP komputera. Co Wy na to?Jutro zgłaszam to na policję, przestepstwa gospodarcze.

agataka

02-10-2012 19:24

Witam, ja też otrzymałam 28.09.2012r. wezwanie do zapłaty i to przed sądowe. nie zapłacę bo nie mam za co,a poza tym nigdy nie korzystałam z ich usług..

nick...

03-10-2012 18:03

u nie jest to samo,ze rok temu sie logowalem w ich serwisie i akpetowalem egulamin oczywisci ip sie w ogole nie zgadza, nic tym zlodzieja nie zaplace ! jak daleko jest sprawa przeciwko nim ? dodzwonic sie nie idzie na zaden numer. chetnie dolacze do pozwu !

nick...

03-10-2012 18:02

u nie jest to samo,ze rok temu sie logowalem w ich serwisie i akpetowalem egulamin oczywisci ip sie w ogole nie zgadza, nic tym zlodzieja nie zaplace ! jak daleko jest sprawa przeciwko nim ? dodzwonic sie nie idzie na zaden numer. chetnie dolacze do pozwu !

mirekstach

28-09-2012 19:55

Ja też dziś otrzymałem pismo gdzie nie korzystałem z pobieraczek i nie korzystam a zapłacić tez nie zapłace bo nie mam za co

nick...

02-10-2012 19:22

..Witam, ja również 28.09.2012r. dostałam wezwanie i to przed sądowe a nigdy nie korzystałam z ich usług.

Kamil

01-10-2012 14:59

witam ja tez dzis wlasnie otrzymalem pismo o nakazie zapłaty prosze o informacje jesli ktos z państwa zamieza podejmowac jakiekolwiek kroki.

Ewela

28-09-2012 20:13

Mam tą samą sytuacje ja dziś dostałam też pismo a tylko tam konto założyłam i nie korzystam i też nie zamierzam płacić za nic

SŁAWEK

28-09-2012 10:35

Witam wszystkich dziś rano dostałem pozew do zapłaty ale za co za w prowadzenie mnię w błond że ta firma nie oszuści Firmy ELLER SERVICE S.C Jestem z wami pozdrawjam wszystkich ktuży chcą walczyć o swoje Sławek 28 września 2012roku

Renata

27-09-2012 18:25

witam wszytskich dzis równiez dostałam wezwanie do zapłaty strasza sondem i wpisem do KRS prosze o pomoc jak dołaczyc sie do pozwu zbiorowego prosze o kontakt na e-mail ren-lubka@wp.pl lub tel 533-687-465 bardzo prosze o szybką odpowiedz osoby które wiedza jak rozwiazać ten problem

aska z Rogoźna

27-09-2012 09:13

no właśnie tez jesteśmy w takiej sytuacji napisałam pismo ale przyszła zwrotka że siedziba nie znajduje się pod tym adresem żenada!!!!!!!!!!!!! cwaniaki nie zapłacę ani gorszaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie maja na kim żerować niech idą myc samochody !!!!

nick...

10-10-2012 21:17

czy oni widnieja pod wiecej niz jednym adresem?do mnie list przyszedl z sopotu.trzeba ich znalezc tych ludzi i ich zamknac.rzecz w tym ze ja nawet nie mieszkam w polsce to jak mogli wyslac list do mojego ojczystego domu?oni to chyba hakerzy bo zeby znac IP,a co smieszne to nawet nie mojego komputera.zenada az tak niedopracowane?.i dlaczego uzyli czyjegos adresu emailowego?ja na ich stronie nawet nie bylam.nie sciagalam i sciagam filmow,bo po co.tutaj w telewizji za darmo leca.jak sie pani aski z rogozna sprawa zakonczyla???jezli jest umowa to niech ja przysla...i takze haslo i login jak sie rejestrowalam.aby bylo bardziej prawodopodobne.

nick...

15-10-2012 20:48

rowniez mam taka sytuacje i chetnie sie dopisze kara musi dla nich byc

nick...

28-09-2012 12:05

a jaki adres Sopot czy Gdańsk

aska z Rogoźna

27-09-2012 09:13

no właśnie tez jesteśmy w takiej sytuacji napisałam pismo ale przyszła zwrotka że siedziba nie znajduje się pod tym adresem żenada!!!!!!!!!!!!! cwaniaki nie zapłacę ani gorszaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie maja na kim żerować niech idą myc samochody !!!!

fckpobieraczek

26-09-2012 16:07

witam. ja też dziś otrzymałem zawiadomienie do zapłaty 94,80PLN i straszą mnie sądem, jeżeli tego nie zapłacę. próbowałem się dodzwonić pod nr. 585 532 000, ale niestety ciągle zejęte lub nie odbierają. najśmieszniejsze jest to, że ja nawet nie korzystałem z tego serwisu.. i nie mam zamiaru tego płacić...

olalolaa20

24-09-2012 18:25

Również dołączam się do tego!

nick...

26-09-2012 06:56

Ja również mam taki sam problem dziś dostałam list że mam zapłacić im 94,80 zł bo jak nie to wezmą sprawę na drogę sądową ... nie wiem co mam z tym zrobić .

nick...

24-09-2012 19:23

MOJA CÓRKA MA 14 LAT ! I TEZ ZOSTAŁA OSZUKANA .DOSTAŁYŚMY ZAWIADOMIENIE PISEMNE DO ZAPŁATY W KWOCIE 94.80 W SPRAWIE ŚMIESZNEGO POBIERACZKA ! HORRRROR! _ NIC NIE PŁACĘ !!!!!!

nick...

10-10-2012 21:27

czy pani corka jest na jekims forum takie jak naszka klasa albo facebook?dziewne dla mnie jest jak maja moje imie ale nie ten email.czy sprawdzila pani swojej corki list dokladnie?czy dane sa prawdziwe?

Szatan

24-09-2012 17:45

Ja tez mam taki problem do zapłaty mam tak jak każdy 94,80 zł... dzisiaj dostałem list od komornika że w ciągu 7 dni muszę to zapłacić bo inaczej sprawa trafia do sądu i będę musiał ponosić jeszcze koszty związane z procesem... Masakra!!!!

Nick

24-09-2012 15:28

Polecam lekturę. I spokój. http://www.konsument.gov.pl/pl/faq/zapytania-i-skargi-dotyczace-dzialalnosci-portalu-internetowego-www-pobieraczek-pl.html

kinga...K

21-09-2012 16:23

witam dzisiaj dostalam list od pobieraczka... nie wiem czy mam zaplacic czy nie rowniez mam zaplacic 94.80 to dziwne bo kazdy tyle placi. Nie wiem co mam zrobic mama sie wscieka a to jednak troche kasy. Zaplacic czy nie?

Sylwia

23-09-2012 12:13

Witam..Ja również dostałam zawiadomienie że jak nie zapłacę 94,80 to oddają mnie do sądu...Jakiś czas temu córka zamawiała przez ich stronę akcesoria do paznokci które nie zostały dostarczone mi przez kuriera ,jednak oni twierdzą że to ja odmówiłam odbioru przesyłki co jest nieprawdą.Jeżeli ktoś coś wie o tym zbiorowym pozwie to proszę o kontakt na meila sylwia.szymonska@onet.pl..Z góry dziekuję ..Sylwia

angel

17-09-2012 18:43

to są jakieś jaja ci ludzie najnormalniej w świecie oszukali tysiące ludzi i nikt z tym nic nie robi mój kuzyn zalogował sie niby w wieku 2 lat wiec coś jest chyba nie halo wiec jak takie dziecko może 'poruszać; sie biegle po internecie kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina kpina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nick...

11-10-2012 01:03

dla mnie to wyglada,ze to sa oszusci w bialej szacie.bo maja nip i regon i prowadza firme,ale nie ma takiego prawa w polsce ktore by im zastrzeglo prowadzenie tej strony a powinno bo ile mozna.oczywiscie trzeba rowniez uswiadomic polska nacje.

Pozew

16-09-2012 14:02

Też dołączam się do tego

mireks

09-09-2012 12:43

zlodzieje też się dołączam

ja...

08-09-2012 16:19

Witam! Zapraszam do lektury. Tutaj jest dokładnie wszystko napisane. Oszukują jak mogą... http://www.konsument.gov.pl/pl/faq/zapytania-i-skargi-dotyczace-dzialalnosci-portalu-internetowego-www-pobieraczek-pl.html Tutaj są zawarte odpowiedzi na wszystkie nurtujące problemy. Pozdrawiam

Pietrass

03-09-2012 12:23

Witam !! Też od nich dostaje pisma na e-maila próbowałem do nich pisać pismo ale dostałem list powrotny że pod tym adresem już się nie mieści firma i nie wiem teraz co robić z tym pobieraczkiem już mnie straszą sondem :/

nick...

11-10-2012 01:34

chyba na straszeniu sie skonczy bo ta firma ma wiele problemow.trzeba ich wygonic z rynku i z internetu i niedopuscic do zakladania zadnej innej spolki przez ta osobe/y.ja tez sie dolacze do pozwania ich do sadu.

Pietrass

03-09-2012 12:23

Witam !! Też od nich dostaje pisma na e-maila próbowałem do nich pisać pismo ale dostałem list powrotny że pod tym adresem już się nie mieści firma i nie wiem teraz co robić z tym pobieraczkiem już mnie straszą sondem :/

patiii

02-09-2012 00:17

tez chce sie dołączyc do pozwu !!!! mam ten sam problem co wy !

Piotrek

03-09-2012 12:13

Witam!! Też dostałem od nich pismo drogą e-mail, zresztą już 3 zaczynają mnie straszyć sądem próbowałem do nich pisać pismo ale list przyszedł powrotny że siedziba juz nie jest pod tym adresem i nie wiem co teraz robić co radzicie ???

Piotrek

03-09-2012 12:13

Witam!! Też dostałem od nich pismo drogą e-mail, zresztą już 3 zaczynają mnie straszyć sądem próbowałem do nich pisać pismo ale list przyszedł powrotny że siedziba juz nie jest pod tym adresem i nie wiem co teraz robić co radzicie ???

aga

03-09-2012 11:29

Dzwonilam do Prezydenta Miasta Bydgoszczy oraz Gdanska . Skierowano mnie z tym problemem do Ministerstwa Gospodarki w Warszawie. Nastepnie do Glownego Biura Ochrony Konsumenta. Dzwoncie tam Wszyscy ,piszcie . Bo to ewidentny przekret. Pozdrawiam

marzenie39

17-01-2013 11:07

mam ten sam problem chce sie dolaczyc do pozwu

aGA

27-08-2012 22:08

Witam dostałam ponaglenie do zapłacenia 94,80. ZŁODZIEJE, CWANIAKI, KANALIE TAKIE AMBER GOLD CZŁOWIEK NIEŚWIADOMIE ZOSTAJE OSZUKANY NAJLEPIEJ SPALIĆ KOMPUTER I DO PRZODU NIE BĘDZIE TAKICH PROBLEMÓW

piter

30-08-2012 11:35

tez dostalem pismo do zapłaty..;/;/;

zdesperowana matka

30-08-2012 22:03

dzis takie pismo z kwota 94,80 dostal moj syn ktory podobno sie rejestrowal u nich 18-07-2002r tzn gdy mial 7 lat a nie mial wtedy dostepu do internetu ,ciekawe jak zawarl z nimi umowe?co robic zaplacic czy tez nie,a co jesli zaplace i przyjda nowe kwoty do placenia?

Uthar Quickfinger

29-08-2012 22:08

witam, dziś odpaliłem skrzynkę i również ujrzałem maila z 3-dniowym terminem zapłaty albo skierowaniem sprawy do sądu wraz z oskarżeniem o podawanie fałszywych danych... 0_o takie oczy zrobiłem... faktem jest, że się u nich zarejestrowałem, ale po ujrzeniu co muszę od nich ściągnąć - zainstalować klienta, ciasteczka etc. - dałem sobie spokój... z pobieraczka 1bajta danych nie ściągnąłem... jestem w szoku, że za niezrealizowaną usługę wolno komukolwiek w tym kraju kogokolwiek ganiać i straszyć sądem, o uiszczeniu "należnej" opłaty nie wspominając... moim zdaniem tego typu "umowy", które nie zostały nigdy zrealizowane powinny być wygaszane automatycznie...

nick...

29-08-2012 07:41

Witam,wezwanie do zapłaty dostał mój 12-letni syn do zapłaty 96 zł,to jest absurdalne-oni co tam w tej firmie z rozumu zjechały??!!Nic nie będę płacić!!!!

radziu1103

27-08-2012 19:17

Witam wszystkich oszukanych ja tez dzisiaj dostalem pismo od eller services ze mam dokonac wplaty w kwocie 94,80. Jezeli dana kwota niezostanie wpalcona w cigu 7 dni to podadza mnie do sadu. Co mam zrobic by uniknac tej kary?

ksiadz30

24-08-2012 11:57

tez dostalem wezwanie 94 za cos czego nie zrobilem nawet malej tapety nie moglem pobrac a oni cha zaplaty za zalogowanie to sa kpiny z ich strony chcialbym sie dolaczyc do pozwu jak to zrobic

nick...

02-10-2012 12:40

Kliknij, żeby dodać komentarz

nick...

19-10-2012 21:59

Ja też dostałam takie zawiadomienie. Na początku wystraszyłam się i dziękuje wszystkim za te wszystkie wpisy bo teraz jestem spokojna. Nie będę używać wulgaryzmów lecz gdybym mogła posypałoby się wiele nie miłych epitetów!!! Masakra co za patologia polak polaka ogołoci. To jest straszne, że żyjemy w takim wrednym i fałszywym państwie.

Smis

24-08-2012 17:12

Również dostaje maile z wezwaniem do zapłaty, co gorsza podałem złe dane. Wszyscy w tym kraju chcą tylko oszukać, Amber gold, szkoda słów

ksiadz30

24-08-2012 11:57

tez dostalem wezwanie 94 za cos czego nie zrobilem nawet malej tapety nie moglem pobrac a oni cha zaplaty za zalogowanie to sa kpiny z ich strony chcialbym sie dolaczyc do pozwu jak to zrobic

kamil

22-08-2012 13:26

dostaelme list z powaidomieniem o uregulowaniu zaplaty 100 zł byłem tam minute na tej stronie i dopiero po dwuch latach mi przyszło mam czas 7 dni na zapłacenie bo inaczej trafie do sadu i dostane grzywna wysokosci 10 000 zł co mam robic ??

Olga

22-08-2012 20:32

Macie może jakiś numertelefonu do tego Eller Serwice? Bo mam taki sam problem

QBA

23-08-2012 15:38

58 553 20 00, jedyny numer jaki mam do nich, dzwonilem przez 3 dni i tylko zajęty numer jest, sciema jakaś. nie odpisuj na maile ani nic nie rób...

QBA

23-08-2012 15:38

58 553 20 00, jedyny numer jaki mam do nich, dzwonilem przez 3 dni i tylko zajęty numer jest, sciema jakaś. nie odpisuj na maile ani nic nie rób...

Qba

21-08-2012 19:49

Panie Hubercie proszę o kontakt ponieważ ta sprawa mnie dotyczy, i chcialbym aby pan mi ppowiedzial jak dalej się poruszać w tej sprawie przeciwko nimm...

Qba

21-08-2012 20:01

Aha i chce jak reszta poszkodowanych przez tych oszustów zlożyć pozew, pismo dostałem 15 sierpnia, i nie wiem czy płacic, wole zaplacić za wspólny pozew niż ty złodziejom. Tylko proszę o powiedzenie co dalej robic jakie poszczególne kroki itd itd jestem dostepny pod tel 508 941 721

Ania

21-09-2012 20:28

Witam, Prosze o kontak na e-meil a.polit83@yahoo.com Mam ten sam problem dzis dostałm wezwanie do zaplaty i nie wiem co z tym zrobić Pozdrawiam

Ania

21-09-2012 20:27

Witam, Prosze o kontak na e-meil a.polit83@yahoo.com Mam ten sam problem dzis dostałm wezwanie do zaplaty i nie wiem co z tym zrobić Pozdrawiam

Ania

21-09-2012 20:27

Witam, Prosze o kontak na e-meil a.polit83@yahoo.com Mam ten sam problem dzis dostałm wezwanie do zaplaty i nie wiem co z tym zrobić Pozdrawiam

Ania

21-09-2012 20:27

Witam, Prosze o kontak na e-meil a.polit83@yahoo.com Mam ten sam problem dzis dostałm wezwanie do zaplaty i nie wiem co z tym zrobić Pozdrawiam

Ania

21-09-2012 20:27

Witam, Prosze o kontak na e-meil a.polit83@yahoo.com Mam ten sam problem dzis dostałm wezwanie do zaplaty i nie wiem co z tym zrobić Pozdrawiam

Ania

21-09-2012 20:27

Witam, Prosze o kontak na e-meil a.polit83@yahoo.com Mam ten sam problem dzis dostałm wezwanie do zaplaty i nie wiem co z tym zrobić Pozdrawiam

Ania

21-09-2012 20:27

Witam, Prosze o kontak na e-meil a.polit83@yahoo.com Mam ten sam problem dzis dostałm wezwanie do zaplaty i nie wiem co z tym zrobić Pozdrawiam

Ania

21-09-2012 20:27

Witam, Prosze o kontak na e-meil a.polit83@yahoo.com Mam ten sam problem dzis dostałm wezwanie do zaplaty i nie wiem co z tym zrobić Pozdrawiam

Ania

21-09-2012 20:27

Witam, Prosze o kontak na e-meil a.polit83@yahoo.com Mam ten sam problem dzis dostałm wezwanie do zaplaty i nie wiem co z tym zrobić Pozdrawiam

Ania

21-09-2012 20:27

Witam, Prosze o kontak na e-meil a.polit83@yahoo.com Mam ten sam problem dzis dostałm wezwanie do zaplaty i nie wiem co z tym zrobić Pozdrawiam

Agnieszka

20-08-2012 08:43

również otrzymałam tydzień temu adresowane na małoletnie dziecko wezwanie do zapłaty w kwocie 94,80

QBEK

21-08-2012 19:37

Witam, a mam pyatnie do Ciebie , w ogóle do wszystkich, jakie podali ip waszego komputera w piśmie? bo mi napisali ip jakiegoś innego , na pewno nie mojego. proszę o wiadomośc. aha i proszę o napisanie kiedy jakiego dnia i roku i godziny niby zamowiliśmy usługę od ich. jestem dostępny pod tel 508 941 721. pisać kto coś wie. i jakie trzeba spełniać wymagania aby wniesc pozew.. czekam

konrad

16-08-2012 23:37

do sądu ich , ja bylem glupi bo zaplacilem ale juz nic nie place musimy sie z nimi policzyc

Julia

23-10-2012 20:38

Też głupia zapłaciłam. I teraz kur** mają moje prawdziwe dane... Oby udało mi się wymiksować z tego bajzlu do przyszłego roku.

KIRAŚ

10-08-2012 15:22

też to dostałam i też nie wiem co mam robić...jak straszą sądem to aż się boję ale dam radę...pomóżcie czy to nie jest BUJDA JAKAŚ CZY POTRZEBUJĄ KASY DLA SIEBIE...A Z NICZEGO NIE KORZYSTAŁAM ANI NIE ŚCIĄGAŁAM....

hm

08-08-2012 09:38

Witam ! Chciałabym dołączyć się do pozwu zbiorowego. Wczoraj dostała do zapłaty 94.80zł. Nie wiem czy mam to zapłacić. Co mam robić? Proszę o odpowiedź??

ksiadz30

24-08-2012 11:49

tez dostalem ta kwote do zaplaty a nawen nic nie sciaglem ta sa jakies kpiny z ich strony i tez chcialbym dolaczyc do pozwu jak to zrobic

WIDZĘ ŻE NIE TYLKO JA JESTEM W TEJ SYTUACJI . OCZY

08-08-2012 14:06

Kliknij, żeby dodać komentarz

nick...

20-09-2012 19:01

Jestem jak Wy w podobnej sytuacji. Wydaje mi się, że sprawą należy zainteresować media publiczne. Może jakaś stacja interwencyjna (program) zainteresuje się takimi cwaniakami, którzy żerują na nieświadomości zwłaszcza młodych internautów chcąc w ten sposób WYŁUDZIĆ pieniądze. Jestem zainteresowany rozwojem sytuacji... Jestem inwalidą i nie zamierzam, dzielić się moją skromną rentą! To prawdziwy skandal i wart jest nagłośnienia na jeszcze szerszym forum. Wierzę, że znajdą się młodzi prawnicy, którzy poprowadzą tą sprawę jako przykład "gorszących i coraz bardziej bezczelnych firm) wyłudzających pieniądze - przykłady, choć w większym wymiarze - możemy obserwować w codziennych informacjach medialnych. Nie ważne o jaką sumę chodzi, ale o zasadę. Zaufali, nieraz nieświadomie, a dziś zostali oszukani i jeszcze do tego straszeni Sądem. NIECH STRASZĄ - TYM BARDZIEJ PRZEGRAJĄ. Chcę w to wierzyć, bo w coś muszę.....

DORA

08-08-2012 14:02

MAMO TEN SAM PROBLEM NIGDY NIE KORZYSTAŁAM Z TEGO SERWISU A DZIŚ KU MOJEMU ZASKOCZENIU DOSTAŁAM FORMULARZ DO ZAPŁACENIA Z WINDYKACJI !!

Anka 17

07-08-2012 22:00

Witam, ja mam 17 lat jak się rejestrowałam miałam 16 to była głupota i ja się do niej przyznaję w tamtym roku przysłali mi pismo do zapłaty i rodzice zapłacili potem do nich dzwonili i konto mieli zlikwidować, a w tym roku znów przyszło do zapłaty i rodzice kontaktowali się z prawnikiem i powiedział żeby nie płacić tylko się dopisać do protestu zbiorowego.

Stanisław Ś.

05-08-2012 10:08

Chciałem zarejestrować się na pozywamy zbiorowo, ale wszystkie regulaminy są po angielsku, więc zrezygnowałem. Może wdepnę w kolejne g...? Co Wy na to?

Stanisław Ś.

05-08-2012 09:46

Potrzebowałem program do telefonu, no i trafiłem na tę mafię. Zarejestrowałem się, ale konta nie aktywowałem z powodu braku odpowiednich komunikatów. Uznałem więc, że rejestracja się nie odbyła i dlatego natychmiast się nie wyrejestrowałem. Niczego też nie pobrałem. Dostałem rachunek, jak inni. Po burzliwej korespondencji, w której sami sobie udowodnili, że nie maja racji dostalem kolejnego maila, tym razem z pogróżkami. Niby zgodnymi z prawem, ale na pierwszym miejscu byli "fachowi windykatorzy", no i mail wysłany był o godzinie 3.30! Tylko mafia straszy w nocy! Pieniądze przelałem z odpowiednim komentarzem, bo naprawdę fizycznie się boję - oni w Sopocie, a ja w Gdańsku na Przymorzu! Na dodatek jestem niepełnosprawny i nawet nie mogę uciekać.

kobieta

27-07-2012 12:17

Mój niepełnoletni syn też właśnie dostał do zapłaty 94,80 zł za podpisanie umowy . Co w tej sprawie moge zrobić bo nie bardzo wiem ;/ ???

x

24-07-2012 15:05

Witam. Ja jestem w jeszcze większym szoku po wejściu na tą stronę. Chciałam poczytać o tej firmie, bo mój narzeczony dostał wczoraj takie właśnie wezwanie do zapłaty, jak Państwo. On nie wie, o co chodzi, bo niby umowa została zawarta rok temu w kwietniu - po prostu jest w szoku i on nic nie pamięta, a tu nagle jakaś windykacja, straszą sądem! Coś mi tu nie pasowało, narzeczony musi sprawdzić nr IP swojego komputera i się okaże. Adres pocztowy się zgadza. Ale jeśli adres IP nie będzie zgodny, to sprawa jasna.

Qba

21-08-2012 20:04

Niech narzeczony wpisze w google '' ip mojego komputera'' i tam wyskoczy z jakiej korzysta przeglądarki, i jego ip it itd. jak coś to pisz..

dzuta

19-07-2012 16:39

tooooo widzę, że nie jestem sama ... właśnie dostałam rachuneczek 94.80 nie mam pojęcia za co . złodzieje ! niech zapomną że chociaż bym złotówke zapłaciła !!!

Stanisław Ś.

05-08-2012 09:51

Też tak myślałem. Potem dostałem maila grożącego "fachowymi windykatorami" wysłanego o godz. 3.30 w nocy! Zapłaciłem, bo żadna normalna firma nie wysyła korespondencji nocą. To MAFIA.

Olkie

19-07-2012 12:34

Dołączam! też dostałam ostatnio wezwanie do zapłaty! zapłaciłam, rodzice mi kazali.. chociaż uważam, że to głupta. Nic nam nie mogą zrobić. Wysłałam im odstąpienie od umowy, to dostałam zwrot, bo zmienili siedzibę... masakra.

nick...

11-10-2012 02:25

i na jaki adres wyslalas odstapienie od umowy?

---Roxi---

19-07-2012 10:11

witam. dostalam w tamtym miesiacu wezwanie do zaplaty z pobieraczka - kwota 94,80zl choc nic nie sciagalam , czy moge to olaac i nie placic tego ? dostalam tez e-maila z dobre-programy tez wezwanie do zaplaty 98 zl , pomozcie , co mam robic ? czy to zwykli naciągacze ??

MArek 1211

14-07-2012 08:08

Ja podałem nieprawdziwe dane, e-maila mam 'lewego". Na tego @ doatłem juz upomnienie. co robić?

Marta

06-07-2012 19:30

Tak. Moja przyjaciółka otrzymała wezwanie ok 1,5 roku temu, moja mama nie dawno. Jako prawnik odradziłam im zapłatę. W stosunku do żadnej nie zostały podjęte kroki sądowe. I nie sądzę, że Eller service podejmie jakiekolwiek czynności, dopóki nie zostanie rozpatrzone ich odwołanie od negatywnej dla nich decyzji UOKiK. Ale by unieważnić należny dołączyć się do pozwu zbiorowego. W przeciwny wypadku umowa pozostaje w mocy. Zwracam uwagę, iż po 3 latach roszczenie to przedawnia się. Natomiast grożenie przez spółkę karą umowną w USD to istne kuriozum, gdyż żądanie kary umownej od roszczeń pieniężnych (czyli zapłaty 94,80 zł) jest w świetle prawa cywilnego niedopuszczalne. Jedyne, czego mogą żądać, to odsetki ustawowe (13% w skali roku). W przypadku ewentualnego procesu, koszty postępowania sądowego, które w razie ewentualnej przegranej należy będzie zwrócić Eller service, wyniosą 30 zł (minimalny wpis) + 60 zł (koszty zastępstwa procesowego).

agamina

20-09-2012 15:13

Jak można dołączyć się do pozwu zbiorowego? Będąc w pracy nie mam możliwości przeczytania ani całego wątku ani szukania informacji a właśnie dzisiaj mój syn (11lat!!!) dostał komplet dokumentów z wezwaniem do zapłaty włącznie. Zerowy kontakt z firmą, brak adresu, brak możliwości dodzwonienia się. Proszę o jakąś radę albo pożyteczny link na adres agazone@op.pl

Qba

21-08-2012 20:07

Widze że pani ma pojecie w kategori prawa, proszę mi powiedziec jakie powinienem podjąć kroki, co dalej. jakie pismo mam wysyłać do tych oszustów, o ile wysyłać, proszę o podpowiedz, będe wdzięczny..

bombelek

17-08-2012 07:16

Witam, ja również otrzymałam od nich maila informującego iż logowałam się na ich platformie i tym samym wezwanie do zapłaty. Po kilku dniach otrzymałam kolejnego maila przed sądowego do zapłaty. Nie zamierzam nic płacić dopóki nie skonsultuje się z prawnikiem w tej sprawie .Wysłałam im również odstąpienie od umowy.

eeeee

06-07-2012 18:13

PRZED sCIaGNIECIEM SIE PŁACI ,ZA REJESTRACJE NIE MA OPŁAT

Misia

04-07-2012 19:43

Moja siostra też dostała wczoraj nakaz zapłaty 94.80 zł, bo zalogowała się tam rok temu. Napisali, że wysłali jej na pocztę wiele powiadomień z wezwaniem do zapłaty, ale nic takiego nie znalazłyśmy na jej skrzynce. Czy jej ktoś, kto nie zapłacił i nie poniósł żadnych konsekwencji?

mm

10-07-2012 11:41

kutwa tępy naród, nic się nie zmienia od kiedy z małpy zamieniliście się w ludzi. Tępy naiwny spanikowany naród\!!!!!! Sami sobie winni jesteście kara za głupotę niewyobrażalną... a biedakowi/inwalidzie 2zł żałujecie pod sklepem... Fakju tępy narodzie!

nick...

10-07-2012 11:41

kutwa tępy naród, nic się nie zmienia od kiedy z małpy zamieniliście się w ludzi. Tępy naiwny spanikowany naród\!!!!!! Sami sobie winni jesteście kara za głupotę niewyobrażalną... a biedakowi/inwalidzie 2zł żałujecie pod sklepem... Fakju tępy narodzie!

wioletta

03-07-2012 12:45

dostałam dzisiaj pismo do mojego syna ktory ma 14 lat i ma zaplacic 94.80 zl co mam robic ????? jak to zrobic zeby dostac sie do tego zbiorowego pozwu przeciwko pobieraczkowi nie mozeny tego tak zostawic jakim prawem oni podpisuja umowe z nieletnimi prosze o pomoc

nick...

06-07-2012 19:34

Odpisać, że syn jest niepełnoletni w związku z czym nie posiada pełnej zdolności do czynności prawnych. W związku z powyższym nie miał zdolności do samodzielnego zawarcia przedmiotowej umowy Pani, jak jego przedstawiciel ustawowy, odmawia potwierdzenia tej czynności. W związku z czym ich żądania są całkowicie bezzasadne, gdyż umowa nie została zawarta.

nick...

05-07-2012 07:43

Kliknij, żeby dodać komentarz

nick...

03-07-2012 21:13

witam , Jestem z Krakowa . dziś otrzymałam pismo z firmy Eller Service , do natychmiastowej zapłaty kwoty 94.80 . Pismo , które mam przed soba jest przedsądowym wezwaniem do zapłaty.Bardzo prosze napisać mi co robić dalej . Czuję się zagubiona . Jak z nimi walczyc ? Czy mam to zapłacić

kasia19199

03-07-2012 11:11

Tak samo dostałem wezwanie do zaplaty a nic nie pobralem z tej strony i chcialbym dolaczyc do waszego grona tylko nie bardzo wiem jak jesli ktos bedzie tak mily i mi pomoze to czekm pod kasia19199@poczta.fm

Mario

02-07-2012 18:27

Witam to samo mi przysłali co kazdemu z was tylko ze tylko ze ja niestety pod prawdziwymi danymi ale ja nic nie sciągałem z tej strony wogóle, nie wiem co mam robic. Jesli mozna prosić o pomoc to z góry wielkie dzieki, chyba ze nie ma sie czego bać to ich oleje. pozdrawiam wszystkich

nick...

03-07-2012 09:49

Mirównież przysłali meila ale ja od razu zadzwoniłam do Urzędu Konsumenta na nr 800-007-707 i tam dokładnie powiedzieli mi jak mam postępować. Najważniejsze jest aby nie mineło trzy miesiące od zarejestrowania się na stronie, trzeba napisać odstąpienie od umowy ale pocztą nie mailem i oczywiście listem poleconym z potwierdzeniem odbioru. Pozdrawiam

boing

03-08-2012 07:36

Na jaki adres wysłać ten list bo w Gdańsku na ul. Chłopskiej nie istnieją? Pozdrawiam

Julia

29-06-2012 14:12

Witam . Ja również muszę im zapłacić tylko ze nie wiem za co bo nigdy nic nie ściągałam z tej strony. Zdziwiło mnie to po raz pierwszy dostałam takie coś . Co mam zrobić jestem niepełnoletnia a nie chce mieć problemów ... Proszę o pomoc i szybki kontakt ze mną . 793390455

Marta

06-07-2012 19:38

Tak jak wskazałam powyżej. Niech któreś z rodziców odpisze, że jesteś niepełnoletnia w związku z czym nie posiadasz pełnej zdolności do czynności prawnych. W związku z powyższym nie miałaś zdolności do samodzielnego zawarcia przedmiotowej umowy, a Twój rodzic, jako Twój przedstawiciel ustawowy, odmawia potwierdzenia tej czynności. W związku z czym ich żądania są całkowicie bezzasadne, gdyż umowa nie została zawarta.

Ania2618

27-06-2012 19:24

Witam ja również dostałam od nich e-maila a nawet dwa. Nie zamierzam nic im płacić a jeżeli dojdzie do sprawy sądowej to się nie poddam i będę walczyć z oszustami!!!! Też tak jak większość z was zarejestrowałam się ( z fałszywymi danymi) i nigdy nic z tej strony nie ściągnęłam. Tak jak i u was mój adres IP jest nie prawodłowy. Będziemy walczyć z draniami i nie poddawajmy się!!!

kropka31

27-06-2012 12:52

Dzisiaj przyszlo takie pismo z pobieraczka do mojego syna ktory ma 12 lat,umowa wg pisma zawarta w 2011 r.żadaja zaplaty 94,80.Czy wchodzil i sie rejestrowal moj syn na tej stronie tego nie wiem.Dziecko twierdzi ze nic nie sciagalo.Co robić?zaplacic?Czy jesli zaplace to dadza spokoj i czy w przyszlym roku tez nie bede musiala placic bo wg nich mamy jakas umowe?prosze o odpowiedz.Dodam ze nie mam czasu i srodkow na sądy!!!

asiekwp

27-06-2012 15:15

Proszę zadzwonić do UOKIK-u. Z niepełnoletnim firma nie może zawierać żadnych umów.

kokko

26-06-2012 19:09

Z przyjemnością zobowiążę się do osobistego odwiedzenia Rafała Peiserta i Iwonki Kwiatkowskiej w celu "bezpośredniej konfrontacji". Znaleźć Eller Service (to prawdziwe) nie jest trudne. Zwrot kosztów transportu z Warszawy wystarczy, ponieważ sama konfrontacja (nie pierwsz już) jest dla mnie i moich "braci" czystą przyjemnością. Jeżeli będziecie chętni, prosze o sygnał. Pozdrawiam, Michał Kokolak

madziarka

25-06-2012 15:23

Witam tak samo dostałam takie pismo tydzień temu i dzisiaj zapłaciłam i czytając wasze komentarze teraz zaczynam żałować i również nic nie ściągałam. i nie wiem co mam teraz zrobić proszę o propozycje i porady na mój e/mail : madzia11102023@o2.pl

marta

26-06-2012 17:01

Własnie dostałam nakaz zapłaty ,a dokładnie moja 10letnia córka która o godzinie wskazanej na zawiadomieniu była w szkole!!!!i co mam zaplacic????

nick...

25-06-2012 18:11

kaśka to co robimy? płacimy ? czy olewamy?helakwiaty@wp.pl

nick...

25-06-2012 18:07

Witam też dostałam taki list , ale coś nie chce mi się wierzyć w jego wiarygodność, wkręcają tu moją córkę , która mówi , że kliknęła nie czytając regulaminu....... nie bardzo wiem czy płacić czy nie płacić ? Proszę powiedzcie co z tym robimy? email; helakwiaty@wp.pl

m.n.

25-06-2012 12:13

witam, również dostałam taki list... co więcej, nie mogę się dodzwonić do obsługi klienta... co mam zrobić?

cajafuerte

25-06-2012 15:13

Ja również oszukana jestem. Mejle nie przychodziły żadne, zresztą wiadomość przyszła na starą skrzynkę taty której nie używa już od 5 lat albo i więcej, a niby rejestracja była w rok temu... Też nie połacimy

Kriss

20-06-2012 14:50

Tak samo dostałem wezwanie do zaplaty a nic nie pobralem z tej strony i chcialbym dolaczyc do waszego grona tylko nie bardzo wiem jak jesli ktos bedzie tak mily i mi pomoze to czekm pod adresem e-mail krzysztofwczesny@gmail.com

tod

20-06-2012 09:30

Witam Dołączam do grona naciągniętych. Również dostałem list (nie polecony, zwykły list leżący sobie w skrzynce, bez pieczątki z poczty, z adnotacją na kopercie o umowie Eller z Pocztą Polską - też ciekawe, muszą dużo tego wysyłać) a wewnątrz 2 załączniki: 1. zawiadomienie o zleceniu Kancelarii Konsens podjęcie działań prawnych w celu wyegzekwowania ode mnie 94 zl (z jakimś hakiem) wraz z ostatecznym wezwaniem do dobrowolnej zapłaty długu, groźbą postępowania sądowego i wpisaniem do Krajowego Rejestru Długów 2. Przedsądowe wezwanie do zapłaty 94,.. zł - niby z ww. Kancelarii z wklejonym skanem jakiegoś podpisu. Co ciekawe, nigdzie nie ma ani jednej pieczątki, ani jednego podpisu (tylko ten skan). Papierki, jakie każdy sam może przygotować sobie w Word w domu. Sam nie wiem co myśleć. Jak dla mnie to jest jedna wielka ściema. Z drugiej strony może dać im tą stówę tylko po to aby mieć święty spokój? W poniedziałek będę gadać z kumplem prawnikiem. Dam znać jakie są jego sugestie.

nick...

20-06-2012 13:26

czekamy na wiadomość ...

nick...

20-06-2012 11:17

też zostałam oszukana nic nie podpisywałam

rambo

19-06-2012 10:42

A może wjechać tam do Sopotu z paroma chłopakami (pałka bejsbolowa w ręku)i wybić im dalsze nękanie, jak nasze kochane Państwo nie chce pomóc swoim obywatelom.

SUM

28-06-2012 14:55

Popieram.

Przeciwko temu !!!!!!!!!!!!

18-06-2012 21:10

Ja dziś też dostałem że mam zapłacić 95 zł !!!! za co jak nawet nie zgadza się moje IP oraz adres mojego zamieszkania OSZUŚCI dołanczam się do pozwu powinni zablokować tą strone chociaż żeby inne dzieciaki nie były poszkodowane :|

mati

18-06-2012 12:00

witam ja właśnie dzisiaj dostałem rachunek na 94.80. dołączam się do pozwu zbiorowego i nie zamierzam płacić tym oszusta

Kasia K

13-06-2012 20:22

Hej, ja tez to dziś dostałam...94,80zł. Tylko za co? To jest jakaś kpina. Nawet nic od tych wyłudzaczy nie ściągnęłam i nie podałam prawdziwego adresu. Niestety podałam datę urodzenia oraz imię ale to chyba pikuś w porównaniu do tych co podali adres domowy... Nie zamierzam płacić... Dziś wysłałam im pismo z rezygnacją do wzoru jakie dzięki Wam przeczytałam... Nie mogę uwierzyć, ze do tej pory nikt nie zrobił z tym porządku! Na szczęście znalazłam to forum... Trzymajmy się razem!

alicja

25-07-2012 17:17

Kasiu mój syn też został w to wciągnięty, proszę podaj mi gdzie mogę znalęźć wzór pisma z rezygnacją

serduszko

16-06-2012 20:51

ja też dostałam do zapłaty 94.80 ale ja zapłaciłam...

nick...

19-06-2012 14:18

i co masz spokoj ?

nick...

15-06-2012 14:13

ja też dzisiaj dostałam że mam do zapłacenia 94,80 , nie wiem co z tym zrobić

nick...

15-01-2013 17:26

Kliknij, żeby dodać komentarz

nick...

15-06-2012 14:13

ja też dzisiaj dostałam że mam do zapłacenia 94,80 , nie wiem co z tym zrobić

oszukany

15-06-2012 11:48

Ja też dziś dostałem taki list i nawet imie sie moje nie zgadzało a adres IP tym bardziej nie zamierzam płacić bo list jest zwykły a umowa mówiąca o jej zawarciu danego dnia nie może być ważna bo w tym okresie internet miałem zablokowany... mysle zgłosić to na policje

Ales

11-06-2012 19:54

Witam, i od razu mówię, że proszę o konkretną odpowiedź od kogoś kto się zna. Pismo dostałem takie jak wszyscy. Przeczytałem, że powinienem odstąpić od umowy. Ale jest jeden mały problem - okres 3 miesięcy już minął... Co mam zrobić ? Po sądach się ciągać nie chce, ale nie chce też płacić..

rosnier

08-06-2012 13:04

ja również mam za zapłacenia 94,80zł. Mam zamiar walczyć i pomóc wam :)

rosnier

08-06-2012 13:01

ja również mam do zapłacenia 94,80zł

niuniusia90

06-06-2012 08:53

z chęcią też się przyłącze do pozwu zbiorowego. dzisiaj tez dostałem zawiadomienie o zapłacie 94.80. dajcie znać jak mam się przyłaczyc do pozwu ?

Daro

05-06-2012 20:08

z chęcią też się przyłącze do pozwu zbiorowego. dzisiaj tez dostałem zawiadomienie o zapłacie 94.80. dajcie znać jak mam się przyłaczyc do pozwu ?

mezo

04-06-2012 13:52

http://www.prawont.pl/2010/11/pobieraczek_29.html poczytajcie powyższy link

malgos

04-06-2012 22:23

Wlasnie dzisiaj otrzymalam wezwanie do zaplaty. To jakis koszmar, za co mam placic? Jeden jedyny raz weszlam na strone i nawet nic nie pobralam. To zwykle oszustwo, kaza sie zarejestrowac za darmo, a potem sciagaja kase i strasza sadami. Nie dajmy sie!

oszukana

04-06-2012 08:14

ja również niedawno dostałam taki list i bardzo chętnie się odkuję na oszustach ! jeśli temat pozwu jest aktualny proszę o info na gg 7521179

nick...

04-06-2012 13:51

TU JEST WSZYSTKO ŁADNIE WYJAŚNIONE, CHWAŁA TEMU CO TO TAK NAPISAŁ... NIE DAJMY SIĘ OSZUSTOM !!!!! http://www.prawont.pl/2010/11/pobieraczek_29.html

anita

01-06-2012 20:12

ja dostalam dzis taki list masacra nie wiem co robic !! zreszta wsxzystko jest kopia zal..

kkkkkk

29-05-2012 20:46

witam ja dnia 29.05.2012 otrzymałem również takie zawiadomienie do zapłaty jest 94,80 zł nr IP się nie zgadza. I tak jak czytam wasze wypowiedzi to w Sopocie taka firma to lipa tak, brak jej pod tym adresem. Mieszkam ok. 50 kilometrów do Sopotu to bym się tam przejechał. Czy jest ktoś kto nie płacił a miał z tego tytułu jakieś nieprzyjemności np. wezwanie do sądu, komornika czy coś podobnego?

Akc

29-05-2012 23:23

Odstąpienie od umowy Powołując się na art. 10 ust. 2 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, niniejszym odstępuję od umowy o świadczenie usług Usenet, zawartej z Eller Service S. C., dnia xxxxx r. z komputera o adresie IP xxxxxxxxxx Pragnę przypomnieć, iż w związku z brakiem pisemnego potwierdzenia informacji, o których mowa w art. 9 ust.1 w zw. z art. 9 ust. 3 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, termin, w którym przysługuje mi prawo do odstąpienia od umowy wynosi trzy miesiące i liczy się od dnia zawarcia umowy. Odstępując od umowy, zwracam się z wnioskiem o zaprzestanie przetwarzania moich danych osobowych oraz całkowite usunięcie danych ze zbioru danych firmy Eller Service S.C. (podstawa prawna: art. 32 ust. 1 pkt 6 w związku z art. 35 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych). z poważaniem xxxxxxxxxx

paw

28-05-2012 15:02

dostałem tez wezwanie do zapłaty 94,80, w zawiadomieniu adres IP który sie wcale nie zgadza z moim. pisało ze jakąś umowe podpisywałem a wcale nic takiego se nie przypominam jak najbardziej przyłączam sie do protestu

Akc

28-05-2012 21:03

i jeszcze jedno, jakim cudem w myśl "podpisanej umowy" dokonałam wyboru abonamentu? nic mi tu nie pasuje, skąd są te kwoty? ile w tym kwoty bazowej? ile odsetek ("czterokrotności") jest tu jakiś prawnik?

Akc

28-05-2012 20:31

Ja też wczoraj dostałam mailem wezwanie do zapłaty 94,80 zł. Podany w treści adres IP jest niezgodny. Raz weszłam na ich stronę i nigdy nie udało mi się zalogować, nie mówiąc o korzystaniu. Ciekawa jestem co zamierzacie? Płacicie?

Gabriela

28-05-2012 17:19

Hej Paweł!! ja też taki list dostałam dzisiaj!!!i jestem w meeega szooku!!!!!słuchaj jesteś może z trójmiasta,to można razem podskoczyć jutro do Sopotu i wyjaśnić tą sutuację??

Gabriela

28-05-2012 17:18

Hej Paweł!! ja też taki list dostałam dzisiaj!!!i jestem w meeega szooku!!!!!słuchaj jesteś może z trójmiasta,to można razem podskoczyć jutro do Sopotu i wyjaśnić tą sutuację??

Songo

28-05-2012 22:57

Jesi jest ktos tak samooszukany z trojmiasta i wybiera sie do Sopotu wyjasniac sprawe to moze sobie odpuscic ja dzis tam bylem i nie znalazlem tam firmy o takiej nazwie pod tym adresem. wydaje mi sie jedyny kontakt jak juz to telefon chociaz czytalem wypowiedzi innych to z tym rowniez jest ciezko

Gabriela

29-05-2012 11:06

hejka!!!słuchajcie taka firma w Sopocie w ogóle nie istnieje!!! Ja dostałam takie zawiadomienie wczoraj,że niby zakładałam konto rok temu i teraz muszę zapłacić 94.80 To jest jakiś ABSURD!!!Wysłałam im maila, co prawda nie wiem czy dojdzie skoro to naciągacze!!!NIE PRZEJMUJMY SIE NIMI!!!!Ja to olewam i nie mam zamiaru nikomu za nic płacić, ot tak!!

sylw

28-05-2012 10:00

dostałam wezwanie do zapłaty mailem, jestem przerazona, żadnej umowy nie podpisywałam , ale tak jak większość nie będe placić,

XYZ

25-05-2012 20:33

witam, ja również dostałam 25.05.2012r listownie zawiadomienie od tej całej firmy "Eller Service" pobieraczek.pl....o przedsadownym wezwaniu do zapłaty i normalnie rece mi opadły jak to przeczytałam!!! W życiu nie widziałąm tej strony i jeszcze mi wmawiaja ze zawarłam jakąs umowe z nimi 9 lutego 2011r nawet godzine podali i IP komputera które sie nawet nie zgadza z moim!! i co ja mam z tym zrobić!!! groża mi że jeżeli nie zapłace to sprawa skierowana zostanie na droge postepowania sadowego a nastepnie egzekucyjnego i że zwiększą mi sie koszty nawet do 700zł!! Przecież to jakis absurd!!!!!!!! i nawet próbowałam dodzwonic sie na ich numery telefonu podane w tym piśmie ale wiecznie zajęte i rozłancza także nic więcej tylko sie załamać:(!

ALL

25-05-2012 15:45

Ja również dzis dostałem to pismo zeby zaplacic i nie zgadza sie adres IP i numer ulicy.Planuje pójść z tym na policje i dowiedziec sie wiecej w tej sprawie moze mi pomoga. A wy co uwazacie na ten temat co z tym zrobic bo placic za nic to mi sie nie usmiecha:[

Gosia

22-05-2012 19:13

Witam. Widzę,że walka z "pobieraczkiem" nie udała się skoro i do mnie dziś przyszedł list do zapłaty :/ co za oszuści! Pamiętam,że kiedyś wchodziłam na tę strone gdy szukałam czegoś do pobrania, ale nie rejstrowałam się!!!!!!!!!!!! A niby było to w lutym, co za bzduuuura !

m3r5u67P

23-05-2012 12:17

Witam, ja po miesiącu dostałem wezwanie do wpłaty i mam na to 7 dni.Od razu po zarejestrowaniu zrezygnowałem z umowy lecz oni mi napisali że na ten adres (ten sam na który przyszedł mi mail że się zarejestrowałem ) poczta nie jest odbierana. Adres trzeba sobie samemu poszukać w regulaminie.

nick...

23-05-2012 09:46

i co zrobisz ? będziesz płacić? mi przyszedł mail o zapłacie... masakra jakaś, struchlałam jak to zobaczyłam...

paul

21-05-2012 21:32

do piachu z nimi

xyz

21-05-2012 16:10

Dołączam się do protestu

xyz

21-05-2012 16:10

Dołączam się do protestu

gmur98

26-11-2012 14:22

jak dołączyć się do protestu?

kiele14

21-05-2012 16:05

Witam pisze tez w tej samej sprawie :/ Pismo dostałem dzisiaj 21-05-2012. Mam dopiero 15lat, rodzice jeżdżą po mnie że niby kożystam z takich usług i stron :/ Jest to nieprawda poniewaz zalogowałem sie tylko z ciekawości. Chciałbym się spytać czy musze płacic czy nie ? I czy zgłosic to na policje ?

nick...

23-05-2012 11:42

Kliknij, żeby dodać komentarz

ania8731

21-05-2012 15:19

ja dzis dostałam kolejne pismo ze mam zapłacić 94.80 i ze trafie do Krajowego Rejestru długów i wystapia do sadu jeżeli nie zapłace do 7 dni . Niewiem co robić pomóżcie ania8731@wp.pl

Oszukany 007

19-05-2012 12:25

Mój syn też dostał takie pismo.Zastanawia mnie kilka rzeczy.Po pierwsze pismo przyszło zwykłym listem,więc powiem szczerze Ja nic ze skrzynki nie wyciągałem....Wezwania do zapłaty to powinny przychodzić poleconym,chyba nie??!!!!Po drugie nie zgadza mi się adres IP który oni podają jako rzekomo adres mojego kompa.Po przeczytaniu tego wszystkiego nie mam zamiaru płacić.Chcę się sądzić to podejmę rękawicę.

mama

15-05-2012 10:10

Witam .Mój syn dzisiaj również otrzymał list że ma do zapłaty 94.80 a jak nie zapłaci to będzie musiał jeszcze zapłacić karę 286.43 grosze.Co robić?Czytam wypowiedzi i jestem w szoku że tyle ludzi zostało oszukanych.Dodam że syn jest niepełnoletni.Płacić czy nie?Proszę o radę

Loran

17-05-2012 12:22

Jest w tym wszystkim jeszcze jeden aspekt. Otóż co się stanie, jeśli podczas rejestracji na pobieraczku podszyję się pod inną, rzeczywistą osobę? Ona nawet nie wiedząc o tym serwisie, zgodnie z rozumowaniem właścicieli strony, będzie musiała zapłacić. Kpiny!

asiekwp

27-06-2012 15:12

Ja dziś dostałam,ze niby mój syn zawarł z nimi umowę co jest bzdurą. Ale wchodził raz rok temu na ich stronę,ale nic nie akceptował. I dziś jak nie zapłaci 94,80 to koszty sadowe wyniosą go ok. 645,79 zł. Dzwoniłam do UOKIK i tam mi powiedziano,ze mają nawet osobna komórkę do załatwiania spraw z tym oszukańczym pobieraczkiem. TO jest chamstwo!!! Jak ktoś jest niepełnoletni to nie mają prawa zawierać żadnych umów!!!!!!!!!!!

Jarek

16-05-2012 16:11

ja też dzisiaj to dostałem 94,80 zł do zapłaty. nie wiem co robić proszę o radę? przyłączam się do buntu

STACHA

14-05-2012 16:53

ja dzis tez pismo dostalam ale ja niepamietam tez takiej sytuacji zebym tam cos pobierala z roku 2011.03.06 i do zaplaty mam94.80 zl ale za co?niewiem co robic pomozcie

Anka

07-05-2012 23:26

Ja podałam fałszywe dane łącznie z adresem.Jak na razie przysłali mi 2 maile i na razie jest cisza.Czekam na bombę!!!!!!!!!!!!Czy dorwą mnie?Pójdę siedzieć za to wszystko?Ehhh

nick...

29-05-2012 12:16

Słyszałam, że nic nie mogą zrobić tym, co nie zapłacą, bo sąd może uznać, że taka sprawa ma niską szkodliwość społeczną i umorzyć ją. Ja już 2 lub 3 lata temu dostałam taki mail i zapłaciłam, aczkolwiek wcześniej wymieniłam z nimi parę maili a propos tego, że to kompletne nieporozumienie...

madej

07-05-2012 21:09

ja też dzisiaj dostałem listownie rachunek do zapłaty z tej firmy u mnie jest napisane z siedzibą w Sopocie a tu czytam ze w gdańsku mają siedzibę . ogólnie nie mam sie o co chyba bać adres jest dobry podany tylko nazwisko przekręcone pod tym adresem nie mieszka taka osoba i po problemie chyba

nick...

16-05-2012 16:58

Tydzień temu wysłałam im list polecony na adres w Gdańsku, przed chwilka listonosz przyniósł i powiedział ze zmienili siedzibę. jak możesz Proszę podaj nowy adres siedziby .

nick...

16-05-2012 21:22

Też wysłsm na ten adres z identycznym skutkiem:( czy ktoś zna ich aktualny adres???

enpe

22-05-2012 21:11

Spółka Eller Service s.c Rafał Peisert, Iwona Kwiatkowska Al.Niepodległości 658/3 81-854 Sopot dostałam dzis list z takim adresem

jaga

04-05-2012 16:00

to sa jakies jaja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie mam zamiaru placic oszustom

enigma81

07-05-2012 12:34

Racja nic nie płaćcie. Ja dostałam kiedyś maila w którym była oferta pobieraczka. Oczywiście jak większość osób która tutaj się wypowiada, zarejestrowałam się na stronie. Nic nie udało mi się na niej zdziałać, więc się wylogowałam i zapomniałam o sprawie. Po 10 dniach dostałam maila tak jak wszyscy standardowego. Jedno co mnie zdziwiło to to że używano tam zwrotów PAN a ja jestem jak już Pani do tego podany był inny numer IP komputera niż mój. Napisałam im maila o następującej treści oczywiście wpisałam tam ten adres IP który oni podali. Powołując się na art. 10 ust. 2 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, niniejszym odstępuję od umowy o świadczenie usług Usenet, zawartej z Eller Service S. C., z dnia 21.06.2011r. z komputera o adresie IP 178.42.39.138. Pragnę przypomnieć, iż w związku z brakiem pisemnego potwierdzenia informacji, o których mowa w art. 9 ust.1 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, termin, w którym przysługuje mi prawo do odstąpienia od umowy wynosi trzy miesiące i liczy się od dnia zawarcia umowy. Odstępując od umowy, zwracam się z wnioskiem o zaprzestanie przetwarzania moich danych osobowych oraz całkowite usunięcie danych ze zbioru danych firmy Eller Service S.C. (podstawa prawna: art. 32 ust. 1 pkt 6 w związku z art. 35 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych). To jednak nic nie dało. W takim razie napisałam im kolejnego maila że oni mają tam burdel i sami nie wiedzą do kogo piszą. I się skończyło. Choć znam przypadki że do ludzi jeszcze po roku coś przychodzi. Że też sądy nie zrobiły z tym porządku. Dla nas to tylko nauczka na przyszłość. Pozdrawiam

kris

21-05-2012 09:55

pismo OK - tylko trzeba je wysłać listem poleconym z potwierdzeniem odbioru a nie mailem - skoro sama się powołujesz na brak pisemnych potwierdzeń to trzeba być konsekwentnym:) Adres ich firmy: ELLER SERVICE S.C. Al. Niepodległości 658/3 81-854 SOPOT

xxxjaxxx

16-06-2012 10:20

witam, jaki jest ich adres tak naprawdę? Ja znalazłam wcześniej Ul.Chłopska 72, 08-350 Gdańsk a teraz ten Al. Niepodległości 658/3 81-854 SOPOT. Może ktoś mi powiedzieć, króry jest aktualny? Pozdrawiam wszystkich, NASTĘPNA KTÓREJ GROZI POBIERACZEK

Beta

04-05-2012 15:17

Mój syn również dostał dzisiaj takie pismo . Dołączam się do Bojkotu .! Nie powinno być takie coś tolerowane . i nie mam zamiaru na pewno tego płacić .! Skandal .

Wpadka -.-

27-04-2012 17:40

Cześć. Mam na imię Weronika. Trochę was to zdziwi ale mam lat 15. Przesłali mi ten rachunek 94,80 zł,właściwie za nic bo ja tam nic nie pobierałam. To jest okropne. Dla świętego spokoju moja mama dala mi pieniądze i zapłaciłam na poczcie. Wkurzyła się na mnie...ale gdy pokazałam jej tą stronę to od razu przejrzała na oczy. Protestujmy przeciwko tym oszustom,jeżeli wygramy sprawę to żądajmy odszkodowania! Zróbmy coś z tym...musimy wygrać tą sprawę. Jestem niepełnoletnia...to tym bardziej mam problem,a jak będą zażądali więcej,również za nic? Nie mam z czego spłacać...a tym bardziej nie chce płacić oszustom,ja się uczę. P.S Ja tylko na pobieraczka się rejestrowałam i nic więcej,pisali że rejestracja jest darmowa...

mariola

02-05-2012 17:26

Witam, ja też dostałam dzisiaj zawiadomienie, że muszę zapłacić 94.80zł, nie zwierałam żadnej umowy z tymi oszustami. Jak tylko tu weszłam uspokoiłam się, że nie tylko ja mam taki problem, ale przeraziła mnie skala tego zjawiska. Nie wiem co dalej, ale nie zapłacę tych pieniędzy..

nick...

28-04-2012 12:16

Mi tez cos takiego przyslali....wogole z roku 2002..juz tego nie pamietam!!!i na pewno nic od nich nie kupowalam! nic nie podpisywalam!!!

Wpadka -.-

27-04-2012 17:40

Cześć. Mam na imię Weronika. Trochę was to zdziwi ale mam lat 15. Przesłali mi ten rachunek 94,80 zł,właściwie za nic bo ja tam nic nie pobierałam. To jest okropne. Dla świętego spokoju moja mama dala mi pieniądze i zapłaciłam na poczcie. Wkurzyła się na mnie...ale gdy pokazałam jej tą stronę to od razu przejrzała na oczy. Protestujmy przeciwko tym oszustom,jeżeli wygramy sprawę to żądajmy odszkodowania! Zróbmy coś z tym...musimy wygrać tą sprawę. Jestem niepełnoletnia...to tym bardziej mam problem,a jak będą zażądali więcej,również za nic? Nie mam z czego spłacać...a tym bardziej nie chce płacić oszustom,ja się uczę. P.S Ja tylko na pobieraczka się rejestrowałam i nic więcej,pisali że rejestracja jest darmowa...

kadente

25-04-2012 18:43

Nie dajcie się wrobić w nie wiadomo co, rąbane cwaniaki próbują mi wmówić, żę po raz pierwszy na ten ich parszywy Serwis wlazłem ponad dwa lata temu, a to było niespełna osiem miesięcy, zresztą dokładnie nie pamiętam, od pierwszego razu później już się tam nie logowałem. Podpisuję się pod buntem, nie dam się zastraszyć, a w sądzie powiem, że żadnych elektronicznych zawiadomień - zapewne tak jak wy - nie otrzymałem do dnia dzisiejszego.

nati

27-04-2012 15:06

ja tez wlasnie dostalam pismo i nie mam pojecia co to jest nawet tego nie pamietam ... napewno nie zap;lace oszustom!!!!!

nick...

27-04-2012 17:46

Ja też pismo dostałam. Ja jestem niepełnoletnia a ja z tej strony nic nie pobierałam O_O .

zakłopotana

24-04-2012 14:12

hej. dostałam dzis takie pismo... przeczytałam cała strone i zauwazylam ze adresy siedziby tej nieszczesnej firmy sie nie zgadzaja.... gdzie oni maja siedzibe? bo chetnie bym poszla do nich i zuciala im tym w twarz...... a tak na powaznie co dalej zrobic z tym pismem?

oszukana

24-04-2012 00:02

ja również dzisiaj dostałam takiego maila a wcale nie korzystałam z ich usług po zarejestrowaniu się :/ co robić?

HEJ

23-04-2012 12:01

JA DOSTAŁEM DZISIAJ TAKIE PISEMKO NA SYNA KTÓRY JEST NIEPEŁNOLETNI CO ROBIĆ WIEM NAPEWNO LEPIEJ PILNOWAĆ DZIECKA A CO POZA TYM

nick...

10-10-2012 21:21

Kliknij, żeby dodać komentarz

nick...

10-10-2012 21:20

Kliknij, żeby dodać komentarz

akurat

21-04-2012 00:29

Ja tez dzsiaj dostalam pismo w tej sprawie. Co moge zrobic? Jest jeszcze jakas mozliwosc dolaczenia do pozwu zbiorowego? Nie mam zamiaru placic za cos z czego w ogole nie skozystalam. A przeciez nawet za pobranie jakiegos glupiego filmu nie powinni od razu rzadac 100zl. Co robic?

nick...

24-04-2012 00:05

ja mam dokładnie tak samo zarejestrowałam się a żadnego filmu nie ściągnęłam i dostałam wczoraj maila z wezwaniem do zapłaty. przyłączam sie do bojkotu!

adwokatka

18-04-2012 17:38

Rowniez sie dolaczam przeciwko tej bandzie! Ale na szczescie my jestesmy po dobrej stronie.

Łukasz

20-04-2012 21:35

Witam rowniez dostałem dziś listownie powiadomienie do ostatecznej zapłaty 94 zl z groszami. zarejestrowalem sie u nich przypadkowo 2 lata temu nic nie sciagalem a dzis takie cos. dla mnie sa smieszni. tylko sie glowie co z tym zrobic?? moze ktos z was to juz przerabiał? najbardziej mnie smieszy to ze w Polsce mozna tak nabijac ludzi w butelke..... bezkarnie.... jestem za pozwem i to jak najszybciej- trzeba z tym skonczyc!!!

Mateusz1813

18-04-2012 08:22

mi wczoraj przyszło to samo i nie wiem co robic na pobieraczka zarejestrowalem sie w zeszlym tygodniu a napisanie jest ze zawarłem umowe dnia 2010-11-29 co mam zrobic?

lolka 12

17-04-2012 17:16

a co ja mam zrobić ? u mnie pisze ze 30.1.2010 zawarłam z nimi umowe . ja nawet niewiedziałam co to jest . i na pewno nie korzystałam z tego . ówicie żeby nie płacić . ale jak przyjdzie coś innego że znowu trzeba zapłacić ? ja dostałam pismo dzisiaj do domu , wiec skoro tu http://www.uokik.gov.pl//aktualnosci.php?news_id=3272 sprawa została wygrana w sądzie wieć jakim prawem mi to wysłali ? jak by było wszystko ok to by mi tego nie wysłali . nie wiem co mam robić . blagam pomocy . to moje gg ; 31074748

Anonimowa

19-04-2012 19:33

Wiesz co, też mam z nimi problem, ale kontaktowałam się z prawnikiem i rzecznikiem - zrobiłam tak, jak mi poradzili, czyli nie zapłaciłam. W artykule jest napisane, że pomimo wygranej sprawy, problemy internautów z odstąpieniem od umowy, nie zostaną automatycznie rozwiązane. Poza tym, sprawa pozwu zbiorowego jest w toku, więc narazie bądź spokojna ;)

Adam

16-04-2012 17:44

Witam, właśnie wszedłem na swoją pocztą i dostałem wezwanie do zapłaty ok. 100 złotych. bardzo sie przestraszyłem, bo nie przypominam sobie, że zawierałem z Nimi umowę. Miałem zapłacić karę chociaż nie wiedziałem za co!! Dzięki Waszym komentarzom zrozumiałem, że to oszuści, którzy wyłudzają pieniądze!! Poraddźcie czy faktycznie mam sie niczego nie bać??

Jola

17-04-2012 13:06

Witam Własnie też dostałam taki pozew :/ Nie mam pojęcia co mam teraz z tym zrobić!!

Zuza

17-04-2012 09:57

Ja też dostałam właśnie maila wezwanie do zapłaty. Na jaki adres trzeba wysłać to pismo, które podała MIRUS ? Czy od kogoś z Was się już odczepili ?

Aleksandra

13-04-2012 20:17

ja tak samo dostałam dzis takie wezwanie !!!!

JUCIA

10-04-2012 18:31

Witam! Dzis tzn.10,04,2012, dostalam od firmy ELLER SERVICE SC wezwanie do zaplaty na 94,80 oraz straszenie dodatkowymi kosztami egzekucyjnymi.Bardzo sie przestraszylam bo nie wiem nawet co to jest ten pobieraczek.pl a z pisma wynika ze niby zawarlam z nimi umowe 18.12,2010.Poradzcie co mam robic.Zaplacic czy nie,prosze odpiszcie!

Rogal

20-09-2012 16:57

Ja mam też taki sam problem i nie wiem co mam z tym zrobić.Możecie mi też pomóc w tej sprawie? Proszę

rob

10-04-2012 22:10

ja tez dostalem kwote do zaplaty na 94,60 problem w tym ze blad w nnazwisku jest i zla ulica nie ma takiej osoby to jakies wyludzace chyba sa

John

16-04-2012 16:10

Witam. Ja też dostałem wezwanie. 2 lata temu raz z tego skorzystałem. Czy chociaż jak zapłace to sie odczepią????????????

nick...

28-05-2012 17:39

Ja zaplacilam i przyszlo mi drugie wezwanie tym razem listowne do domu ze z poprzedniego roku mam zaplacic bo zawarlam umowe.

procreate

03-04-2012 14:15

Masz stronę WWW? UWAŻAJ!!! - Pobeiraczek przy nich to mqły pikuś: Mozesz stracić ponad 10,000 PLN na darmowym pozycjonowaniu firmy Procreate z Poznania: http://procreate.wyludzenia.info

Rafal

02-04-2012 10:13

potwierdzam,ze to oszuści dostałem własnie wezwanie do zapłaty ale nie płacę. Dołaczam się do wszystkich . To jedno wielkie oszustwo.

Rafal

02-04-2012 10:13

potwierdzam,ze to oszuści dostałem własnie wezwanie do zapłaty ale nie płacę. Dołaczam się do wszystkich . To jedno wielkie oszustwo.

MIRUS

20-03-2012 11:33

KOCHANI NIE BÓJCIE SIĘ ,BYŁAM U PRAWNIKA TO SĄ OSZUSCI NIGDZIE NIE ZAREJESTROWANI ,WYSLIJCIE IM TAKI TEKST WPISUJĄC SWOJE ,RZEKOME UMOWY TEZ JESTEM W GRUPIE OSÓB POSZKODOWANYCH NIGDY NIE PŁACIŁAM I NIE ZAPŁACE.........Umowa zawarta drogą elektroniczną w dniu 13.03.2012………. pomiędzy 1. Właścicielem skrzynki pocztowej XXXXXXXXXXXX zwanym dalej poszkodowanym, a 2. Eller Service S.C. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Chłopskiej 72 zwany dalej agresorem. § 1 Agresor zgadza się, że wszelka korespondencja kierowana do niego drogą elektroniczną jest korespondencją niechcianą przez poszkodowanego. § 2 Agresor zgadza się, że zawarte w korespondencji, o której mowa w § 1 treści wysyłane na skrzynkę mailową poszkodowanego są groźbami i próbą wyłudzenia od niego pieniędzy i od dnia otrzymania tej korespondencji zobowiązuje się do zaprzestania przesyłania jakichkolwiek informacji na skrzynkę pocztową poszkodowanego. § 3 Agresor zobowiązuje się, że w wypadku podjęcia przez niego dalszych działań, o których mowa w § 2, od dnia otrzymania maila wypłaci poszkodowanemu kwotę 100.000 PLN z tytułu strat moralnych i uszczerbku na zdrowiu wynikłego z powodu tych działań. § 4 Umowa wchodzi w życie z dniem przesłania przez agresora kolejnego maila na skrzynkę pocztową poszkodowanego, od momentu jej otrzymania. § 5 Strony zgadzają się, że umowa zawarta drogą elektroniczną niesie za sobą skutki prawne bez złożenia podpisu, a dokumenty przesłane tą drogą będą ważnym dowodem podczas ewentualnej sprawy sądowej......podpis...

Asia

26-03-2012 11:41

Kliknij, żeby dodać komentarz

nick...

02-02-2013 13:46

złodzieje i oszusci!!!!!

nick...

05-04-2012 10:11

Kliknij, żeby dodać komentarz

Asia

26-03-2012 11:41

Kliknij, żeby dodać komentarz

MIRUS

20-03-2012 11:33

KOCHANI NIE BÓJCIE SIĘ ,BYŁAM U PRAWNIKA TO SĄ OSZUSCI NIGDZIE NIE ZAREJESTROWANI ,WYSLIJCIE IM TAKI TEKST WPISUJĄC SWOJE ,RZEKOME UMOWY TEZ JESTEM W GRUPIE OSÓB POSZKODOWANYCH NIGDY NIE PŁACIŁAM I NIE ZAPŁACE.........Umowa zawarta drogą elektroniczną w dniu 13.03.2012………. pomiędzy 1. Właścicielem skrzynki pocztowej XXXXXXXXXXXX zwanym dalej poszkodowanym, a 2. Eller Service S.C. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Chłopskiej 72 zwany dalej agresorem. § 1 Agresor zgadza się, że wszelka korespondencja kierowana do niego drogą elektroniczną jest korespondencją niechcianą przez poszkodowanego. § 2 Agresor zgadza się, że zawarte w korespondencji, o której mowa w § 1 treści wysyłane na skrzynkę mailową poszkodowanego są groźbami i próbą wyłudzenia od niego pieniędzy i od dnia otrzymania tej korespondencji zobowiązuje się do zaprzestania przesyłania jakichkolwiek informacji na skrzynkę pocztową poszkodowanego. § 3 Agresor zobowiązuje się, że w wypadku podjęcia przez niego dalszych działań, o których mowa w § 2, od dnia otrzymania maila wypłaci poszkodowanemu kwotę 100.000 PLN z tytułu strat moralnych i uszczerbku na zdrowiu wynikłego z powodu tych działań. § 4 Umowa wchodzi w życie z dniem przesłania przez agresora kolejnego maila na skrzynkę pocztową poszkodowanego, od momentu jej otrzymania. § 5 Strony zgadzają się, że umowa zawarta drogą elektroniczną niesie za sobą skutki prawne bez złożenia podpisu, a dokumenty przesłane tą drogą będą ważnym dowodem podczas ewentualnej sprawy sądowej......podpis...

mariusz

12-03-2012 21:26

ja też dostałem od nich list z wezwaniem do zapłacenia i straszą mnie sądem. Na początku się troche bałem ale po przeczytaniu waszych komętarzy wiem że nie będe im nic płacił tylko skieruje sprawe do prokuratury. nie poddawajcie się i nie płacicie oszustą

nick...

20-03-2012 08:25

ja też zostałem oszukany straszą mnie sądem czy napewno mam nie płacić ? jak co to napiszcie dołączam się do was sebastian

nick...

20-03-2012 14:44

Witam ! Ja zostałem również oszukany,wysłałem list do firmy ELLER SERVICE S.C.za potwierdzeniem odbioru i dzisiaj list powrócił z adnotacją adresat zmienił siedzibę. Co robić . kubek

oszukana

23-03-2012 19:48

Właśnie, ja też wysłałam list z odstąpieniem od umowy do Gdańska a tu dowiaduję się że siedziba jest w Sopocie. Nie wiem co mam teraz zrobić. Czy wysyłać list jeszcze raz do Sopotu? Czy dać sobie spokój?

valdiesz

16-03-2012 18:02

nie dawno przyszedł do mnie list, tylko bezpośredni do domu, że zalegam jakieś pieniądze. itp. nie wiedziałem o co chodzi, bo przecież wszystkie abonamenty jakie mam. spłacam regularnie, dopiero kiedy wpisałem w wyszukiwarce ''eller service'' po przeczytaniu wszystkich wpisów itd. przypomniałem sobie że jakoś 1,5 roku temu Ja też zalogowałem się do tego pobieraczka, a pogróżek mail-owych nie czytałem bo akurat zmieniałem sobie adres poczty, Oczywiście nie zapłacę im, Tylko jedno mnie trapi w wielu forach, było coś takiego jak ODSTĄPIENIE OD UMOWY BĄDŹ ZERWANIE. I mam pytanie JAK MAM ZERWAĆ LUB ODSTĄPIĆ OD UMOWY SKORO ŻADNEJ UMOWY NIE PODPISAŁEM!!!

Ammarath

27-03-2012 12:40

ejj, ja dokładnie do samo. wysłałam list z odstąpieniem od umowy polecony z potwierdzeniem odbioru i po 2 tygodniach przyszedł mi zwrot, że adres zmienił adres.. na Sopot mówisz? ale to wysyłas czy jak ? i macie ich dokładny adres aktualny ?

pupa

09-03-2012 11:39

Zostałam oszukana przez pobieraczka. Na tej samej zasadzie co wszyscy!!! Ładne zachęcanie do darmowego ściągania. potem ... zastraszanie kosmicznymi kwotami do zapłaty! Gdy ich poprosiłam o fakture, zignorowali to!Pomocy!!! Proszę o wzór pisma rezygnującego z usług kanciarskiego pobieraczka. Błagam. youwin2011@wp.pl Pozdrawiam

Mario

09-03-2012 14:15

Witam ponownie, poniżej najświższa informacja ze strony www.uokik.gov.pl wg której sąd potwierdził celowe prowadzanie w błąd konsumentów i podtzrymał wysokość wcześniej nałożonej kary finansowej - 239 140 zł. Olejcie ciepłym m... bo nic Wam nie zrobią!!! Pozdro Mario "Pobieraczek.pl wprowadzał konsumentów w błąd" Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów uznał, że właściciele portalu pobieraczek.pl wprowadzali konsumentów w błąd. Z powodu licznych skarg konsumentów, w październiku 2009 r. zostało wszczęte postępowanie przeciwko właścicielom serwisu pobieraczek.pl – spółce Eller Sernice. Portal umożliwiał pobieranie różnych plików, zachęcając potencjalnych klientów hasłami: „10 dni pobierania za darmo”, „Tak, chcę testować przez 10 dni”. W wyniku postępowania ustalono jednak, iż dzień rejestracji na portalu był jednocześnie pierwszym dniem obowiązywania odpłatnej umowy, którą zawierano nawet na okres roku. Prezes UOKiK w decyzji z 31 marca 2010 r. (RWR 61-23/09/ZK) stwierdziła naruszenie zbiorowych interesów konsumentów przez właścicieli portalu i nałożyła na nich karę w wysokości 239 140 zł. Właścicielom portalu nakazano również zmianę zakwestionowanego sposobu informowania o usługach oraz publikowanie przez 6 miesięcy na witrynie portalu treści decyzji. Dnia 27 lutego 2012 r. sąd potwierdził decyzję Prezesa UOKiK, uznając działanie właścicieli portalu za umyślne. Podtrzymał tym samym wysokość kary finansowej nałożonej przez Urząd. Niestety, wyrok SOKiK nie rozwiązuje problemów konsumentów poszkodowanych przez portal. Każdy poszkodowany może indywidualnie dochodzić swoich praw. W przypadku problemów z odstąpieniem od umowy zawartej na odległość, UOKiK informuje, że pomocy szukać należy u miejskich lub powiatowych rzeczników konsumentów. Opracowanie: Justyna Gryczka, RPE WKP Źródło: www.uokik.gov.pl Data publikacji: 9 marca 2012 r.

iwona.wall@

08-03-2012 14:58

Zostałam oszukana przez pobieraczka. Na tej samej zasadzie co wszyscy!!! Ładne zachęcanie do darmowego ściągania. potem ... zastraszanie kosmicznymi kwotami do zapłaty! Gdy ich poprosiłam o fzakture, zignorowali to!Pomocy!!! Proszę o wzór pisma rezygnującego z usług kanciarskiego pobieraczka. Błagam. iwona.wall@interia.eu Pozdrawiam internautka Iwona

totek1973

24-04-2012 20:48

ja im takie pismo wysłałem ale firma zmieniła adres i pismo wróciło z powrotem

TTT

07-03-2012 17:51

Witam dostałem 1 Marca 2012 r. List od Pobieraczka PrzedSądowe Wezwanie do Zapłaty Zapłacić mam niby 94.80 PLN,Czytając dalej przeczytałem następną kwotę 282.97 zł takie pieniądze miałbym zapłacić jak by przenieśli to do sądy... Proszę o Pomoc!!

nick...

05-04-2012 18:51

Kliknij, żeby dodać komentarz

bandiera

06-03-2012 18:09

WITAM!! Orientowałam się bardzo dużo w sprawach tego pobieraczka. Jeżeli oni nie wysłali nam LISTOWNIE pisma potwierdzającego umowę mamy prawo do odstąpienie od niej w ciągu 3 MIESIĘCY. Tutaj treść listu: Powołując się na art. 10 ust. 2 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, niniejszym odstępuję od umowy o świadczenie usług Usenet, zawartej z Eller Service S. C., dnia xx xx 2012 r. z komputera o adresie IP........... (zawarty w listach od pobieraczka) Pragnę przypomnieć, iż w związku z brakiem pisemnego potwierdzenia informacji, o których mowa w art. 9 ust.1 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, termin, w którym przysługuje mi prawo do odstąpienia od umowy wynosi trzy miesiące i liczy się od dnia zawarcia umowy. Odstępując od umowy, zwracam się z wnioskiem o zaprzestanie przetwarzania moich danych osobowych oraz całkowite usunięcie danych ze zbioru danych firmy Eller Service S.C. (podstawa prawna: art. 32 ust. 1 pkt. 6 w związku z art. 35 pkt. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych). a tutaj ich adres: Eller Service S.C. 81-854 Sopot Al. Niepodległości 658/3 wysyłacie listem poleconym i macie wszystko gdzieś. Nawet jeżeli odpiszą, że w ciągu 10 dni trzeba było odstąpić to nie odpisujemy już, zostawiamy tylko potwierdzenie odbioru i kopię listu. A jeżeli nie chcemy, to nie robimy nic, bo ta firma to jedno wielkie oszustwo i już. Pozdrawiam serdecznie, bandiera.

poszkodowana

29-05-2012 19:33

tylko że ja mam problem bo oni mi napisali że ja zawarłam z nimi umowę w 2011 r. więc nie moge napisac tego co Ty bo Ty napisałaś ze odstępuje od umowy w ciągu 3 miesięcy;/ i co ja ma zrobić do jutra muszę zapłacić? POMÓŻCIE!!!

aneska

03-04-2012 22:07

Dlaczego nie mozna do nich wysyłac maili?

ulllaaaa

25-03-2012 12:23

ja właśnie też dostałam takie zawiadomienie, bez żadnych pieczątek na kopercie, podpisy w kopii i nieczytelne albo bez podpisów...podobno "umowę" zawarłam w dniu 28.12.2010, więc zdecydowanie okres 3 miesiecy minął na odstąpienie, czy ktoś może mi podpowiedzieć co w tej kwestii mogę działać? czy mimo wszystko napisać do nich to odstąpienie, na wszelki wypadek? Bo na pewno płacić nie będę, bo pisałam do nich meila w niedługim czasie po tej rejestracji, żeby usunęli mi konto, bo nie udawało mi się z niczego skorzystać i nawet odpisali, że zostało usunięte...a teraz każą płacic jakieś kary i straszą sądami...proszę o pomoc...dzieki

justi

13-03-2012 16:02

Dziękuję Ci bardzo bandiera. Padłam tak samo, banda oszustów. Jutro wysyłam list. Dzwoniłam w tej sprawie do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Delegatura w Gdańsku. Pani prawnik potwierdziła, że od umów zawartych w tym roku można odstąpić drogą pisemną. Taki wzór umowy podaje właśnie bandiera. Pozdrawiam serdecznie, JM.

Karolcia :)

07-03-2012 01:30

ja tez dostalam pismo... jakos nic sobie z tego nie robie ;) pol dnia przesiedzialam w necie i sie naczytalam.... ale skoro jest wyrok jeden to moze byc i drugi, jestem zawzieta i chetnie pociagam sie po sadach z nimi :) indywidualnie jak tego chca :) :))

bandiera

06-03-2012 18:10

AHA! I w żadnym wypadku nie piszemy do nich maila!!

ADAM

09-04-2012 12:51

DLACZEGO NIE PISZEMY MAILI CO SIĘ MOŻE STAC

nick...

13-03-2012 15:56

Kliknij, żeby dodać komentarz

blondyna369

05-03-2012 17:38

Witam. Dostałam dziś pismo w sprawie wezwania do zapłaty Pobieraczek. pl. Czy są może już jakieś konkretne informacje w tej sprawie bo nie wiem czy płacić, czy nie płacić? Jeżeli ktoś ma jakieś informacje w tej sprawie proszę o odpowiedź.

Osmowaz

28-02-2012 20:02

Hahhahahah 2 lata temu się zarejestrowałem i do dziś mogli mi skoczyć tyłem na przód hahahhhaa Nie bójta się ludzie. Nawet jeśli dojdzie do rozprawy to orzeczenie UOKIK daje podstawę do umorzenia więc nie płaććie i nie telepcie portkami cykory bo nic wam zrobić nie mogą hahhahaa

guzik

06-03-2012 16:59

dobra,mi właśnie przyszło po ponad 1,5roku pismo od windykatora,nie wiem co mam zrobić

justa

01-03-2012 19:28

niedawno odbyla sie rozprawa przeciwko "pobieraczkowi" na stronie pobieramy-zbiorowo mozna obejrzec filmik z wyrokiem sądu. zachęcam do posluchania co sędzia mial do powiedzenia.dziś bezszczelnie dostalam list ze mam 3 dni do zaplaty!!

nick...

28-02-2012 22:52

witam co mam zrobic dostaje pisma z pogrozkami zaplaty 94,80 placic czy nie?nie chce wloczyc sie po sadach pmzcie

Amos

29-02-2012 19:55

Istnieje luka w prawie dzięki której do 250 zł sądy nie zajmują się sprawą dlatego nie płacić zwłaszcza że każde postępowanie sądowe dotyczące ściągnięcia należności zostanie umorzone z powodu działania na szkodę klienta przez firmę Eller Service. Ignorować głupie listy - to wyraz bezsilności z ich strony i tyle. Nawet ja sprawę przejmie firma windykacyjna - mogą tyle samo co Eller Service. Jeśli jednak ktoś z was poprosi o rozłożenie na raty czy też złoży deklarację zapłaty jest skończony albowiem uznaje swoje zobowiązania!!!!!!! Złodziejom i oszustom mówimy NIE! Niech się pogimnastykują żeby zarobić tą stówę a nie straszą tylko. Do mnie przysyłają od dwóch lat śmieszne wezwania i co ? I NIC! CZekam na rozprawę która nigdy się nie odbędzie

guzik

06-03-2012 17:10

mi właśnie przyszło wezwanie przedsądowe i jakieś papiery z biura windykacji prawnej,już nie wiem,czy zapłacić i mieć święty spokój,czy dalej mieć ich gdzieś.co robić?

nick...

06-03-2012 17:07

ja właśnie dostałem po 1,5 roku wezwanie od windykatora z informacją o tym,że jest to już ostatnie wezwanie przedsądowe.miałeś coś takiego? nie wiem już co robić?!

Justyna

28-02-2012 17:55

Witam . Więc tak tak samo jak do Was dziś przyszedł mi list a mianowicie z pobieraczka że również mam zapłacić 94.80zł za korzystanie z tej strony . Tylko ja wgl nie pamiętam abym się na takiej stronie zarejestrowała .. i mam problem gdyż sama nie wiem czy mam to płacić w sensie moi rodzice bo mam tylko 15 lat .. Czy po prostu to olać? Na początku jak do dostałam przestraszyłam sięi nie wiedziałam co robić.. później zobaczyłam , że już klika osób tak ma i użyło mi . Więc proszę Was o pomoc w tej sprawie ..

Krzychu

28-02-2012 13:38

dajcie mi adres mail dopobieraczek

Krzychu

28-02-2012 13:38

dajcie mi adres mail dopobieraczek

janko

28-02-2012 12:25

a ten cały UKOiK to też palanty. Czepiają się uczciwych przedsiębiorców. Za prawdziwych przekrętasów jak np. Provident się nie wezmą.

Janko

28-02-2012 12:25

co wy się czepiacie tego pobieraczka. Trzeba było najpierw podpisać umowę, a nie za darmo, dziady wszystko byście chcieli. W regulaminie było jasno napisane, a jak się regulaminu nie przestrzega to trzeba płacić dziady, albo wziąć się do roboty, a nie całymi dniami siedzieć przed tv i kompem i oglądać te pierdoły co wam wodę z mózgu robią i na takie rośliny wyrastacie.

Oszukany007

19-05-2012 12:17

Janko widzę,że ten moherowy berecik Ci zaszkodził.Od dziadów to wyzywaj sobie swoich kolegów a na Provident nadajesz bo palancie kredyt wziąłeś i umoczyłeś BURAKU jeden:)

nick...

06-03-2012 17:16

ty chyba u nich pracujesz,(tu normalnie powinno paść wyzwisko,ale się powstrzymam) jeśli nie znasz tematu to się nie wypowiadaj,bo regulamin był bardzo zawiły,naszpikowany terminami z kodeksu,więc i tak przeczytanie go i tak niewiele by dało!

jerry

27-02-2012 18:42

to banda cwaniaków, którzy nic nie mogą zrobić - olejcie ich ja tak zrobiłem i mam spokój

Aleksandra

27-02-2012 13:23

Witam serdecznie! Dziś dotkął mnie zaszczyt dostania ciekawego listu. Własnie z groźbą itd. Mam zapłacic w ciagu 7 dniu 94.80 zł. Dzownie do Tej firmy i nikt nie odbiera, nie wiem co mam robic. Tymbardziej, że niby logowałam się na jakąś stronę w dniu w którym byłam w pracy akurat... Co za banda złodzieji...

apo

27-02-2012 14:17

ja tak samo jak ty Aleksandro

Kasiaaaaaa

05-03-2012 12:10

wiecie mi wczoraj przyszedl tez ten durny list i tez nie wiem co robic ze podobno w 2010 roku to bylo nawet nie wiem o co chodzi i sama sie zastanawiam czy mam placic czy nie

Aleksandra

27-02-2012 16:17

I co zz tym fantem robimy???

ajfel

13-02-2012 09:46

czy ktos moze podać mi adres na który wysłac listem poleconym odstąpienie od umowy?

nick...

20-02-2012 14:36

Ja również dostałam takiego emaila i nie mam z nimi kontaktu i wcale nic nie sciagałam itd. Rezygnację wysłałam emailem na bok@pobieraczek . Pozdrawiam

henio

13-02-2012 09:11

11.02.2012 dostalem wezwanie do zaplaty 94.80 co nawet nie wiem za co i odrazu jakies straszenie sadem co na poczatku nie wiedzialem o co chodzi . a wiec nie ma sie czym martwic i trzeba to olac nic nie bede placil bo nawet nic nie sciagalem. nie wiem jak wy ale to jest jakas paranoja zeby z ludi idjotow robic i chodzic do kasy i placic.

ajfel

13-02-2012 09:45

czy ktoś może mi podać adres na jaki najlepiej wysłać wypowiedzenie umowy dla nich? wysłąc im wypowiedenie umowy na maila czy listem poleconym?

Ola

27-02-2012 13:14

Siemka! Dzis dostałam dziwne pismo...okazuje się, że mam płacić jakieś 94.80 zł , jakaś windykacja, krajowy rejestr dłużników... ten sam problem co Was dotknął... kur... co to za dziadostwo?! Jeśli nie zapłacę straszą sądem... wysoką karą...

//24//

28-02-2012 11:02

witam ja tez wczoraj dostałam od nich list strasza windykacja, komornikiem a co najlepsze umowe niby podpisalam 18 lipca 2002 roku z czego ja internet mam od 3 lat także w moich danych jest błąd bo adres sie nie zgadza. nie mam zamiaru tego placic to sa oszusci i naciagacze! do roboty uczciwej niech sie wezma a nie ludzi sadem strasza!

BerGoL

09-02-2012 23:03

Eller Service S.C liczy najwyraźniej na wpłaty od wystraszonych internautów. NIE PĘKAJCIE! Olejcie oszustów.

Afrodyta

08-02-2012 00:30

Witam, również dziś dostałam list od Pobieraczka, że powinnam zapłacić 94.80, wzywają mnie po raz ostatni i ze w ciągi 7 dni muszę uregulować bo jak nie to trzeba im zapłacić ponad 200 zł kary i zostane wpisana do rejestru dłużników itd. Podobno że zalogowałam się o 06:45 2010-10-29 (albo śpie albo na uczelnie się szykowałam) i po ponad roku (dziś) dostałam takie pismo ale nie zamirzam się tym przejmować, w ogóle nie byłam na takiej stronie więc jestem dość zaskoczona. Przyłączę się oczywiście do pozwu ale widze że jest czas do połowy marca wiec myśle że do tego czasu będzie nas więcej :).

Ann

09-02-2012 01:50

LUDZIE USPOKÓJCIE SIĘ... PRZECIEŻ ONI NIE DADZĄ WAS DO SĄDU BO Z GÓRY PRZEGRAJĄ (MAJĄ JUŻ WYROK SĄDOWY NA KARĘ KILKUSET TYS ZŁ). PO DRUGIE... NAWET JEŚLI STRASZĄ WAS ŻE MAJA IP KOMPUTERA... PORÓWNAJCIE SOBIE Z WASZYM... IP JEST WKLEJONE I PEWNIE KAŻDY DOSTAJE TO SAMO CZYLI : 212.122.207.115. WIĘC SPOKOJNIE xD

ruda

15-02-2012 21:02

a co jesli w kolejnym mailu z pogrozkami podali nawet moj adres, prawdziwy adres...?? ja nawet nie wiem jakie dane podawalam w rejestracji bo weszlam na ich stronke niechcacy. proowalam zalogowac sie na "twoja nuta" a wyskoczylo mi to. bylam kilka lat za garnica i nawte nie slyszalam ze od dawna sa z nimi problemy. nie mam zamiaru placic. najwyzej bede miala sprawe....uwazam ze jest do wygrania. tylko nurtuje mnie to skad oni maja moj adres....

...

01-02-2012 12:54

Odstąpienie od umowy Powołując się na art. 10 ust. 2 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, niniejszym odstępuję od umowy o świadczenie usług Usenet, zawartej z Eller Service S. C., dnia xxxxxx r. z komputera o adresie IP xxxxxxxxxx. Pragnę przypomnieć, iż w związku z brakiem pisemnego potwierdzenia informacji, o których mowa w art. 9 ust.1 w zw. z art. 9 ust. 3 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, termin, w którym przysługuje mi prawo do odstąpienia od umowy wynosi trzy miesiące i liczy się od dnia zawarcia umowy. Odstępując od umowy, zwracam się z wnioskiem o zaprzestanie przetwarzania moich danych osobowych oraz całkowite usunięcie danych ze zbioru danych firmy Eller Service S.C. (podstawa prawna: art. 32 ust. 1 pkt 6 w związku z art. 35 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych). z poważaniem xxxxxxx

box

07-02-2012 16:36

co jeśli umowa byla zawarta dalej niż 3 miesiace temu? Ja juz list dostalem ze jak nie zaplace 95zl to za tydzien bedzie do zaplaty prawie 700zl

...

01-02-2012 12:56

wystarczy wysłać im takiego e-mail'a i prawnie pozbywacie się problemu.

Marcin

06-03-2012 17:28

witam,ja dostałem po dwóch latach takie pismo od nich i od biura windykacji,wcześniej,gdzieś po miesiącu wysłałem im rezygnację ściągniętą z jakiegoś forum na temat pobieraczka,mimo to właśnie dziś przyszło mi pismo i kolejne wezwanie do zapłaty. płacić,czy nie płacić? trochę boję się kosztów sądowych

ada

26-01-2012 12:39

dziś otrzymałam od pobieraczka następującą treść mejla Dnia 08.01.2012 z komputera o adresie IP zamówił Pan na stronie Pobieraczek.pl naszą usługę i do dnia dzisiejszego jeszcze nie została ona należycie opłacona. Z uwagi na to, że poprzez rejestrację na stronie zawarł Pan z nami umowę o świadczenie usług Usenet na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204), doręczamy Panu niniejsze wezwanie do zapłaty. Jednocześnie informujemy, iż dalszy brak uiszczenia należnej kwoty może spowodować poważne konsekwencje prawne. Następstwem wszczęcia przez nas przeciwko Panu stosownych czynności prawnych mających na celu wyegzekwowanie należności wraz z odsetkami w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego za każdy dzień opóźnienia - będą dodatkowe koszty postępowania windykacyjnego, sądowego a następnie komorniczego. W stosunku do osób uchylających się od terminowej zapłaty możliwe są następujące kroki prawne: - przekazanie sprawy profesjonalnej firmie windykacyjnej, - przekazanie sprawy profesjonalnej kancelarii prawnej, - postępowanie sądowe, - komornicza egzekucja należności, - Wpis do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, który wiązać się może m.in. z odmową udzielenia kredytu lub leasingu a nawet całkowitą utratą wiarygodności w kontaktach handlowych. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, iż świadczenie Usług Usenet w ramach Bezpłatnego Testowania powoduje obciążenie zasobów wykorzystywanych, w szczególności infrastruktury dostawcy sieci Usenet. Nieuzasadnione obciążenie Zasobów Angażowanych, w szczególności poprzez niewykonanie lub nienależyte wykonanie zobowiązania stanowi szkodę wyrządzoną Usługodawcy i podlega karze umownej w wysokości stanowiącej wyrażoną w złotych polskich, równowartość 100 dolarów amerykańskich, wraz z odsetkami w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego. W związku z tym wzywamy Pana do dobrowolnej zapłaty należnej kwoty w wysokości 94,80 PLN w ciągu 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności: 1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZH4ZQNER4R48HRUHYK9EZ Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl. 2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane: Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C. Numer rachunku: 19 1750 1325 0000 0000 1305 6811 Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - kamil3284@op.pl Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem http://www.pobieraczek.pl/przelew.php?eml=gpNyijX0I5A%2BALDa637t W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem bok@pobieraczek.pl Z poważaniem, Zespół Pobieraczek. Proszę mi powiedzieć co to ma być i co to za usługi ponieważ nie korzystałam z tego ani nikt z domowników ponieważ to ja zajmuje się głównie dostępem do komputera męża to nie interesuje a syna mam niepełnosprawnego autystycznego i co z tym zrobić bo ja nie mam pieniędzy żeby rozdawać jakimś oszustą po prostu ja mam na leczenie dziecka a jeżeli mam zapłacić to za coś z czego korzystam a nie jakiś pobieraczek mi tu mejla nasmarował z taką groźbą czy trzeba to zgłosić na policję czy ja .Proszę pomóżcie

Dziwny77

27-01-2012 23:29

Ada nie przejmuj się ja nie dostaje e maili od nikogo i milo mi się z nimi koresponduje oto treść e mailu Joanna Nowak bok@pobieraczek.pl 22:34 (47 min temu) do mnie Szanowny Panie, Serdecznie dziękujemy za przysłaną nam wiadomość. Z uwagi na fakt, że poprzez rejestrację na stronie (oświadczenie woli) oraz nasze przyjęcie (aktywacja konta) została zawarta z nami umowa na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną Dz. U. Nr 144 poz. 1204, obie strony są zobowiązane do wywiązania się z postanowień zawartych w umowie: §4 Warunki zawierania i rozwiązywania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną, ust. 1: ,,Zawieranie umowy na świadczenie Usługi Usenet realizowane jest na stronie pobieraczek.pl i realizowane jest poprzez rejestracje danych potencjalnego Usługobiorcy oraz faktyczne zlecenie realizacji Usługi Usenet w udostępnionym na wskazanej stronie formularzu rejestracyjnym." Zgodnie z zaakceptowanymi przez obie strony warunkami umowy prawo do ustawowego wypowiedzenia przysługiwało przez cały 10-cio dniowy okres próbny, lecz nie zostało ono wykorzystane. §4 Warunki zawierania i rozwiązywania umowy o świadczenie usługi drogą elektroniczną, ust. 6: ,,Usługobiorcy, który zawarł umowę o świadczenie usług wskazanych w Regulaminie, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy o świadczenie Usług Usenet w terminie 10 dni od dnia zawarcia przedmiotowej umowy. Wskazane w zd. 1 odstąpienie dla skuteczności winno zostać zrealizowane poprzez przesłanie pisemnego oświadczenia lub poprzez przesłanie stosownego oświadczenia woli w formie wiadomości poczty elektronicznej przesłanej na adres bok@pobieraczek.pl." Z uwagi na brak terminowego wypowiedzenia umowy oraz brak wyboru pakietu został przygotowany na rzecz klienta kontyngent transferowy na najtańszy dostępny pakiet o miesięcznej pojemności 5.0 GB . § 3. Warunki świadczenia usługi drogą elektroniczną, ust. 2 : ,,Korzystanie z Usługi Usenet wymaga rejestracji Usługobiorcy w systemie Spółki, polegającej w szczególności na podaniu imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, płci, daty urodzenia, adresu poczty elektronicznej oraz wyboru zamawianej Usługi Usenet w jednym z dostępnych pakietów cenowych, z zastrzeżeniem domyślnego wyboru pakietu Pobieraczek5." Zaległą kwotę w wysokości 94,80 PLN należy zapłacić w wyznaczonym terminie od dnia otrzymania wezwania do zapłaty. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności: 1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZH4ZQNER4R48HRUHYK9EZ Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl. 2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane: Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C. Numer rachunku: 19 1750 1325 0000 0000 1305 6811 Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - Jeżeli wpłata będzie dokonywana przez Pocztę Polską to prosimy pamiętać o podaniu adresu naszej firmy: Eller Service S.C. 81-854 Sopot ul. Niepodległości 658/3 W razie pytań prosimy o odpowiedź drogą e-mail lub kontakt telefoniczny z numerem 58 553 12 32. Z pozdrowieniami, Zespół Pobieraczek.pl Są to naciągacze bo jeżeli dają jakieś programy i trzeba za nie płacić to gdzie certyfikat że owe oprogramowanie jest legalne? podejrzewam że nawet jak bym pobrał GG to tez by mi kazali płacić. Ostatnio straszyli mnie prawnikiem ze sprawę ma przejąc mieli pecha bo owy prawnik naprawdę istnieje ale znam go bo jest sąsiadem mojego szwagra i on o niczym nie wie. Są to naciągacze, coraz częściej zastanawiam się czy nie zgłosić to na policje. Wydaje mi się że teraz długo nie pociągną bo ich A.C.T.A. zwinie :P Jeśli masz jakies problemy z nimi to tu masz namiary na mnie dziwny1977@gmail.com

Poszkodowana

20-02-2012 14:13

Witam, czyli ogólnie nie przejmować się tym co piszą??? J a zadzwoniłam dzisiaj do UOKiK i miałam wrażenie, że jest ok jesli podałam przy zerejestrowaniu fałszywe dane. Ja podałam fałszywe, ale na maila z pobieraczka odpowiedziałam, że weszłam na stronę, ale oferta mnie nie zainteresowała i rezygnuję. Oczywiście było to po 10 dniach... Dzisiaj dostałam wezwanie do zapłaty i same groźby...Nie wiem co z tym zrobić. Wypowiedziałam im dzisiaj oficjalnie "umowę". której nie zawarłam podpierając sie wzorem, który jest podany na wszystkich forach internetowych. Czy to wystarczy???

zastanowiona

18-01-2013 16:05

też się zastanawiam czy pójść na policję trzeba z tym skończyć! dostałam list o moim emailu i o adreesie domu prawidłowym ale złe IP komputera czy mam się bać ?

Alfa1

26-01-2012 14:49

Na tej stronie masz wyjście PRAWNE. Wyjście NAJPROSTSZE: OLEJ TO. Chyba, że lubisz jałową korespondencję mailową, no to wtedy polecam wyjście nr 1 :)

Alfa1

26-01-2012 14:39

http://www.prawont.pl/2010/11/pobieraczek_29.html

joraf

25-01-2012 12:23

Czemu dotąd nei zainteresowali się nimi żadni HAKERZY, przecież dla NICH to super zabawa. WALCZYCIE z Microsoft-em - zawalczcie też o uczciwość.

alfa1

25-01-2012 23:48

Też się zastanawiałam, ale podobno są dobrze zabezpieczeni (na jakimś forum wyczytałam, że sponsorują "hakerów" (piszę w cudzysłowie, bo dla mnie prawdziwy Haker nie jest pospolitym złodziejem, prawdziwi Hakerzy to elita informatyków), pobieraczek znaczy niby ich sponsoruje, i czytałam jak ci "hakerzy" jawnie kogoś straszyli "shitstormem", nazywając siebie "władcami internetu", jeśli się od nich nie odczepi) i niby to był wpis pracownika pobieraczka. Trochę to pachnie teorią spiskową, bo czy prawdziwy Haker "reklamowałby się" w tak idiotyczny sposób na ogólnodostępnym forum? Jakby nie było, podobno zwykłe programy do DDOS czy jak to się tam zwie, w ogóle "nie widzą" takiej strony jak pobieraczek.pl, więc ten sposób odpada, ale może ktoś lubi wyzwania... :)))

Mario

25-01-2012 23:02

Witam, podobnie jak wszyscy otrzymałem e-mail i wezwanie do zapłaty ale po zapoznaniu się z Decyzją UOKiK, która jest zamieszczona na samym dole strony "pobieraczek" mam wywalone i Wy też powinniście mieć na całą tą ściemę!!! Mogą Nam skoczyć na kant kuta... Pozdro Mario

Mario

09-03-2012 14:12

Witam ponownie, poniżej najświższa informacja ze strony www.uokik.gov.pl wg której sąd potwierdził celowe prowadzanie w błąd konsumentów i podtzrymał wysokość wcześniej nałożonej kary finansowej - 239 140 zł. Olejcie ciepłym m... bo nic Wam nie zrobią!!! Pozdro Mario "Pobieraczek.pl wprowadzał konsumentów w błąd" Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów uznał, że właściciele portalu pobieraczek.pl wprowadzali konsumentów w błąd. Z powodu licznych skarg konsumentów, w październiku 2009 r. zostało wszczęte postępowanie przeciwko właścicielom serwisu pobieraczek.pl – spółce Eller Sernice. Portal umożliwiał pobieranie różnych plików, zachęcając potencjalnych klientów hasłami: „10 dni pobierania za darmo”, „Tak, chcę testować przez 10 dni”. W wyniku postępowania ustalono jednak, iż dzień rejestracji na portalu był jednocześnie pierwszym dniem obowiązywania odpłatnej umowy, którą zawierano nawet na okres roku. Prezes UOKiK w decyzji z 31 marca 2010 r. (RWR 61-23/09/ZK) stwierdziła naruszenie zbiorowych interesów konsumentów przez właścicieli portalu i nałożyła na nich karę w wysokości 239 140 zł. Właścicielom portalu nakazano również zmianę zakwestionowanego sposobu informowania o usługach oraz publikowanie przez 6 miesięcy na witrynie portalu treści decyzji. Dnia 27 lutego 2012 r. sąd potwierdził decyzję Prezesa UOKiK, uznając działanie właścicieli portalu za umyślne. Podtrzymał tym samym wysokość kary finansowej nałożonej przez Urząd. Niestety, wyrok SOKiK nie rozwiązuje problemów konsumentów poszkodowanych przez portal. Każdy poszkodowany może indywidualnie dochodzić swoich praw. W przypadku problemów z odstąpieniem od umowy zawartej na odległość, UOKiK informuje, że pomocy szukać należy u miejskich lub powiatowych rzeczników konsumentów. Opracowanie: Justyna Gryczka, RPE WKP Źródło: www.uokik.gov.pl Data publikacji: 9 marca 2012 r.

Mama 11-latka

24-01-2012 12:05

W styczniu też dostałam takie zawiadomienie. Zaczęłam dzwonić do znjomych prawników, a nawet do Federacji Konsumentów gdzie wszyscy poradzili mi abym zostawiła tę sprawę w spokoju bo mój syn w chwili rejestracji był niepełnoletni. Tak zrobię i poczekam. Ale to co czytam o tej firmie - o tej Pani Iwonie i Panu Rafale to jakiś koszmar! Jak im nie wstyd tak nabierać ludzi! Na cudzym nieszczęściu nikt daleko nie zajdzie. W końcu i na nich przyjdzie koniec. Ciekawa jestem czy mają własne dzieci?

Sonia2012

24-01-2012 15:11

Do wszystkich poszkodowanych: na stronie petycje.pl znajduje się wniosek skierowany do Prokuratury Generalnej z prośbą o przyjrzenie się działalności firmy zarządzającej stroną pobieraczek.pl W myśl staropolskiej zasady "kupą, mości panowie", proponuję poparcie tej petycji. Boję się zamieścić konkretny link, ponieważ nie wiem, czy jest to dopuszczalne na tym Forum. Na stronie petycje.pl wystarczy w wyszukiwarce wpisać słowo "pobieraczek" i jako pierwszy wynik pojawi się owa petycja. Pozdrawiam.

ramzes210

23-01-2012 21:54

dzisiaj dostałem pismo o dokonaniu zapłaty w wysokości 94,80zł niby z ich pisma wynika ze rejestrowałem sie 27.09.2010r. po 16 miesiacach przyszła mi jakaś zapłata to jest bezsens. płacić im?? czy to tylko sciema jest

tomek

19-01-2012 18:35

http://abckonsumenta.pl/ poczytajce sobie

agnes to znalazł

19-01-2012 18:11

POBIERACZEK dociskanie strachliwych POBIERACZEK powoli osiąga korporacyjne standardy. A to dzięki tamu, że spanikowani ludzie płacili po 94 zł za samo wejście na ich stronę internetową i teraz mają kapitał na profesjonalizację działań. Pojawili się rzekomi prawnicy, a ostatnio nawet KONSENS S.A.(bardzo świeży twór, powiązany osobowo z przedstawicielami Pobieraczka). Czytelniku! Zanim przestraszysz się tej korespondencji i pobiegniesz zapłacić, usiądź i przeczytaj: 1) poniższe zawiadomienie można śmiało wyrzucić do kosza - nie jest to żaden dokument w rozumieniu prawa! Dlaczego? Bo nie ma podpisu !!! Więc zamiast czytać i denerwować się, warto zacząć od sprawdzenia, czy jest podpis - brak oznacza, że nie ma osoby, którą można pociągnąć do ewentualnej odpowiedzialności za treść jakby nie czytać próby wyłudzenia pieniędzy (sprawa nadaje się do zgłoszenia do prokuratury, o ile byłby podpis). Cwaniaki doskonale o tym wiedzą, że bez podpisu nie będzie przestępstwa i dlatego jakoś "zapomnieli" o nim.. Poza tym są wszystkie elementy działające na psychikę, mające wzbudzić strach: czerwona pieczątka "BIURA WINDYKACJI PRAWNEJ", ramka strasząca Krajowym Rejestrem Długów, tekst: "wierzytelności monitoruje Kancelaria KONSENS S.A.". A później inna sztuczka socjotechniczna, tzw. zasada kontrastu, czyli zestawienie rzekomego naszego długu (kara umowna z sufitu w kwocie 100 dolarów): potencjalna kwota do zapłaty 710 zł wobec 94 zł na początek... Jak to działa na wyobraźnię odbiorcy!!! Większość kombinuje wówczas: warto zapłacić te 94, żeby mieć święty spokój, nie chodzić po sądach i nie płacić na koniec prawie 8 x więcej! NIC BARDZIEJ MYLNEGO !!! Każdy normalny Sąd ukręci łeb takiej sprawie !!! Ale firma o tym doskonale wie, ale liczy na niewiedzę prawną i przede wszystkim strach adresatów tych "wezwań"...

nick...

06-03-2012 18:02

na moim wezwaniu jest podpis,ale nie własnoręczny,tylko drukowany/kserowany co z tym robić

nikos d

20-01-2012 13:01

zbiorowy pozew to olejna zciema zapytaj się prawnika,to kolejni oszuści,którzy wymyslili kolejną pułapkę

nikos d

20-01-2012 13:01

zbiorowy pozew to olejna zciema zapytaj się prawnika,to kolejni oszuści,którzy wymyslili kolejną pułapkę

pkorwin

18-01-2012 18:47

dostałem od nich pismo i co sie okazuje ze data nadania jest z pazdziernika 2011 a ja dopierdo dostałem i mam na to wiedług nich 10 dni haha do tego nie dostałem od tej firmy ani jednego mejla a nawet sie nie rejstrowałem

yyy

17-01-2012 11:04

yy

jaczak20

16-01-2012 11:57

kur....mam to samo dzisiaj mi przyszedl e-mail od tych mozgow zaplacic nie zaplace ale czy cos z tym robic???pisac do nich jak mowiliscie wyzej albo cos???

Kinga W.

16-01-2012 12:32

Czy można jeszcze dołączyć do tego pozwu. Przysłali mi pismo i straszą drogą sądową.

nick...

14-02-2012 07:37

Kliknij, żeby dodać komentarz

nick

10-01-2012 19:36

Ja nie podałem swoich danych a sam mail , dziś dostałem list od nich z groźba jeśli nie zapłace zostane wpisany do rejestru dłużników ,jako że jestem młody 18 lat nie chce sobie robic problemów na sam początek zapłaciłęm . Ale teraz zamierzam złożyć pozew przeciwko im ponieważ ani nie korzystałem z strony ani nie podpisywałem niczego a pozatym wtedy byłem jeszcza osoba niepołnoletnia ktora nie moze podpisywac według prawa umow .

slams007

30-01-2012 13:38

Witam czy odczepisi sie od Pana po tym jak Pan zapłacił

śmierć frajerom

02-01-2012 13:01

Jeśłi ktoś jest na tyle "mądry inaczej" że podaje swoje dane na podejrzanych stronach WWW, nie czytają regulaminów i jeszcze pomimo tysiąców wpisów na forach "nie płać to oszustwo" dalej płacą, to na 99,99% nie będą na tyle bystrzy by się zarejestrować na zbiorowym pozywaniu.

antypobieraczek

28-12-2011 18:21

nie płaćcie,nie odpisujcie,mogą wam naskoczyć.bez obaw

jaczak20

16-01-2012 11:32

pewny jestes ze ni moga bo ja ich tam mam w d*** ale po sadach nie chce mi sie wluczyc:(

moj syn tez dzis dostal takie wezwanie do zaplaty

27-12-2011 22:04

moj syn tez dostal takie wezwanie do zaplaty 94 80 zl ale to oszusci pierwszy raz slysze o takiej stonie i moj syn tez jakas lipa to jest i nie mam zamiaru placic to jacys chakezy

dodger

23-12-2011 13:47

Jak można dołączyć do zbiorowego pozwu?

LeWy

23-12-2011 13:31

Witam mam ten sam problem potrzebowalem cos na szybko sciagnac i szukalem stronki zarejestrowalem sie na pobieraczek.pl ale i tak nie znalazlem tego co szukalem 2dni temu wchodze na meila a tam dwie wiadomosci od nich pierwsza ze musze zaplacic bo minelo 10dni druga przyponienie i straszenie wiecie o co chodzi. Nie mam najmniejszego zamiaru placic za cos z czego nie korzystalem i nie bede korzystal. Co robic?

agnes

20-12-2011 15:09

http://abckonsumenta.pl/ Witam Was. Dziś moja siostra dostała takie pismo. Znalazłam tą stronę i załączam. Mam nadzieję że jakoś pomogłam. Wieczorem zadzwonię jeszcze do znajomego radcy prawnego. Jak dowiem się czegoś więcej to napiszę.

agnes

20-12-2011 15:09

http://abckonsumenta.pl/ Witam Was. Dziś moja siostra dostała takie pismo. Znalazłam tą stronę i załączam. Mam nadzieję że jakoś pomogłam. Wieczorem zadzwonię jeszcze do znajomego radcy prawnego. Jak dowiem się czegoś więcej to napiszę.

dick

17-12-2011 17:33

mi tez cos przysyła ten pob, ale wbijam lachę zróbcie to samo!

nick...

20-12-2011 11:38

Ja tez mam ten problem, tylko ze ja mam im zapłaciłąm i mam potwierdzenie zapłaty. czy ty tez dostałes te dane 2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane: Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C. Numer rachunku: 19 1750 1325 0000 0000 1305 6811 Tytuł przelewu: Pobieraczek5 5 x sprawdzilam nr konta i dane, teraz nie wiem czy nie wyslac im faksem potwierdzenie nadania, o ile nr jest poprawny.

nick...

20-12-2011 15:12

http://abckonsumenta.pl/ to jest strona i przeczytaj ją ja tez dzis dostałam te zawiadomienie i najpierw piersza myśl ze pójdę i zapłace aż wkońcu znalażłam to strone wejdz na nią a przekonasz się ze nie ma czego się martwić

nick

20-12-2011 16:17

Wydaje mi sie ze nie otrzymasz potwierdzenia, bo ich domena jest w HOLANDII, ICH - IP 85.17.82.71 deathstar.nixion.net

nick...

19-12-2011 15:48

Zawarcie umowy polega na złożeniu podpisu po poprzednim przeczytaniu dokumentów. Nie wiem w jaki sposób można zawrzeć umowę drogą elektroniczną. Dziś również dostałam to pismo i jestem w szoku, bo umowy nie zawierałam a jedyne co zrobiłam to zalogowałam się na ich stronie. Mam jednak dylemat bo nie chcę się z nikim sądzić. Obłędem jest też to, że w kopercie przyszły mi same kopie a nie oryginały. Niech doradzi ktoś kto zrezygnował z zapłaty i do tej pory nic z tego nie wynikło a poprzestało na dokumentach niepoważnego oskarżyciela.

nick...

30-12-2011 10:57

Pobieraczek blefuje. Można spokojnie nie płacić. Przecież ktoś mógł podać moje dane bez mojej wiedzy - skąd wiedzą, że to naprawdę ja tę umowę podpisywałem a nie KTOŚ INNY? To, że znają numer IP i (ponoć) mogą uzyskać od operatora info kto tego numeru używał też nic nie znaczy - przecież KTOŚ INNY mógł korzystać z mojego komputera. Aha - i żadnych pism od nich nie odbierać.

monikkk

07-12-2011 18:35

Rowniez zostalam oszukana przez pobieraczka. Tyle ze ja zmiescilam sie w 10-dniowym okresie wypowiedzenia, a oni dalej mi wciskaja, ze za pozno wyslalam wypowiedzenie i dostje dokladnie te same listy co poprzednicy. Mam to zaplacic?? dodam, ze kompletnie nic z tej strony nic nie sciagnelam, poniewaz sie nie dalo....

ania

15-12-2011 18:47

witam tez dostalam list .. mam do jutra termin zaplaty .. mam placic?

Mariola

08-12-2011 13:57

Witam, ja również otrzymalam takie pismo pozwoliłam sobie zadzwonić do Pana w podpisie i oczywiście uslyszałam ze musialam dokonac zamowienia przez inernet i ze pospisalam umowe i musze zapłacic. Zapłaciłam i natychmiast wysłalam pismo o natychmiastowe zerwanie umowy, nastepnego dnia otzrymałam e-maila ze bardzo dziękują za wpłate i ze konto moje jest aktywne do 2012 roku. Ponownie wydrukowalam calą korespondęcję z pobieraczkiem znowu dołączyłam moją rezygnację i zarządałam przyslania mojej umowy rzekomo podpisanej przez zemnie wyslałam listem poleconym za potwierdzenie zwrotnym ,czynność powtórzyłąm dwukrotnie i nic . Wczoraj dodzwonilam się do Pana z biura windykacji Michała Kulczyńskiego i dowiedzialam się ze umowe mogłam sobie zerwać 10 dni po podpisaniu umowy (czyli kliknieciu w jakiegoś linka) ponownie zarzadałam mojej umowy i nic . Z dużą chęcią dołącze do grona osób które występują z pozwem .

Alfa

06-12-2011 00:16

Proponuję, poza pozwem zbiorwym złożyć doniesienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez właścicieli pobieraczka. Próba wyłudzenia, szantaż, zastraszanie. To już definicje z Kodeksu Karnego, a poza tym pobieracek chyba proponował dostęp do nielegalnych treści, więc dochodzi piractwo. Najwyższy czas, żeby zaczęli oglądać świat w kratkę i musieli wypłacić odszkodowania poszkodowanym.

Sonia2012

24-01-2012 15:07

Do wszystkich poszkodowanych: na stronie petycje.pl znajduje się wniosek skierowany do Prokuratury Generalnej z prośbą o przyjrzenie się działalności firmy zarządzającej stroną pobieraczek.pl W myśl staropolskiej zasady "kupą, mości panowie", proponuję poparcie tej petycji. Boję się zamieścić konkretny link, ponieważ nie wiem, czy jest to dopuszczalne na tym Forum. Na stronie petycje.pl wystarczy w wyszukiwarce wpisać słowo "pobieraczek" i jako pierwszy wynik pojawi się owa petycja. Pozdrawiam.

Krystyna

05-12-2011 15:09

Ja otrzymałam dzisiaj po raz drugi upomnienie. Zdziwiłam się bo nie zawierałam z żadnym "pobieraczkiem" umowy. Skąd to straszenie...poniżej treść. Szanowna Pani Ze względu na nie wywiązanie się przez Panią do dzisiaj z zawartej z nami umowy z dnia 06.11.2011 będziemy zmuszeni wystąpić przeciwko Pani na drogę sądową w celu wyegzekwowania przysługujących nam wymagalnych należności. Na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204) doszło do zawarcia wiążącej obie strony umowy. Pozew przeciwko Pani zostanie skierowany do właściwego miejscowo sądu przez współpracującą z nami kancelarię prawną na podany przez Panią podczas zawierania umowy adres: ............ ............ Przypominamy, że podawanie fałszywych danych osobowych mających na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy stanowi przestępstwo oszustwa zagrożone karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Jeżeli podczas rejestracji podali nam Państwo fałszywe dane osobowe (otrzymamy wtedy zwrot listu z pozwem) o popełnionym przestępstwie niezwłocznie zawiadomimy właściwe organy ścigania. Do identyfikacji posłuży nam adres IP, z którego nastąpiło zawarcie umowy oraz jej dokładny czas i data. Polscy usługodawcy internetowi mają obowiązek zapisywania, który z klientów o danej porze korzystał z danego adresu IP, właśnie na wypadek ewentualnych przestępstw lub wyłudzeń dokonanych przez klientów. Pani adres IP użyty podczas zawierania z nami umowy z dnia 06.11.2011 to 82.177.100.211. W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania zgromadzonych o Pani danych w celu wyegzekwowania należności wynikającej z zawartej umowy oraz ewentualnego przekazania ich właściwym organom ścigania w przypadku podania fałszywych danych. Niniejszym pragniemy poinformować, że wyznaczamy Pani ostateczny termin na dobrowolną spłatę zaległości. Jeżeli usługa Pobieraczek5 nie zostanie opłacona w przeciągu 3 dni od dnia otrzymania tej wiadomości, wówczas zainicjujemy czynności prawne opisane wyżej, co wiązać się będzie dla Pani z dodatkowymi kosztami (sądowymi i windykacyjnymi) oraz w wypadku podania fałszywych danych zawiadomieniem właściwych organów ścigania i poniesieniem związanych z tym konsekwencji. Raz jeszcze przypominamy, iż zgodnie z zawartą Umową, przysługuje nam kara umowna w wysokości stanowiącej wyrażoną w złotych polskich, równowartość 100 dolarów amerykańskich wraz z odsetkami w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego – jako naprawienie szkody wyrządzonej wskutek nieuzasadnionego obciążenia infrastruktury i zasobów wykorzystywanych do świadczenia Usługi Usenet. Zaległą kwotę w wysokości 94,80 PLN należy zapłacić w ciągu 3 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności: 1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZH4ZQNER4R48HRUHYK9EZ Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl. 2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane: Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C. Numer rachunku: 19 1750 1325 0000 0000 1305 6811 Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - wiszniewska_k@interia.pl Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem http://www.pobieraczek.pl/przelew.php?eml=nptsmTeudN95K771rk7oaCIPUZNkVyx%2F W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem bok@pobieraczek.pl Z poważaniem, Sąd, windykacja - co te durnie straszą uczciwych ludzi? Przyłączam się do zbiorowego pozwu. K. Wiszniewska

XYZ

02-12-2011 12:21

Ja dzisiaj tez dostalem poczta ze mam zaplacic 90.80zł i jezeli nie zaplace to jakas sprawa w sadzie mi grozi. nie wiadomo co mam zrobic? wiecie cos jeszcze na ten temat?

kasia971212

02-12-2011 16:03

hej ja też dziś dostałam takie pismo, że muszę zapłacić 94.80 zl za abonament i też byłam w szoku choć w ogóle mnie na tą stronę nie zalogowało, nie wiem co z tym zrobić jeżeli coś wiecie to piszcie

monikkk

07-12-2011 19:01

no wlasnie, moglby ktos napisac czy oni faktycznie wyciagaja takie wniioski jakie przedstawiaja w mailach czy tylko tak groza???

JOPECZEK

30-11-2011 22:32

dziś dostałam pocztą wezwanie do zapłaty podobno usługa aktywowana 06-06-2010 i po półtora roku przyszło upomnienie nie ściągnełam ani 1 MG i nie zapłace.dziwi mnie to że naciągają ludzi z tego co widać w necie od 2009 r i nikt nic z tym nie zrobił?? DLACZEGO???

Maniek

29-11-2011 19:15

Dzisiaj wszedłem na stronę Pobieraczka i Automatycznie założyło mi konto nie wiem jak to jest możliwe skoro nigdy na ta stronę nie wchodziłem. I dodatkowo na pocztę E-Mail dostałem wiadomość ze aktywowałem konto dnia tego i tego. Tylko że ja w te dni byłem na wakacjach i internetu nie miałem.Mój kolega tez dostał taką wiadomość i nie zapłacił i się odczepili... I jeszcze dodam że jak przychodzi list do domu to podpis tego niby szefa całego jest skserowany a podpis musi być oryginalny a nie jakieś tam ksero. !

Użytkownik

30-11-2011 12:25

Witam! ja dzisiaj dostałem Wiadomości na skrzynkę że mam do płaty 94.50 zł tylko ciekawy jestem niby skąd jak ja tam nic nie ściągam ani nic, a w ogóle nie maja moich danych wiec nic mi zrobić nie mogą??? może ktoś coś odpowie?

zojeczka

28-11-2011 16:58

Witam! Dostałam dziś do zapłaty i oniemiałam, bo ja z tego nie korzystałam, ale być może mój syn, ale jeszcze z nim nie rozmawiałam. Na swojej poczcie elektronicznej nie mam nic, to czy syn mógł tylko podać adres. Czy ja mam za to płacić?

lusesitka

25-11-2011 11:42

nie dawno przyszlo mi wezwanie do zaplaty z moimi danymi i IP komputera. Zastanawiam sie za co bo nie przypominam sobie zadnej rejestracju na pobieraczku . Sadze ze zostalam oszukana i czeba cos z tym zrobic bo nie jestem jedyna a nie mowie juz ile innych ludzi zostali oszukani nie bedac swiadomi ze to sa OSZUSCI!! bede z nimi walczyc!!!!!!!

ZINBAR

24-11-2011 21:07

ten cały pobieraczek to totalna ściema i bujda!Za logowanie w serwisie "klijent" dostaje pozef sądowy.Jestem Hackerem i wiem za co można go dostać w drodze elektronicznej ! Ale na pewno nie za logowanie!!! NIC WAM NIE ZROBIĄ

kcroot

25-11-2011 21:47

Tyś jest taki hacker jak z koziej pizdy instrument grający, trolu i kanalio windozowa

joraf

25-01-2012 12:02

Może TY lub Twoi KOLEDZY po FACHU mogli by zająć się tą firmą od strony hakingu ? Na pewno wiele osób było by WAM wdzięcznych.

nick...

09-12-2011 19:47

zamknij się posrańcu

nick...

09-12-2011 19:46

zamknij się posrańcu

wujek

23-11-2011 23:24

Na moj adres tez przyszlo wezwanie do zaplaty.Tylko ze ja nic niewiem ze z pobieraczkiem zawieralem umowe?Skad pobieraczek wziol moje dane?Kto je podal?Maili nie otrzymywalem ze jakakolwiek usluga jest mi swiadczona?Nic mi nie pozostaje jak tylko zglosic przestepstwo Policji ze ktos wykorzystal moje dane bez mojej wiedzy.To chyba nie tak ma wygladac ustawa o ochronie danych osobowych?

Ola

14-12-2011 19:08

Ja miałam dokładnie to samo. Zadnych maili nie dostawałam, piszą, że korzystałam z jakiejś usługi w sierpniu 2010!!! A otrzymałam pismo ok. 25.11.2011!! nie wiem co robic.

loko24

14-11-2012 22:20

ja mam tak samo skad oni mieli moje dane ?? jak do niczego takiego sie nie logowalam. pojde na policje i to zgłosze

nick

29-11-2012 20:58

słuszie ja tak samo postępuje

kk

20-11-2011 00:31

Mój syn niepełno letni też został oszukany!dlaczego niepełno letni mogą takie rzeczy pobierać lub się rejestrować czy to nie jest przez firmę karalne jeśli podajemy dane i wiek to chyba jasne kim jesteśmy no nie a teraz matka ma spłacać jakieś długi no nie to chyba jest jakaś przesada, proszę się najpierw zastanowić komu i co oferujecie a dopiero podpisujcie umowy.

ADI

19-11-2011 20:51

OSZUSCI

nick...

20-11-2011 00:33

no dlaczego jak do was napisałam to moja wypowiedz została skasowana boicie sie prawdy o nieletnich

nick...

20-11-2011 00:33

no dlaczego jak do was napisałam to moja wypowiedz została skasowana boicie sie prawdy o nieletnich

don13

12-10-2011 14:46

30 sierpnia zarejestrowalam sie w "pobieraczku" , później otrzymywalam standardowe listy - straszace mnie 19 br wysłalam poleconym wypowiedzenie o tresci : Ponieważ otrzymuje od Państwa meile z pogróżkami , poniżej moje odstąpienie od zawartej z Wami umowy, której wg mnie nie było, ponieważ sama rejestracja i akceptacja regulaminu nie ma nic wspólnego z podpisaniem umowy . Dlatego rezygnuję z wyrażonej akceptacją regulaminu chęci podpisania umowy. Powołuję się również na to, iż rzekoma umowa została zawarta na podstawie wprowadzających w błąd informacji jakie stanowi fakt, iż dzień rejestracji był jednocześnie pierwszym dniem obowiązywania odpłatnej umowy, a nie jak sugerowały hasła reklamowe dopiero po 10 dniach. Poza tym w ogóle nie skorzystałam z Waszych usług, ponieważ nie spełniają moich oczekiwań. W związku z powyższym: Powołując się na art. 10 ust. 2 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, niniejszym odstępuję od umowy o świadczenie usług Usenet, zawartej z Eller Service S. C., dnia 31.08.2011r. z komputera o adresie IP 213.192.67.5 Pragnę przypomnieć, iż w związku z brakiem pełnych informacji , o których mowa w art. 9 ust.1 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, termin, w którym przysługuje mi prawo do odstąpienia od umowy wynosi trzy miesiące i liczy się od dnia zawarcia umowy. Odstępując od umowy, zwracam się z wnioskiem o zaprzestanie przetwarzania moich danych osobowych oraz całkowite usunięcie danych ze zbioru danych firmy Eller Service S.C. (podstawa prawna: art. 32 ust. 1 pkt 6 w związku z art. 35 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych). "pobieraczek" odpowiedzial listownie ze nie przyjmuje mojego wypowiedzenia ja wysłałam im kolejny meil ustosunkowujacy się do udowodnienia mi ze znalam przedmiot umowy : Zdanie w Pani wypowiedzi "Pobieraczek5 - Limit 5 GB transferu miesięcznie, okres świadczenia usługi - 12 miesięcy od dnia jej aktywacji - 7,90 PLN (słownie siedem złotych dziewięćdziesiąt groszy) brutto miesięcznie, opłata pobierana jednorazowo za cały okres świadczenia usługi poza okresem Bezpłatnego Testowania" jest nieprawdziwe poniewaz po okresie próbnym otrzymalam meil w którym jedono ze zdań brzmiało "zostanie uaktywniony dla Pani najtańszy dostępny pakiet -Pobieraczek5 - o miesięcznym limicie 5.0 GB. Przypominamy, że dalsze korzystanie z usług naszego serwisu będzie możliwe dopiero po opłaceniu wyżej wskazanego pakietu. " Wynika z powyzszego ze pakiet będzie mi przyznany dopiero po opłaceniu , więc dla mnie powyzszy zapis był jak faktura "pro forma" Pakietu nie opłaciłam , więc usługi wg waszej informacji mi nie udostępniono , wiec nie swiadczyliście dla mnie zadnych usług. Poza tym , w dniu 18.09.br wyłałam do Was listem poleconym wypowiedzenie umowy z jednoczesnym wnioskiem o zaprzestanie przetwarzania moich danych osobowych oraz całkowite usunięcie danych ze zbioru danych firmy Eller Service . uważam więc sprawę za zakończoną. Jezeli w dalszym ciągu będziecie Państwo gnebić mnie meilami sprawe zgloszę do Urzedu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Gdańsku, a jezeli to nie pomoże spotkamy sie w Sadzie. Poniewaz po tym meilu dostalam weawanie przedsadowe zadzwoniłam ( odebrał pan który sie nie przedstawił ) straszył mnie ale nie mógl udowodnic , ze ustalony byl ze mna przedmiot umowy ( w cenniku jest do wyboru 5 , 10 lub 15 GB) powolal sie na art 3 p 3 ze wybralam domylny pakiet 5 Gb . wobec powyzszego , powiedzialam ze nich to rozstrzygnie sąd i zycze powodzenia w sadzie z domyslnym przedmiotem umowy i zaznaczylam ze wszelka korespondencja bedzie przeze mnie uwazana za przesladowanie i czekam na pozew sadowy - no i do tej pory cisza

Dżyszla

05-10-2011 06:34

A wystarczyło ignorować przychodzącą pocztę a podczas rejestracji nie podawać danych ;) Wszak, jeśli chcę przetestować, to po co im dane? ;) BTW - i tak nic nie mogłem pobrać.

Toomala

24-12-2011 21:34

Ja NA PEWNO nie podawałęm danych. Nie mam w zwyczaju podawać imienia i nazwiska w necie, a adres na który przyszło wezwanie jest niepełne (brak klatki i mieszkania), na maila nic nie przyszło - a piszą, że wielokrotnie wysyłali. IP też się nie zgadza - mam kompletnie inne. Czy oni ukradli dane i wymyślają, że kiedyś byłem na ich stronie i podpisałem umowe?

luśka

06-09-2012 21:54

mam dokładnie to samo !!

Miska94

21-09-2012 16:25

jak to wgl możliwe ja nie wchodziłam nigdy na ta strone przez program w tv ! nie mam pojecia co zrobic!?

Ania

18-12-2011 11:53

Nie czekaj na cud, bo oni nie przestaną cię nękać, tylko dołącz do pozwu zbiorowego. To jedyny sposób, żeby usadzić oszustów. Ja też dołączyłam do pozwu.

dodger

23-12-2011 13:48

OK, ale jak dołączyć? Gdzie ?

a2990

05-06-2012 17:14

Też dziś dostałam to cudowne wezwanie do zapłaty, osobiście nie zamierzam im zapłacić nawet pół grosza także z chęcią się dołączę do pozwu zbiorowego. Jednak tak jak powyżej kolega zadam pytanie - w jaki sposób można dołączyć i gdzie? Kontaktować się mailowo z jakąś konkretną osobą? pozdr

Nazir50

05-10-2011 00:22

Dziwne że ktoś nie zablokował tej strony i zakazć sądownie działalności przestępczej tego pobieraczek.pl Ale widocznie ktoś trzyma tam układ z polityków to portal działa i wkręca naiwnych ludzi....

Hubert Osiński

05-10-2011 09:32

Ciekawostką jest to, że to się chyba nikomu nie udało....

nick...

20-08-2012 08:17

również otrzymałam wezwanie do zapłaty adresowane na niepełnoletnie dziecko z określeniem tygodniowego terminu, kwota do zapłaty ok. 100 zł

nick...

30-10-2012 13:10

witam ja tesz dostalam list odtej firmy mam pytanie niewiem wogule oco chodzi nic niepodpisywalam nie kozystalam zuslug zadnych niewiem co mam zrovic dominika

XXX@

04-10-2011 23:08

ale to trzeba byc geniuszem aby podawac na tego typu stronach swoje prawdziwe dane osobowe... za sam ten fakt nalezy sie tym ludziom kara :)

Hubert Osiński

04-10-2011 23:16

Widzisz, ktoś ma odwagę się do tego przyznać a ktoś inny....xxx

Joe Black