Kindle Fire - jeszcze nie było premiery, a już kupują go tysiące ludzi...

7-calowy tablet Kindle Fire stał się hitem sprzedażowym, zanim jeszcze trafił na rynek. Tablet Amazonu trafi do sklepów dopiero w połowie listopada, ale ludzie już teraz masowo składają zamówienia.
Dopiero co przewidywałem, że e-czytnik Kindle Touch stanie się hitem sprzedażowym, a tymczasem ostatnio zaprezentowany tablet Amazon Kindle Fire hitem już się stał. Ze źródeł “bliskich Amazonowi" wynika, że amerykańska firma każdego dnia sprzedaje od 20 do 25 tys. tabletów Kindle Fire w ramach zamówień przedpremierowych. A to oznacza, że Amazon sprzedał już dużo ponad 250 tys. tabletów.

Kindle Fire - pierwsza przyczyna sukcesu przed premierą

Najbardziej w tablecie Amazonu uwiodła użytkowników cena. Tylko 199 USD. Do tej pory żaden tablet nie debiutował w tak niskiej kwocie. Amazon skupił się na prostocie i nastawił swój tablet na konsumpcję multimedialnych treści z internetowego sklepu Amazon.



Kindle Fire - druga przyczyna sukcesu przed premierą

Ale tak wielki sukces sprzedażowy ma jeszcze inną ważniejsza przyczynę - zaufanie czytelników, którzy są zadowoleni z e-czytników Kindle, które w ostatnich latach były bestsellerem Amazonu.
I sam muszę to przyznać - e-czytniki Kindle z cyfrowym papierem to znakomite produkty. Tablet Kindle Fire będzie pewnie równie dobry.
Tagi: kindle fire, amazon, hit, tablet, sprzedaż
Ocena:
Twoja ocena:

Komentarze

Polecane

PC World z prezentem!

Tak, zamawiam 12 wydań PC World po 14,09 zł każde (zamiast 19,90 zł) od numeru 6/2012.
Dodatkowo program Panda Antyvirus Pro 2012,
chroniący aż 3 komputery, dostanę za darmo.

PC World 6/2012
Nowy numer PC World 6/2011
Razem: 169


  • Z darmową wysyłką
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »

Pobierz bezpłatnego e-booka

20 lat polskiej sieci
Ebook 20 lat polskiej sieci to kompletna charakterystyka polskiego internetu (oraz polskiego internauty). Odpowiadamy na pytanie, jak wygląda nasz kraj na tle bliższych i dalszych europejskich sąsiadów pod względem popularyzacji szerokopasmowych łączy internetowych i rynku mobilnego. Wymieniamy również wady i zalety korzystania z bezpłatnych punktów dostępowych.
Jeśli chcesz otrzymać darmowego e-booka, wpisz swój adres e-mail. Wyślemy Ci go natychmiast!
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »