Pobił żonę, bo nie kliknęła w przycisk "Lubię to!" na Facebooku

36-letni mieszkaniec Teksasu został oskarżony o pobicie żony. Powód? Bardzo ważny! Nie kliknęła ona w przycisk "Lubię to!" na jego facebookowym koncie...
36-letni Benito Apolinar to mieszkaniec niewielkiej miejscowości o nazwie Pecos w Teksasie. We wtorek został on oskarżony o pobicie żony, Dolores Apolinar.

Jak do tego doszło?

Według policji zatrzymany zamieścił niedawno na swoim koncie na Facebooku informację o rocznicy śmierci matki. Strasznie go zezłościło, gdy zauważył, że jego małżonka, z którą jest obecnie w separacji, nie doceniła jego komentarza klikając w przycisk "Lubię to!". Natychmiast udał się więc do jej domu.

"To niesamowite, każdy "lubi" mój status, ale ty, ty jesteś moją żoną. Powinnaś być jedną z pierwszych osób, która "lubi" mój status" - miał zarzucić żonie zdenerwowany Benito Apolinar.

Z zeznań poszkodowanej wynika, że mężczyzna był pijany. Mimo próśb nie chciał opuścić jej domu. W końcu zaatakował ją uderzając dłonią w twarz i ciągnąc za włosy.

Benito Apolinar nie przyznaje się do winy. 22 grudnia ma się stawić w sądzie.



Tagi: Facebook,
Ocena:
Twoja ocena:

Komentarze (1)

lol

13-10-2011 09:04

FB niszczy nie tylko życie (jako takie) ale również zdrowie... ps. czekać na kolejne "like"- mąż-zdradzam żonę; żona-lubię to (jak nie to wp*** ;)

Polecane

PC World z prezentem!

Tak, zamawiam 12 wydań PC World po 14,09 zł każde (zamiast 19,90 zł) od numeru 6/2012.
Dodatkowo program Panda Antyvirus Pro 2012,
chroniący aż 3 komputery, dostanę za darmo.

PC World 6/2012
Nowy numer PC World 6/2011
Razem: 169


  • Z darmową wysyłką
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »

Pobierz bezpłatnego e-booka

20 lat polskiej sieci
Ebook 20 lat polskiej sieci to kompletna charakterystyka polskiego internetu (oraz polskiego internauty). Odpowiadamy na pytanie, jak wygląda nasz kraj na tle bliższych i dalszych europejskich sąsiadów pod względem popularyzacji szerokopasmowych łączy internetowych i rynku mobilnego. Wymieniamy również wady i zalety korzystania z bezpłatnych punktów dostępowych.
Jeśli chcesz otrzymać darmowego e-booka, wpisz swój adres e-mail. Wyślemy Ci go natychmiast!
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »