Oś czasu na Facebooku. 5 ważnych ustawień prywatności

Przygotuj się na to, że facebookowe posty z przeszłości wrócą, by się na tobie zemścić. Serwis społecznościowy wprowadza nowy wygląd profilu Oś czasu dla wszystkich użytkowników. Oś czasu to ogólnie rzecz biorąc album ze skrawkami internetowego życia, który prezentuje aktywność na Facebooku w kolejności chronologicznej - od najnowszych do najstarszych wpisów, komentarzy, kliknięć "Lubię to!" i udostępnień.

Oś Czasu na Facebooku - jak włączyć i skonfigurować?

Znaczy to, że znajomi z Facebooka będą mogli przejrzeć twoją historię z serwisu społecznościowego z pomocą zaledwie kilku kliknięć. Jeśli premiera Osi czasu sprawia, że zastanawiasz się, jak ukryć pewne wstydliwe elementy swojego życia na Facebooku, dobrze trafiłeś. Podobnie, jeśli ze względów prywatności, nie chcesz dzielić się ze znajomymi całą historią.

Zobacz również:



Uruchom Oś czasu na Facebooku

Z nowej funkcji można skorzystać na trzy sposoby. Można aktywować ją odwiedzając stronę Osi czasu na Facebooku, poczekać na powiadomienie od Facebooka i wtedy ją aktywować albo nie robić nic jeśli nie chcesz Osi czasu, a serwis w końcu sam uczyni ją twoim domyślnym wyglądem profilu. W każdym przypadku otrzymasz pełny tydzień na edycję profilu przed jego ostatecznym zatwierdzeniem. Na jego publikację w nowym wydaniu możesz zdecydować się jednak w każdym momencie tego czasu.

Oś czasu to niezły pomysł na ponowne przyjrzenie się swojej wcześniejszej aktywności na Facebooku. Oto lista pięciu rzeczy, które warto dostosować zanim zakończy się siedmiodniowy okres próbny.

Ukryj stare posty

Jeśli chcesz pozbyć się starych aktualizacji statusów, notatek, hiperłączy, kliknięć "Lubię to!" itp. z Osi Czasu, w ich prawym górnym rogu kliknij ikonkę ołówka i wybierz "Ukryj z osi czasu". Jeśli chcesz ukryć aktywność z jakiejś aplikacji opcje w menu mogą być nieco inne.

Ukryj stare posty na Osi czasuUkryj stare posty na Osi czasu

Jeśli trudno ci odnaleźć jakiś konkretny post, skorzystaj z zestawu linków nawigacyjnych po prawej stronie, które grupują treści według lat i miesięcy. Kliknij na rok, w którym mogłeś zamieścić swój wstydliwy post, a następnie przeszukuj wg miesięcy.

Skorzystaj z dziennika aktywności

Jeśli chcesz zachować post na Osi czasu, ale tylko dla określonych osób, zmieniaj ustawienia poszczególnych postów, używając dziennika aktywności. Kliknij w link poniżej twojego zdjęcia w tle, by zobaczyć pojedynczą stronę z listą wszystkich twoich aktywności na Facebooku zorganizowanych według daty.

Niektóre aktywności jak wpisy na tablicach znajomych nie mogą zostać ukryte, ale można je usunąć. Posty, które pojawiają się na twoim profilu jak aktualizacje statusów i linki do stron internetowych mogą zostać ukryte, tak by widziały je tylko określone osoby. Obok postów widoczne są dwie ikonki - znajomi i dozwolone na osi czasu. Po kliknięciu tej pierwszej, obok postu wysunie się menu z opcjami podobnymi do nowych ustawień prywatności Facebooka. Można ustawić, by stary wpis był publiczny, tylko dla znajomych, tylko dla ciebie lub wybrać ustawienia niestandardowe, które np. wyłączają pewne osoby. Jeśli klikniesz na ikonkę "dozwolone na osi czasu", możesz tam ustawić czy post ma być pokazywany na osi czasu (specjalnie wyeksponowany), dozwolony w tym miejscu czy też ukryty.

Polecamy stronę PC World na Facebooku

Treści prezentowane w dzienniku aktywności można sortować według ich rodzaju, co może być bardzo pomocne przy poszukiwaniu konkretnego postu sprzed paru miesięcy lub lat. Aby tego dokonać kliknij na rozsuwane menu "wszystko" w prawej górnej stronie ekranu i wybierz filtr: posty, zdjęcia, notatki, kliknięcia "Lubię to!" itp..

Wyróżnij stare posty

Jeśli masz takie posty, które chciałbyś szczególnie wyróżnić i prezentować, np. zdjęcia z wesela lub ukończenie szkoły, kliknij na gwiazdkę w prawym górnym rogu postu obok ołówka. Dzięki temu post zostanie rozciągnięty na całą szerokość kolumny Osi czasu i w ten sposób wyróżniony.

Facebook automatycznie wyróżnia takie zdarzenia jak rozpoczęcie pracy lub ukończenie uczelni. Jeśli chcesz to zmienić, kliknij na ich ikonkę gwiazdki, a zmniejszą się do normalnego rozmiaru.

Ustaw zdjęcie w tle

Góra twojego profilu zawiera teraz duże zdjęcie, które będzie pierwszą rzeczą jaką zauważą ludzie trafiający na twój profil. Musisz więc pomyśleć, co chciałbyś tam zobaczyć. Pamiętaj, że zdjęcie to nie jest prywatne tylko publiczne i mogą je obejrzeć wszyscy użytkownicy Facebooka.

Zobacz też: Jak zrobić dobre zdjęcie na Facebooka

Zobacz jak to wygląda

Po dokonaniu edycji Osi czasu, możesz chcieć zobaczyć, jak widzą ją inne osoby. Aby tego dokonać kliknij na ikonkę "trybika" pod zdjęciem w tle i wybierz "Wyświetl jako..." z rozwijanego menu. To domyślnie pokaże jak Oś czasu jest widoczna dla ciebie, ale zaoferuje też miejsce na wybór innej osoby i umożliwi obejrzenia naszego profilu tak jak ona go widzi. Możemy tam też zobaczyć jak strona wygląda publicznie (klikając na słowo "publiczna"). Po obejrzeniu sobie Osi czasu różnymi oczyma, klikamy "powrót do Wehikułu czasu".

Et voila, to już wszystko! Twoja Oś czasu na Facebooku jest gotowa! Wspólnie ze znajomymi możesz już odbywać podróże w czasie wgłąb waszych cyfrowych ścieżek pamięci.

Korzystasz już z Osi czasu na Facebooku?

113 komentarze

Dodaj komentarz

dudue

02-11-2013 10:04

co zrobic zeby nie bylo widac histori zmian pod zdjeciem? Prosze o odrp. ;D

dudue

02-11-2013 10:04

co zrobic zeby nie bylo widac histori zmian pod zdjeciem? Prosze o odrp. ;D

Magdalena

12-05-2013 14:27

w jaki sposób zobaczyc, kto mój profil przeglądał? podobno fb ma taka opcje ale nie wiem ,jak to ustawić.

aaa

14-01-2013 09:52

istnieje tez taka opcja ze oczekuje sie na syna lub corke jak to ustawic ?

Kaska

24-08-2012 09:12

ja mam taki problem - mianowicie wczoraj weszłam w album w jego edycje i nagle ... zniknął. nie nacisnęłam żadnego usuń. pojawił się wczoraj na chwilę, a dziś już go nie ma. jak go przywrócić??

bystry

20-08-2012 12:10

kto tego nie lubi klika lubię to na facebook.com/osiczasumowiestanowczenie

Gosia25

17-08-2012 21:39

Polecam ustawienie sobie ciekawego tła pod Oś Czasu, a być może łatwiej będzie Wam się do niej przyzwyczaić: http://OsieCzasu.pl

Manieczka

12-08-2012 16:33

PYTANIE, czy można zrobic komentarze widocznymi tylko dla znajomych pod zdjeciem, ktore jest wstawione w tle?????? (zdjecia w tle sa publiczne -odgórnie niestety). NIe chce ich usuwac tylko ukryc dla publiczego widoku.

jasiek

12-06-2012 17:44

jak zrobić zeby znajomi widzieli moje zdjecia na ktorych jestem oznaczona???? pomózcie!!!!!

Jacek_B

04-06-2012 16:32

Trzeba brać odpowiedzialnośc za to co się bez sensu klepie w necie.

Ania : )

12-05-2012 00:55

Tutaj macie jak to wyłączyć mi pomogło :) http://adf.ly/5PWUc

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

06-05-2012 15:48

http://www.youtube.com/watch?v=vkvWhe3hDn8&feature=relmfu

HUUUUUUUUUURA!!

06-05-2012 15:51

USUNĘŁAM OŚ CZASU ----------> http://www.youtube.com/watch?v=vkvWhe3hDn8&feature=relmfu

perfectday

04-05-2012 10:00

polecam F.B. Purity do przeczyszczenia fejcbunka: http://www.fbpurity.com/ trzeba tylko doinstalować dodatek Greasemonkey

nick

27-04-2012 10:07

Czy na osi czasu można ukryć znajomych?

wrryyy

27-04-2012 00:23

ma ktoś maila do tych geniuszy od osi z Faca, może jakiś atak zmasowany zrobimy mailowy żeby wyłączyli to dziadostwo?

;D

06-05-2012 15:44

http://www.youtube.com/watch?v=vkvWhe3hDn8&feature=relmfu POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KASOWANIE OSI CZASU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0225teduń

19-04-2012 11:07

ktoś dodał posta na mojej tablicy z moim zdjęciem, na którym nie wyglądam zbyt dobrze. Nie wiem jak usunąć tego posta. Próbowałem ukryć na sowjej osi czasu ale to nic nie daje... pomóźcie

Jola

10-04-2012 19:25

Ja też się wkopałam w oś czasu. Bardzo żałuję.

RudaPalka

09-04-2012 21:05

ej a tak na prawdę to czemu się wam nie podoba?? bo je tego nie ogarniam??? bo tylko piszecie, że wam się nie podoba a może napiszecie czemu???

Monia

06-04-2012 16:20

a czy można ukryć ilość znajomych? w tym pasku na górze

evka33555

05-04-2012 14:32

ludzie ten program który podają działa!!! usunęłam tą głupią oś czasu!!! Dzięki!!! :D

nick...

07-04-2012 12:14

Powiedz prosze jaki program

nick...

16-04-2012 14:10

tutaj masz ;d http://adf.ly/5PWUc

tequila

09-04-2012 22:22

nie działa,jest tylko niewidoczna dla Ciebie. Wszyscy inni ja widza, Ty takze logujac sie na innym komputerze ja zobaczysz;) Os czasu mozna usunac tylko w jeden sposob- usuwajac profil;) pozdrawiam

friks

04-04-2012 22:33

oś czasu do bani

Siwa

02-04-2012 08:12

ta oś czasu jest wkurzająca i to mało powiedziane i na co takie gówno!!!!!!

wera

03-04-2012 13:01

Kto takie gowno wymyslil.Brawo dla tego czuba.

Marianna

01-04-2012 23:53

PROSZE MI POMOC USUNAC OS-NIE ZNOSZE JEJ-POZDRAWIAM

65-latka

31-03-2012 22:59

Proszę o pomoc,bowiem nieumyślnie usunęlam ulubione moje strony:lubię to!!!Pragnę je przywrócić ponownie!Dziękuję za wskazanie mi poszczególnych kroków do odzyskania tych danych---65-latka

sylwia:)

29-03-2012 14:12

ja wiem :) jak chcecie przestawić "oś czasu" to proszę. instrukcja jak masz ustawiona oś czasu tylko na próbę. ustawienia konta-aplikacje-os czasu-usuń aplikację. jak już masz ustawiona tak że wszyscy ją widzą: 1. wchodzisz tutaj www.t i m e l i n e r e m o v e.com (razem) 2. jedziesz trochę na dół wybierasz swoja przeglądarkę i klikasz. 3. na górze bądź na dole (jak już kliknołeś/aś) powinien pojawić się taki pasek: klikasz zezwól 4. czekasz chwilę 5. odświeżasz fejsa i wchodzisz na swój profil i masz :) pobieranie trwa tak krótko a na dodatek nie masz osi czasu :)

sylwia:)

29-03-2012 14:12

ja wiem :) jak chcecie przestawić "oś czasu" to proszę. instrukcja jak masz ustawiona oś czasu tylko na próbę. ustawienia konta-aplikacje-os czasu-usuń aplikację. jak już masz ustawiona tak że wszyscy ją widzą: 1. wchodzisz tutaj www.t i m e l i n e r e m o v e.com (razem) 2. jedziesz trochę na dół wybierasz swoja przeglądarkę i klikasz. 3. na górze bądź na dole (jak już kliknołeś/aś) powinien pojawić się taki pasek: klikasz zezwól 4. czekasz chwilę 5. odświeżasz fejsa i wchodzisz na swój profil i masz :) pobieranie trwa tak krótko a na dodatek nie masz osi czasu :)

justynafour

17-03-2012 17:06

:/PRZEZ TA glupia os zcasu stracilam faceta:/ bo si epojawila zla data zerwania zwiazku:/ jakby sie ktos włamal czy cos:?

justynafour

17-03-2012 17:06

:/PRZEZ TA glupia os zcasu stracilam faceta:/ bo si epojawila zla data zerwania zwiazku:/ jakby sie ktos włamal czy cos:?

aaaaaaaaaa

11-03-2012 08:24

pierddd os czasu..aaa

justynafour

17-03-2012 16:58

DOKLADNIE! PRZEZ NIĄ , czy jakies aktualizacje wystapil jakis pie*dolony bład odnosnie zawierania zwiazkow i stracilam swojego faceta!;/

Przedstawiciel płci męskiej.

22-03-2012 13:27

TO SIĘ CIESZ skoro był tak strasznie niedojrzały, że zerwał z Tobą tylko dlatego ponieważ (NAWET JEŚLI) usunęłaś/coś usunęło go z facebooka ze związku. W takim razie wcale nie był Ciebie wart. Ps. Wiek wcale nie oznacza a dojrzałości...

nick...

17-06-2012 03:44

NAPRAWDE CIESZ SIE.....On musi wiezyc TOBIE...a nie komentarzom z Facebook

asia

04-03-2012 18:07

chce to usnąć !!!!

Melson

01-03-2012 13:52

Tutaj macie jak to wyłączyć mi pomogło :) http://adf.ly/5PWUc

drzazga

29-02-2012 23:31

Instrukcja, jak masz oś czasu ustawioną tylko na próbę Ustawienia konta - aplikacje - oś czasu - edytuj - usuń aplikację Jak już masz ustawioną tak, że wszyscy ją widzą 1. Wchodzisz tutaj : www. timelineremove. com/ 2. Jedziesz trochę na dół, wybierasz swoją przeglądarkę i klikasz. 3. Na górze powinien (jak już kliknąłeś/aś) pojawić się taki pasek : klikasz zezwól. 4. Czekasz chwilę. 5. Odświeżasz fejsa i wchodzisz na swój profil. I masz. ! Pobieranie dodatku trwa krótko, na dodatek już nie masz osi czasu.

nick...

08-03-2012 11:17

DZIĘKUJĘ CI DOBRY CZŁOWIEKU!!!

nick...

14-03-2012 21:08

też dziękuje :) Oś to przekleństwo ;/

Monia

14-03-2012 21:12

Ja również dziękuję :) Oś to najgorsze gówno ;/

Magda

22-03-2012 18:24

Mi wczoraj pojawiła się oś sama i pomógł sposób drugi, a dziś znowu się pojawiła i nie pomaga :(

j

29-02-2012 13:44

jest na fb w ustawieniach pomoc tam sie dowiecie troche

justa

29-02-2012 13:36

chyba nie da sie tego usunąć ale góówno ta os czsu

drzazga

29-02-2012 23:30

Instrukcja, jak masz oś czasu ustawioną tylko na próbę Ustawienia konta - aplikacje - oś czasu - edytuj - usuń aplikację Jak już masz ustawioną tak, że wszyscy ją widzą 1. Wchodzisz tutaj : www. timelineremove. com/ 2. Jedziesz trochę na dół, wybierasz swoją przeglądarkę i klikasz. 3. Na górze powinien (jak już kliknąłeś/aś) pojawić się taki pasek : klikasz zezwól. 4. Czekasz chwilę. 5. Odświeżasz fejsa i wchodzisz na swój profil. I masz. ! Pobieranie dodatku trwa krótko, na dodatek już nie masz osi czasu.

Tom

27-02-2012 16:02

Nie da się tego usunąc? Paskudztwa?

prawda

26-02-2012 10:09

może sięw końcu połapiecie że fejsbuk to GÓWNO które Wami rządzi

Aniaaa

24-02-2012 15:01

http://adf.ly/5PWUc

fuk ju

22-02-2012 20:22

jedyne wyjście, najbardziej rozsądne https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

Madzia

17-02-2012 22:29

Jak to cofnąć ??

Sandra xd

17-02-2012 16:36

można wezwać informatyka i może wam to usunie , właśnie ja też nie mogę usunąć ''osi czasu'' to naprawdę wkurza ;/ !

Asioa

15-02-2012 20:18

Nie chcę tego. Jak usunąć oś czasu. Błagam!!!!!bo nie wytrzymam już dłużej. Nie da się tego cholerstwa wyłaczyć. Chyba wogóle przez to zliwkiduje sobie konto!!:(

Malison

12-02-2012 13:19

Tutaj macie jak to wyłączyć mi pomogło :) http://adf.ly/5PWUc

gosc

12-02-2012 13:44

myślisz że ktos w to klinie ... wirus jakis pewnie

TaLuchaa ;*

12-02-2012 16:09

Beez kitu nie potrafie ustawic osi ;( Pomozecie?

TaLuchaa ;*

12-02-2012 16:09

Beez kitu nie potrafie ustawic osi ;( Pomozecie?

Aniaa

13-02-2012 12:40

Działa ! dzięki ;*

nick...

22-02-2012 12:15

Jak mam to usunąć?

karolka

26-02-2012 22:16

ej ej jak to usunełaś??;)

nick...

22-02-2012 12:14

Co to jest za strona ? i jak to wyłączyć?

nick...

22-02-2012 12:19

Prosze po polsku!!

Anonim~

11-02-2012 22:53

Tutaj macie jak wyłączyć oś czasu http://adf.ly/5PWUc

Malis

11-02-2012 22:52

Tutaj macie jak wyłączyć oś czasu http://adf.ly/5PWUc

Gr0m

10-02-2012 21:06

Ten fejsbók jest jak Tusk... Nikt nie chce, a on mówi - i tak będzie.

zrospaczona

07-02-2012 15:15

Wzięłam na razie do podglądu i mam dość :( Chcę to usunąć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aneta.....

04-02-2012 22:29

beznadziejna jest ta os czasu!!! ja chce stare ustwienia !!! skasujcie to!!!

bobo

03-02-2012 21:37

Aż nie chce się korzystać z FB

antyfanFB

03-02-2012 21:36

aż mi się odechciewa korzystać z FB... masakraz tą osią

słodka ala

31-01-2012 16:43

zgadzam się z komentarzami o tym że nie można tego osunąć

JaNeK

29-01-2012 18:56

Da się to jakoś usunąć ?? ... ; \\\

niiiik

24-01-2012 23:24

A mnie sie podoba

hugonina

20-01-2012 19:27

!qrwa! nie da się usunąć tego dziadostwa! przez przypadek włączyłam i teraz w niczym się nie mogę połapać po co to komu

hugonina

20-01-2012 19:27

!qrwa! nie da się usunąć tego dziadostwa! przez przypadek włączyłam i teraz w niczym się nie mogę połapać po co to komu

Desmond

20-01-2012 14:54

Mi też to się nie podobało. Ale przyzwyczaiłem się i jest ok. Btw. polecam stronkę, ze świetnymi tapetami na facebooka! Zobaczcie na www.osczasu.pl

nie chcę osi czasu

15-01-2012 19:30

http://www.facebook.com/pages/Nie-chc%C4%99-osi-czasu/292738597440982?sk=wall

kali

16-01-2012 15:41

Do d... ten nowy wyglą .. ;/ masakra..

Gosiaczek

15-01-2012 12:55

kiepska sprawa z tym nowym wizerunkiem fb szczerze mi się nie widzi wszystko na kupie zlewa się :) beznadziejny pomysł...widze ze naprawde komuś się nudzi i lubi zmiany....trzeba też pamietać o tym że zmiany nie zawsze są dobre :) w przypadku fejsa są za przeproszeniem do d.... :) Pozdrawiam wszystkich tych co sądzą tak jak ja .....

Marcin

15-01-2012 12:57

Zgadzam się z Tobą :)

Domi

15-01-2012 13:03

Gosiaczku masz racje mi sie też nie widzi ta zmiana :( ale jakoś to trzeba przejśc :) damy rade pozdrowienia dla Ciebie

nasdac

22-01-2012 18:57

dodatkowo to nie działa prwidłowo,nie wszystko zapisuje w dzienniku aktywnosci a nasze posty z tablic innych użytkowników i tak nie są widoczne na osi

wandex

14-01-2012 11:44

nie da się tego usunąć...

Ktoś ,

11-01-2012 19:48

Ejj , usuńcie to !

ktosiowa.

11-01-2012 15:54

chciałabym to usunąć, help me!

.

01-01-2012 18:16

to jest jakieś głupie ... ;// jak to można skasować ?

orginalgirl

01-01-2012 01:22

Tam z boku możecie odznaczyc -_-

nick...

01-01-2012 15:40

Kliknij, żeby dodać komentarz

ghjgjg

13-01-2012 17:34

Podobno już nie można ... bo to ma byc ustawione wszystkim.

nick...

13-01-2012 22:21

Gdzie z boku mozna to odznaczyc ? kurcze pomocy wywalcie ta os czasu

LOLLLLL

30-12-2011 23:04

Ja chce starego fejsa !!! niech zniknie to glo wno "os czasu" !!! co to jest???

gość

30-12-2011 18:16

ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Facebook i tak wkrótce wprowadzi to na stałe więc po co usuwać? lepiej teraz to poznać i później śmiać się ze swoich znajomych!

Terminator

29-01-2012 17:26

Śmiać się możesz ze swojego pyska jak ktoś tego nei chce to nie będzie miał. Napiszcie do admina wiadomość że tego nie chcecie a wam przywróci stary wygląd :)

hjA

29-12-2011 00:56

USUNCIE TO!!!!!!!!!!!! BLAGAM!!!!!!!!!!!!!1 ;(((((((

rr

28-12-2011 09:04

tylko wykolejeńcy życiowi używają FB

hanys

30-12-2011 15:05

mosz racjo

mmm

27-12-2011 16:11

Wróćcie do starego wyglądu ;((

mmm

27-12-2011 16:11

Wróćcie do starego wyglądu ;((

Romeo

27-12-2011 16:01

Dla większości z Was nie ma już nadziei... Chyba, że zdecydujecie się najpierw skończyć podstawówkę, a potem wrócić i zostawić komentarz ponownie - tym razem sensowny, po przeczytaniu kilku słów, które wyjaśnią Wam wszystkie wątpliwości.

lol

26-12-2011 20:55

Jak to usunąć ! ?

pawlikalex27

27-12-2011 13:09

super sprawa, sami decydujemy, co chcemy, by było widoczne na naszym profilu :) żeby usunąć to masz napisane w pomocy na facebook..

malison

12-02-2012 13:20

tutaj masz http://adf.ly/5PWUc

ble ble ble -.-

26-12-2011 20:54

To jest żałosne lepiej zróbcie cos zeby można było to usunąć ! ;/

Katty

26-12-2011 13:07

Jak to... nie da?!T.T juz z tym zostane na zawsze?!

olivia95

26-12-2011 12:20

ja chcę stary wygląd facebooka !!! tego się nie da usunąć !! :(

bibiasta

25-12-2011 13:58

a mi się podoba

baania! : D

25-12-2011 11:56

to jest beznadziejne! jak to dziadostwo, można usunąć? chyba są na to jakieś sposoby.. z całym szacunkiem, ale MUSZĄ BYĆ mimo wszystko.

Janek

23-12-2011 18:28

Tego nie da się usunąć !

Klawesyn

28-03-2012 08:51

A jeśli nie da sie usunąć, to może warto zainwestować w to, żeby było chociaż ładnie. Nie wiecie jak? Wystarczy 19 zł :) http://b2bdeal.pl/oferta/509/nie-daj-sie-zaskoczyc-po-30-marca19-zl-zamiast-80-zl-za-bezproblemowe-przejscie-na-nowy-wyglad-fanpagea-z-osia-czasu-plus-70-znizki-na-pierwszy-miesiac-kompletnej-akcji-promocyjnej-na-facebooku.html

kaja

23-12-2011 16:26

właśnie.

Aliliift

23-12-2011 15:43

JAK USUNĄŻ TO CHOLERSTWO ugghhh ;/

sylwia:)

29-03-2012 14:14

jak chcecie przestawić "oś czasu" to proszę. instrukcja jak masz ustawiona oś czasu tylko na próbę. ustawienia konta-aplikacje-os czasu-usuń aplikację. jak już masz ustawiona tak że wszyscy ją widzą: 1. wchodzisz tutaj www.t i m e l i n e r e m o v e.com (razem) 2. jedziesz trochę na dół wybierasz swoja przeglądarkę i klikasz. 3. na górze bądź na dole (jak już kliknołeś/aś) powinien pojawić się taki pasek: klikasz zezwól 4. czekasz chwilę 5. odświeżasz fejsa i wchodzisz na swój profil i masz :) pobieranie trwa tak krótko a na dodatek nie masz osi czasu :)