Kinomaniak.tv zlikwidowany? To świetna wiadomość!

Na zamknięciu serwisu Kinomaniak.tv bardzo zyskały konkurencyjne serwisy, takie jak np. Kinoman.tv, czy Ekino.tv.

Kilkadziesiąt godzin temu polskim internetem wstrząsnęła informacja o zamknięciu popularnego serwisu Kinomaniak.tv udostępniającego za pośrednictwem technologii strumieniowania popularne seriale online z polskimi napisami. Niestety, póki co, nie znamy przyczyn zamknięcia Kinomaniaka i kto wie, może ich nigdy nie poznamy.

Kinomaniak znikał już wcześniej

Warto przypomnieć, że to nie pierwsze zniknięcie serwisu z Sieci. Poprzednie, trwające sześć tygodni, miało miejsce rok temu. Wówczas administratorzy tłumaczyli, że mieli problemy z firmą hostingową OVH. Nieco później szef OVH wydał jednak oświadczenie, z którego wynikało, że odciął Kinomaniakowi dostęp do plików, ponieważ polski sąd nakazał zamknięcie serwisu.

Zobacz również:



Inni zacierają ręce i liczą zyski

Z komentarzy jasno wynik, że większość z Was zamknięcie serwisu Kinomaniak.tv mocno zbulwersowało, co szczególnie dotyczy tych osób, które kiedyś wykupiły dożywotnie konto. Pojawiają się też wpisy, których autorzy podkreślają piracką działalność Kinomaniaka:

"kinoman.tv to oszustwo, konkurencja kinomaniaka :P no cóż, kinomaniak okradał filmy i seriale a kinomaniaka konkurencja piracka ech, co za kraj, nawet piraci się rżną" - napisał "wajo".

Z pewnością jednak są też tacy, których zamknięcie Kinomaniaka bardzo ucieszyło. Chodzi oczywiście o konkurencję, w szczególności właścicieli serwisu Kinoman.tv, którzy wspomagani są komentarzami sugerującymi, że jest on następcą Kinomaniaka:

"Aktualnie kinomaniak.tv = kinoman.tv"

Oczywiście nie jest to prawdą.

Ponadto na zamknięciu Kinomaniaka mocno zyskał polecany w wielu wpisach serwis ekino.tv, który ze względu na wzmożone zainteresowanie przestał nawet na chwilę działać.

Radość konkurencyjnych serwisów jest oczywiście uzasadniona. Ciekawe tylko, czy te pirackie dopuszczają do siebie myśl, że zamknięcie Kinomaniaka może być znakiem, iż wkrótce przyjdzie i na nie kolej?

Czy u nas nie może być normalnie?

W Polsce serwisy oferujące filmy online są bardzo popularne. Bez trudu można również sprawdzić, jaka oferta nas interesuje i ile jesteśmy w stanie za nią zapłacić. Dlaczego więc nie może u nas powstać legalny serwis jakością i ceną zbliżony do serwisu Netflix (w USA klienci płacą za dostęp 8 dolarów miesięcznie), który z pewnością nie zniknąłby z dnia na dzień? Może Wy znacie odpowiedź na to pytanie?

50 komentarze

Dodaj swój

meredith

18-03-2014 09:17

a ja placilem za kinomaniaka . moglbym placic 100.. moze nawet 200 zlotych co roku za taki serwis jak kinomaniak z taka sama baza filmow albo wieksza jesli bylby legalny i mialbym pewnosc ze nikt go nie zamknie. takich osob jak ja jest wiele, to co nam obecnie dostarcza legalna platforma seriali i filmow na zyczenie jest slaba w porownaniu z pirackimi serwisami

Opi

06-03-2014 23:27

"1. Dostęp do usług oferowanych w ramach Serwisu, określonych w punkcie I.3, możliwy jest po rejestracji użytkownika w serwisie i uiszczeniu opłaty aktywacyjnej." poprzez wysłanie SMS na numer 61515 o treści START HDPLAYER" Nawet pisać nie umiesz pajacu.

paweł

21-02-2014 20:04

Ponieważ zalukaj to beznadzieja i nie ma tak wielu filmów jak miał kinomaniak, wiem bo sam to kiedyś sprawdzałem

paweł

21-02-2014 20:04

Ponieważ zalukaj to beznadzieja i nie ma tak wielu filmów jak miał kinomaniak, wiem bo sam to kiedyś sprawdzałem

paweł

21-02-2014 20:04

Ponieważ zalukaj to beznadzieja i nie ma tak wielu filmów jak miał kinomaniak, wiem bo sam to kiedyś sprawdzałem

Sykafi 71030

31-01-2014 16:40

Złodzieje... oddajcie kinomaniaka.tv Konkurencja nie ma co się równać.Na kinomaniaku.tv był każdy film,który chciałem obejrzeć a teraz...? Co się w tej Polsce wyprawia? Złodzieje i przekręci!!!

stasiek

27-01-2014 18:30

witam, polecam wam wszystkim skoro tak placzecie za kinomaniakiem, polecam www.zerolimitow.pl fajna strona i wszystko za darmo !. bez potrzeb yrejestracji na prawde kozak :)

stasiek

27-01-2014 18:30

witam, polecam wam wszystkim skoro tak placzecie za kinomaniakiem, polecam www.zerolimitow.pl fajna strona i wszystko za darmo !. bez potrzeb yrejestracji na prawde kozak :)

micky11

22-01-2014 20:46

Pierdol się gnoju gówno kurwa o tym wiesz

KGH

21-01-2014 00:57

chuj ci w dupe naciągaczu

ja

21-01-2014 00:56

pierdol sie

ABC

20-01-2014 17:00

ależ gdzież tam kinoman,to kinomaniak !?? oj !!

art

19-01-2014 22:02

|Oszukujcie i szukajcie jelenii. Po chwili oglądania wyskakuje komunikat, żeby się zarejestrować i podać wszystkie swoje dane. Potem pewnie nr telefonu, żeby trzepać kasę!

Psotka24

19-01-2014 10:15

Ja korzystałam z Kinomaniaka !!! Dlaczego ? Bo np. na: 1. Zalukaj - nie ma wszystkich seriali i filmów które mnie interesują .... 2. Ekino - jest strasznie dużo beznadziejnych reklam, które non stop mi wyskakują, a do tego nie zawsze mogę włączyć film ! 3. Filmex - obejrzałam kilka odcinków serialu i już nie mogę oglądać nic, bo muszę wykupić pakiet premium !!!!!!!!!! Na większości znanych mi stronach z filmami trzeba się logować, płacić, albo są limity !!!! Poza tym ciężko coś odszukać, wygląd stron jest nieczytelna - beznadziejna !!! Nie wiadomo o co chodzi - to nie tylko moja opinia !!!! Na Kinomaniak'u miałam konto już kilka lat i nigdy nie narzekałam !!! Strona przejrzysta z możliwością dokładnej filtracji obszaru poszukiwanych filmów. Pakiet premium można było uzyskać za aktywność na stronie - PROGRAM PUNKTOWY ;) Szybko buforowały się filmy .... Jednym słowem strona była dla mnie odpowiednia !!!!

Psotka24

19-01-2014 10:15

Ja korzystałam z Kinomaniaka !!! Dlaczego ? Bo np. na: 1. Zalukaj - nie ma wszystkich seriali i filmów które mnie interesują .... 2. Ekino - jest strasznie dużo beznadziejnych reklam, które non stop mi wyskakują, a do tego nie zawsze mogę włączyć film ! 3. Filmex - obejrzałam kilka odcinków serialu i już nie mogę oglądać nic, bo muszę wykupić pakiet premium !!!!!!!!!! Na większości znanych mi stronach z filmami trzeba się logować, płacić, albo są limity !!!! Poza tym ciężko coś odszukać, wygląd stron jest nieczytelna - beznadziejna !!! Nie wiadomo o co chodzi - to nie tylko moja opinia !!!! Na Kinomaniak'u miałam konto już kilka lat i nigdy nie narzekałam !!! Strona przejrzysta z możliwością dokładnej filtracji obszaru poszukiwanych filmów. Pakiet premium można było uzyskać za aktywność na stronie - PROGRAM PUNKTOWY ;) Szybko buforowały się filmy .... Jednym słowem strona była dla mnie odpowiednia !!!!

Psotka24

19-01-2014 10:14

Ja korzystałam z Kinomaniaka !!! Dlaczego ? Bo np. na: 1. Zalukaj - nie ma wszystkich seriali i filmów które mnie interesują .... 2. Ekino - jest strasznie dużo beznadziejnych reklam, które non stop mi wyskakują, a do tego nie zawsze mogę włączyć film ! 3. Filmex - obejrzałam kilka odcinków serialu i już nie mogę oglądać nic, bo muszę wykupić pakiet premium !!!!!!!!!! Na większości znanych mi stronach z filmami trzeba się logować, płacić, albo są limity !!!! Poza tym ciężko coś odszukać, wygląd stron jest nieczytelna - beznadziejna !!! Nie wiadomo o co chodzi - to nie tylko moja opinia !!!! Na Kinomaniak'u miałam konto już kilka lat i nigdy nie narzekałam !!! Strona przejrzysta z możliwością dokładnej filtracji obszaru poszukiwanych filmów. Pakiet premium można było uzyskać za aktywność na stronie - PROGRAM PUNKTOWY ;) Szybko buforowały się filmy .... Jednym słowem strona była dla mnie odpowiednia !!!!

Psotka24

19-01-2014 10:14

Ja korzystałam z Kinomaniaka !!! Dlaczego ? Bo np. na: 1. Zalukaj - nie ma wszystkich seriali i filmów które mnie interesują .... 2. Ekino - jest strasznie dużo beznadziejnych reklam, które non stop mi wyskakują, a do tego nie zawsze mogę włączyć film ! 3. Filmex - obejrzałam kilka odcinków serialu i już nie mogę oglądać nic, bo muszę wykupić pakiet premium !!!!!!!!!! Na większości znanych mi stronach z filmami trzeba się logować, płacić, albo są limity !!!! Poza tym ciężko coś odszukać, wygląd stron jest nieczytelna - beznadziejna !!! Nie wiadomo o co chodzi - to nie tylko moja opinia !!!! Na Kinomaniak'u miałam konto już kilka lat i nigdy nie narzekałam !!! Strona przejrzysta z możliwością dokładnej filtracji obszaru poszukiwanych filmów. Pakiet premium można było uzyskać za aktywność na stronie - PROGRAM PUNKTOWY ;) Szybko buforowały się filmy .... Jednym słowem strona była dla mnie odpowiednia !!!!

Psotka24

19-01-2014 10:13

Ja korzystałam z Kinomaniaka !!! Dlaczego ? Bo np. na: 1. Zalukaj - nie ma wszystkich seriali i filmów które mnie interesują .... 2. Ekino - jest strasznie dużo beznadziejnych reklam, które non stop mi wyskakują, a do tego nie zawsze mogę włączyć film ! 3. Filmex - obejrzałam kilka odcinków serialu i już nie mogę oglądać nic, bo muszę wykupić pakiet premium !!!!!!!!!! Na większości znanych mi stronach z filmami trzeba się logować, płacić, albo są limity !!!! Poza tym ciężko coś odszukać, wygląd stron jest nieczytelna - beznadziejna !!! Nie wiadomo o co chodzi - to nie tylko moja opinia !!!! Na Kinomaniak'u miałam konto już kilka lat i nigdy nie narzekałam !!! Strona przejrzysta z możliwością dokładnej filtracji obszaru poszukiwanych filmów. Pakiet premium można było uzyskać za aktywność na stronie - PROGRAM PUNKTOWY ;) Szybko buforowały się filmy .... Jednym słowem strona była dla mnie odpowiednia !!!!

bzdura

17-01-2014 22:38

nie prawda!

kamil67

14-01-2014 23:15

ludzie istnieje nie tylko kinomaniak, ja korzystam z http://zerolimitow.pl i jestem zadowolony, za darmo bez potrzeby rejestracji doslownie za darmo, bez zbednych oplat!.

zomo

14-01-2014 22:36

jaka "ta sama baza danych" kinoman ma 10 razy mniej filmów i seriali od kinomaniaka. Znawca sie znalazł...

małgoscia

14-01-2014 15:38

jak seriale to na tvseriesonline.pl

Kinomaniak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

14-01-2014 14:05

dlaczego kinomaniak a nie zalukaj omg.....

dwdwd

14-01-2014 13:17

ludzie piszecie tylko kinoman i zaluukaj, to ludzie znaja a jest wiele dobrzych stron z filmami, www.zerolimitow.pl ja opleca zerolimitow ogladasz za darmo bez potrzeby rejetracji jest super strona polecam !. zerolimitow.pl

bosciu2

14-01-2014 13:16

ludzie piszecie tylko kinoman i zaluukaj, to ludzie znaja a jest wiele dobrzych stron z filmami, www.zerolimitow.pl ja opleca zerolimitow ogladasz za darmo bez potrzeby rejetracji jest super strona polecam !. zerolimitow.pl

ddd

14-01-2014 12:37

kinomaniak24.pl

MrKittles

14-01-2014 12:08

Ale Kinoman to jest mirror kinomaniaka. To jest to samo, ta samabaza danych tylko na innym serwerze i domenie. Żałośni jesteście redaktorzy, jak nie znacie tematu..

gosc

14-01-2014 08:29

zawsze zostaje http://playmovie.pl

gosc

14-01-2014 08:29

zawsze zostaje http://playmovie.pl

test

14-01-2014 05:23

Odpowiedź jest prosta. Jeśli w Polsce istniałby serwis podobny do Netflix musiałby mieć stawki odpowiednie do zarobków w naszym kraju. bo mało kto będzie skłonny zapłacić 30zł za miesiąc ale 10zł już szybciej... Nawet sam bym chętnie skorzystał.

test

14-01-2014 05:23

Odpowiedź jest prosta. Jeśli w Polsce istniałby serwis podobny do Netflix musiałby mieć stawki odpowiednie do zarobków w naszym kraju. bo mało kto będzie skłonny zapłacić 30zł za miesiąc ale 10zł już szybciej... Nawet sam bym chętnie skorzystał.

test

14-01-2014 05:23

Odpowiedź jest prosta. Jeśli w Polsce istniałby serwis podobny do Netflix musiałby mieć stawki odpowiednie do zarobków w naszym kraju. bo mało kto będzie skłonny zapłacić 30zł za miesiąc ale 10zł już szybciej... Nawet sam bym chętnie skorzystał.

Piotr

13-01-2014 16:23

http://goo.gl/YNvnIX tutaj macie fajną stronę z filmami :P

fanka

13-01-2014 15:36

To sobie oglądaj seriale, nie mów żę M- jak miłość etc... żenada

Ezio

13-01-2014 06:37

Dobra zagwozdka przyszła mi na myśl... Skoro te serwisy streamuja filmy nielegalnie, to dlaczego reklamodawcy nie są obciążani za udział w nielegalnym procederze? Reklama = zyski przecież... Człowiek kupi coś kradzionego (nawet często nieświadomie) - odrazu jest oskarżony za paserstwo.... Co za kraj...

mrsid

13-01-2014 01:43

Wielka szkoda ze go zamkneli bo kinomaniak.tv naprawde byl czytelny . Zal mi tylko tych osob ktore wykupily konta dozywotnie heh masakra

rozżalona

12-01-2014 23:28

Otóż to... co chcę włączyć film to przekierowanie ale niby darmowa strona. Jak się zarejestrowałam to nawet nie dostałam odp co z kontem, które nie działa. I tak na 2 stronach! Kpina! Kinomaniak był czytelny i najbogatszy. Ogromnie mi żal... Nie miałabym nic przeciwko temu by zapłacić miesięcznie jakąś rozsądną kwotę ale mieć za to stronę tak dobrą jak kinomaniak, bez umieszczonych wszędzie dosłownie reklam, gdzie szukać trzeba czasem miejsca, w którym się film włącza.

rozżalona

12-01-2014 23:28

Otóż to... co chcę włączyć film to przekierowanie ale niby darmowa strona. Jak się zarejestrowałam to nawet nie dostałam odp co z kontem, które nie działa. I tak na 2 stronach! Kpina! Kinomaniak był czytelny i najbogatszy. Ogromnie mi żal... Nie miałabym nic przeciwko temu by zapłacić miesięcznie jakąś rozsądną kwotę ale mieć za to stronę tak dobrą jak kinomaniak, bez umieszczonych wszędzie dosłownie reklam, gdzie szukać trzeba czasem miejsca, w którym się film włącza.

jioklp00

12-01-2014 23:27

wczoraj otwarli ten sam serwis pod nazwą www.kinoman.tv było na bez użytecznej

jioklp00

12-01-2014 23:27

wczoraj otwarli ten sam serwis pod nazwą www.kinoman.tv było na bez użytecznej

A

12-01-2014 22:49

Zalukaj.tv placisz miesiecznie kilka zl i ogladasz co chcesz ile chcesz na kilku komputerach jednoczesnie

hen

12-01-2014 22:30

To była fajna strona do oglądania filmów,a te strony e.kino i te inne niby darmowe to tylko podpucha,co chcę oglądnąc to mnie kieruje na jakieś strony to trzeba płacic,lipa i tyle:)

kure227

12-01-2014 22:13

ja zawsze lubiłem kinomaniaka zawsze jak młodsza siostra chciała bajkę włączałem kinomaniak.tv więc bardzo mnie zmartwiło zamknięcie serwisu :.(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Dave

12-01-2014 22:04

Tak bo u nas trzeba klienta orżnąć i cena za miesiąc byłaby za 35zł i tylko 10 filmów można byłoby obejrzeć. Same portale z durnym strumieniowaniem muzyki są droższe niż te w USA z filmami.

lolek

12-01-2014 20:41

od dawna nie wierzyłem kinomaniakowi.tv

lolek

12-01-2014 20:41

od dawna nie wierzyłem kinomaniakowi.tv

lusior3

12-01-2014 19:01

kinomaniak powraca pod innym szyldem; http://kinoman.tv/pp/lusior3

hoe

12-01-2014 17:40

najlepsza alternatywa to http://kinos.pl

tomek

12-01-2014 15:02

8 dolarów w tym kraju nie przejdzie, bo musiała by to być usługa masowa co w USA przekłada się na kilka mln użytkowników. A u nas nie jest to możliwe.

madzia1992

12-01-2014 14:18