Bad Girls

Ostra muzyka i ostry seks - przebojowa Gina Gershon, gwiazda ''Showgirls'', w kinowym filmie odsłaniającym szokujące kulisy show-biznesu.

Ostra muzyka i ostry seks - przebojowa Gina Gershon, gwiazda ''Showgirls'', w kinowym filmie odsłaniającym szokujące kulisy show-biznesu.

Seksowna Jacki kocha równie mocno kobiety co mężczyzn, dumnie ozdabia ciało wymyślnymi tatuażami i ubiera się w perwersyjne stroje. Jej największą pasją jest jednak gra razem z Tracy, Faith i Sally w punkowej kapeli Clam Dandy. Nie mniej niż muzyka pociąga Jackie zgłębianie tajemnic nocnego życia Los Angeles. Wydaje się jej, że beztroskie życie, które prowadzi, dzieląc czas między występy w klubie, pracą w salonie tatuażu i kolejnymi romansami będzie trwać wiecznie.Tak jest do dnia, kiedy jej najlepsza przyjaciółka zostaje brutalnie zgwałcona. Rozwścieczona Jacki postanawia wymierzyć sprawiedliwość własnoręcznie...

Film odkrywający miejscami szokujące kulisy show-biznesu oraz pokazujący w barwny sposób, co tak naprawdę kryje się za głośnym hasłem "Sex, drugs and rock & roll".

Opowieść o przebojowej, choć początkowo niedocenianej przez krytyków grupie oparto na prawdziwej historii zespołu Lovedog, którego liderka współtworzyła zresztą scenariusz i muzykę "Bad Girls". W roli eksplodującej erotyzmem charyzmatycznej wokalistki wystąpiła gwiazda "Showgirls" Gina Gershon, której partnerują Lori Petty ("Tank Girl") oraz Drea de Matteo ("Rodzina Soprano"). Co ciekawe, w ramach promocji filmu w amerykańskich kinach Gina Gershon wyruszyła w trasę koncertową po USA, zbierając jako wokalistka pochlebne opinie krytyków i słuchaczy.

Informacje

Bad Girls (Prey for Rock & Roll) © Prey LLC 2003

Gatunek obyczajowy

Czas 103 minuty

Reżyseria Alex Steyermark

Scenariusz Cheri Lovedog, Robin Whitehouse

Zdjęcia Antonio Calvache

Muzyka Cheri Lovedog, Stephen Trask

Obsada Gina Gershon, Drea de Matteo, Lori Petty, Shelly Cole, Marc Blucas, Ivan Martin, Eddie Driscoll, Ashley Drane i inni

Kraj i rok produkcji USA, 2003

Wydanie DVD

Dźwięk DTS angielski, DD 5.1 angielski, DD 5.1 polski lektor

Napisy polskie

Obraz kolorowy

Format 1,85:1 panoramiczny, anamorficzny

Płyta jednostronna, dwuwarstwowa


Zobacz również